Гороскоп Телець на Грудень

У грудні 2017 року більшість Тельців зможуть розставити пріоритети і конкретизувати свої цілі, вони більше не будуть метушитися і сумніватися. Початок місяця вам варто присвятити наведенню порядку на робочому місці, в ділових паперах, вдома, і в думках. Також Тельцям варто подбати про те, щоб розірвати всі відносини, які приносять тільки шкоду, це можуть бути уявні друзі, нав’язливі сусіди або представники протилежної статі. Як тільки ви викорените з кола свого спілкування, корисливих і нещирих особистостей, ваше життя в буквальному сенсі перетвориться на казку. Вам, в першу чергу, потрібно відстоювати свої інтереси і діяти у згоді з власними життєвими переконаннями і принципами. Не потрібно боятися когось образити, ви зовсім не зобов’язані ні перед ким звітувати і жертвувати своїм внутрішнім і душевним комфортом заради блага інших людей. Вибудовуючи відносини з різними людьми, пам’ятайте, що контакт має бути обопільний. Якщо ж людина замість звичайного «Привіт!» починає занурювати вас у свої проблеми і розповідати про те, як йому зараз нелегко, постарайтеся відразу ж перервати таку розмову і піти куди-небудь подалі. Подібний потужний посил негативу зажадає від вас багато життєвої енергії, а вам в цей період вкрай важливо берегти власний енергетичний потенціал, щоб зуміти досягти те, до чого ви прагнете.

Перша декада грудня 2017 піднесе Тельцям великий подарунок – шанс стати незалежною і заможною людиною, який твердо знає, чого бажає і багато чого досяг у своєму житті. Ви знайдете упевненість в завтрашньому дні і в своєму майбутньому, у вас буде достатньо часу, щоб приділити його собі, зайнятися своїм здоров’ям і зовнішністю. Можливо, непогано буде, якщо хтось з представників вашого знаку Зодіаку вирішить змінити імідж або зайнятися медитацією. Похід в салон краси теж не завадить, як і розслабляючий масаж або релаксаційні процедури. Саме час зняти напругу, прибрати весь негатив і зарядитися потоком нової енергії, яка буде давати сили на нові звершення.

У другій декаді грудня 2017 в житті Тельців відбудеться низка подій, які вплинуть на їх світогляд, їх пристрасті. Багато почнуть слухати музику, яка раніше їм зовсім не подобалася, хтось візьметься переклеювати шпалери в будинку з раніше улюбленого зеленого кольору в насичений яскраво оранжевий. Однак Тельцям варто уникати кардинальних змін, адже всі зміни в настрої можуть стати просто ознакою того, що у вас активізувався процес пошуку самого себе. І раптом ви перекрасите стіни, а вже завтра буде подобатися інший колір, що тоді? Кожен день будете фарбувати? Постарайтеся задовольняти свої творчі спонукання якимись приємними дрібницями. Займіться вивченням орігамі і створюйте різні речі з різнокольорового паперу, міняючи кольори по настрою, це буде і корисно, і більш безпечно для вашого психоемоційного стану. Особливо успішним, під впливом аспектів Сатурна і Марса, середина грудня стане для творчих натур. Ваша амбітність, впертість і впевненість у власних силах принесуть вам багато хорошого. Тельці будуть вельми оригінальні у вирішенні звичайних повсякденних завдань і питань, кожен день буде дозрівати по одній або декілька раціональних ідей, які потім будуть реалізовані на практиці. Винахідливість і оригінальність стануть провідником у кар’єрному зростанні і підвищать ваш авторитет як професіонала та фахівця вищого класу. В певних колах, які відносяться до виду вашої діяльності, Тельці будуть дуже затребувані, тому проблем із зайнятістю не виникне. Досить результативними будуть громадські заходи, такі як тематичні виставки, аукціони, тендери та інше. Бізнесменам буде над чим попрацювати, адже саме в цьому напрямку вони зможуть значно просунутися вперед.

У третій декаді грудня 2017 особисте життя Тельців, під впливом аспектів Венери, перетвориться у вир яскравих подій і романтичних знайомств. Тим, хто не бажає руйнувати існуючі відносини і хоче їх тільки зміцнити, варто бути обережніше з власними емоційними поривами і взяти під контроль свої почуття. Краще від надлишку емоцій зробити якийсь справжній вчинок для свого супутника життя, що і йому буде приємно, і він зможе це оцінити. Постарайтеся свою винахідливість проявляти не тільки в робочій сфері, але і у відносинах. Внесіть різноманітність у своє життя, зробіть так, щоб вечір на вечір не був схожий. Також Тельцям потрібно розуміти, що найкращий макіяж – це якісний сон і відпочинок, це прекрасний настрій в кінці робочого дня, це маленькі приємні сюрпризи, які породжують блиск в очах. І у ваших руках повернути своє життя так, щоб все це відбувалося з вами із завидною регулярністю.


Залишити відгук