Гороскоп Діва на Грудень

Дівам в грудні 2017 року слід бути дещо обережніше і не кричати про своє щастя і успіху привселюдно, багато заздрісників, а вам це ні до чого. Насолоджуйтесь своїм благополуччям і щастям, даруєте оточуючим посмішку і гарний настрій, а вони нехай вами захоплюються. Першу половину останнього місяця року варто присвятити реалізації своїх планів та ідей, які ви давно виношували і ніяк не наважувалися перетворити в життя. Фортуна повернулася до вас обличчям, а ви вже постарайтеся скористатися такою дивовижною можливістю і не упустити цей шанс. У міру поліпшення ваших справ у різних сферах життя, ви можете захотіти всього і відразу, але навряд чи це можливо. Щоб витягти із ситуації максимум користі і вигоди, постарайтеся направляти свої сили та енергію на те, що на даний момент для вас найбільш пріоритетно. Те, що другорядне, це просто життєві дрібниці, розібратися з якими можна трохи пізніше або взагалі проігнорувати їх. Але для того, щоб ви змогли досягти найвищої вершини, вам доведеться вийти за встановлені межі і змінити свій звичний спосіб життя.

У першій декаді грудня 2017 секрет успіху Дів буде досить простий, тільки багато чому їм не користуються. Все, що необхідно, так це вирватися із зони комфорту і спробувати щось нове. Почніть з самих непоказних змін, змініть якісь свої звички. Наприклад, якщо ви прокидалися о сьомій ранку, поставте будильник на пів на шосту. Змініть зачіску і макіяж, почніть відвідувати нові людні місця, які раніше не заходили, переборіть свою сором’язливість і вступайте в розмову з незнайомими людьми першими. Така поведінка допоможе швидше знайти упевненість в собі, істотно розширить коло спілкування і, відповідно, можливості. Деяким представникам вашого знаку Зодіаку в цей період належить покинути межі рідного міста, і не здумайте шукати відмовки і причини, щоб відмовитися. По-перше, хоч маленьке, але подорож дасть можливість вам все гарненько обдумати, проаналізувати та зробити правильні висновки. По-друге, все нове розширює кругозір і дарує нові враження і незабутні відчуття. По-третє, майбутня поїздка принесе вам знайомства з потрібними людьми, які нададуть допомогу в реалізації ваших планів. Удача буде наступати на п’яти, і це може стати причиною вашої зайвої самовпевненості. Не беріть на себе більше, ніж зможете потягнути. Постарайтеся прислухатися до думки більш досвідчених людей, родичів і друзів, запитуйте їхньої ради, не соромтеся просити про допомогу, або про послугу. Пам’ятайте, що успішний не той, хто всіма правдами і неправдами добивається свого, а той, хто вміє керувати ситуацією. Більше того, вам не доведеться просити про допомогу, оскільки ваші близькі самі будуть пропонувати її, а ви можете сміливо на них покластися, до того ж, набагато більшого успіху Діви зможуть досягти групових і колективних роботах.

У другій декаді грудня 2017, під впливом Сатурна, Діви зможуть ефективно і плідно трудитися з метою втілення своїх ідей в реальність. Чим більше вони вкладуть сил і завзяття, тим міцніше буде платформа під ногами в новому житті, яка почнеться вже до кінця місяця. Зараз важливо розкрити свій потенціал, спробувати свої сили в різних вакансій, що вас напрямках і правильно розставити пріоритети. Дуже непогано, якщо кілька днів Діви витратять на навчальні курси для підвищення кваліфікаційного рівня, так як у цей період особливо легко будуть засвоюватися нові навички та знання. Якщо сфера вашої діяльності тісно пов’язана з різними заходами, приймайте в них активну участь, проявіть свій організаторський талант і креатив. З декількох захоплень Діви віддадуть перевагу лише одному, що і стане їх основним джерелом доходу. Якщо те, що ви робите приносить не тільки задоволення, але і покращує фінансове положення, вам необхідно розвиватися саме в цьому напрямку, навіть якщо для цього доведеться трохи вкласти коштів, не поскупіться, найвигідніші інвестиції це вкладення в себе, і саме ці інвестиції допоможуть вам добитися успіху.

У третій декаді грудня 2017 самотні представники знаку Зодіаку Діва і навіть ті, хто давно перебуває у відносинах стануть об’єктом підвищеної уваги з боку осіб протилежної статі. Вся справа в тому, що в цей період вплив Венери позначиться на прояв чуттєвості і загадковості, якими будуть володіти всі люди, народжені під знаком Діви. Так і мікс з цілеспрямованості та легкої безпечності, які стануть основними якостями Дів, буде захоплювати всіх оточуючих. Багато Діви на виданні ближче до кінця місяця отримають довгоочікуване пропозицію, яка зробить їх неймовірно щасливими. Дівам в цей заключний період грудня краще зробити акцент на розумовій діяльності, ніж фізичного. Щоб уникнути перевтоми і зміцнити свій організм, вам потрібно зайнятися самопізнанням, це може бути йога, читання наукової та філософської літератури або, наприклад, відвідування сеансів у психоаналітика.


Залишити відгук