Гороскоп на Лютий

Лютий лютий, ні більше, ні менше – так можна коротко охарактеризувати другий місяць 2017 року. Кінця цієї зими буде притаманне все: і велика втома від холодів, і сонячний дефіцит, і мрії про весну, яка вже не за горами. Однак не все так сумно! Як і раніше, залежить тільки від нас, який сценарій придбає морозний лютий, він буде нагадувати «мозоль», до якої неможливо доторкнутися чи стане гучним періодом прощання з зимою і з її традиційними забавами. Загалом, хочете хандрити – хандрити собі на здоров’я (якщо можна так висловитися!), адже лютий зробить все, щоб ваша нудьга росла, немов ком останнього зимового снігу. У тому ж випадку, якщо ви по натурі своїй оптиміст (оптимістка) і навіть в монотонному забарвленні зими звикли знаходити багато приємного, значить лютий напевно вас порадує і гучним катанням з гірок, і лижним туризмом та іншими забавами, які вже скоро закінчаться.

Але, як не крути, в лютому куди важливіше гучних забав «тихі» види дозвілля. Проводжаючи зиму, ви можете згадати про те, що давно хотіли зайнятися, але все ніяк не могли знайти для цього вільний час. Вам подобається шити чи в’язати? Просто відмінно! Це модне хобі допоможе вам не тільки коротати довгі зимові вечори, але і, було б тільки бажання, дозволить вам стати трохи багатшими. До речі, про те найзаповітніше багатство, яке хочуть знайти всі морально здорові громадяни! Унікальною рисою лютого-2017 стане великий полігон для розвитку особистих ініціатив, пов’язаних з потенційним збагаченням. Простіше кажучи, лютий надасть вам шанс досягти успіху у фінансовій сфері, але, як завжди, все залежить виключно від вашого власного працьовитості! Взяти, наприклад, все той же в’язання. Нерозумно, звичайно, припускати, що до середини пов’язаний шарф створить вам репутацію популярного модельєра, в чиїх виробах хочуть хизуватися навіть VIP-персони! Ні, ні і ще раз ні! Лютий не стане чудовою казкою для тих ледацюг, які тільки мріють розбагатіти і при цьому нічого не роблять. А багатіти і рости в особистісному плані будуть лише ті зразкові громадяни, які продовжать старанно працювати на основному місці роботи і попутно будуть розвивати якийсь особистий проект (крихітний бізнес, інтернет-починання чи зроблять все ж в’язання джерелом непоганого доходу).

Але не тільки для фінансових перемог лютий 2017 року стане дуже продуктивним періодом! Якщо для вас, як і раніше актуальні пошуки справжньої любові, не дивіться, що за вікном холоду (для романтики мороз не перешкода). Тим більше, що ваша лютнева любовний зв’язок буде мати ті самі форми, про яких ви так довго мріяли (тобто в її основі буде не пристрасть, а щось більше – спорідненість душ, спільні інтереси і загальний світогляд). Звичайно, про якому фізичному магнетизмі може бути мова, коли між тобою і потенційним партнером існує перешкода у вигляді об’ємного пуховика або симпатичного хутряного виробу! Простіше кажучи, не думайте, що ваш новий роман почнеться з першого погляду (перший погляд не дозволить вам розгледіти нічого, крім пуховика або шуби!). І ось тільки в момент, коли ви і ваша майбутня пасія вступите в діалог, ось тільки тоді стане зрозуміло – пазл склався, і ви, дві половинки одного цілого, нарешті відшукали один одного.

Якщо свою половинку ви знайшли і вже досить давно, не думайте, що в лютому у вашій парі не буде місця романтиці. Інша справа, що цієї зимової романтиці будуть властиві дуже домашні риси (йдеться про довгі вечори, проведені на дивані за чашкою гарячого шоколаду, неквапливі прогулянки під місяцем і спільне читання любовних романів). Одним словом, холод, який панує в лютому за вікном, не пробереться у ваші домашні стіни (у них, як і раніше, буде дуже тепло, і це тепло вам слід зберегти і в думках, і в серці).

Ще один важливий момент. Лютий 2017 року, не дивлячись на його розмірений тон, виявиться не найкращим етапом для грандіозних кар’єрних звершень. Вам не терпиться кинутися в бій і відвоювати-таки у своїх лицемірних колег перспективне крісло? Що ж, боріться! Ось тільки ніхто не сказав, що ця боротьба закінчиться вашою перемогою. Краще зробите, як мудрий стратег (спочатку вивчіть всі особливості своїх опонентів, складіть хитромудру тактику ведення бою, і тільки потім, після грунтовної підготовки, виходьте на барикади).


Залишити відгук