Гороскоп Скорпіон на Грудень

Скорпіони в грудні 2017 року можуть взяти на себе непосильну ношу, тому намагайтеся уникати надмірного навантаження, яка вимагає багато сил і часу, бережіть свою енергію і не витрачайте його на те, що можна і не робити зовсім. Тільки повноцінний і якісний відпочинок допоможе вам заповнити витрачені сили і відновити енергію. Останній місяць 2017 року пройде під прапором азарту і авантюризму, що красиво і лаконічно різноманітить ваше життя, привнесе в неї свіжі нотки та ідеї, допоможе впоратися з самими складними і важливими справами. Всі ризики будуть виправдані, і кожне починання увінчаються успіхом, тому сміливо можете робити ризиковані і нестандартні рішення і не боятися, що попереду вас чекають неприємності. Все зовсім навпаки. У ваших руках буде горіти будь-яку справу, все буде чудово, а результат ваших креативних рішень перевершить всі очікування і здивує багатьох оточуючих.

Перша декада грудня 2017 подарує Скорпіонам багато нових перспектив і чудових можливостей, але вам доведеться зробити вибір і віддати перевагу більш пріоритетним пропозицій. Рішення, яке ви приймете, визначить вашу долю в найближчому майбутньому. Тому постарайтеся не поспішати з висновками, поспостерігайте, все зважте, проаналізуйте, спитайте поради у знайомих і рідних і тільки потім оглашайте свій остаточний вирок. На початку місяця Скорпіони зможуть проявити себе із зовсім іншого боку і довести усім, чого вони насправді варті, але пам’ятайте, що судити про людину потрібно не за його красномовству і солодкуватим обіцянками, а за конкретними справами. Постарайтеся в цей період якомога менше розповідати про свої плани і цілі, а краще направте свою енергію на те, щоб їх реалізувати. Тільки таким шляхом ви зможете переконати всіх, хто не вірив у ваші здібності і не поділяв вашу точку зору в тому, що ви були праві, і зуміли зробити те, що планували.

У другій декаді грудня 2017 всі свої сили Скорпіони будуть вкладати в досягнення своїх цілей, тому в гонитві за швидким успіхом і гідними результатами ви можете швидко втомитися. Але, як відомо, втома є однією з головних причин дратівливості. Щоб зуміти тверезо оцінювати ситуацію та об’єктивно дивитися на речі, а не дратуватися по дрібницях, вам потрібно змінити обстановку або хоча б вид діяльності. Якщо ви втомилися від того, що займалися вирішенням складних завдань, то вам краще всього зайнятися чимось розслаблюючим, відволікаючим і заспокійливим. Це може бути прогулянка на свіжому повітрі, читання художньої літератури або вишивання хрестиком. Все залежить від вас самих і ваших особистих переваг, у будь-якому випадку, коли відчуваєте, що від роботи і суєти скоро выдохнетесь, постарайтеся як можна швидше кинути всі справи і відправитися відпочивати. Вельми корисно буде записатися на сеанс тайського масажу або інші релаксаційні процедури. Будьте уважнішими до свого самопочуття і робіть все, щоб його поліпшити.

Третя декада грудня 2017, під впливом Урану, стане сприятливим періодом для початку нового життя і прийняття кардинальних змін, зараз саме час для реалізації бізнес-планів, проектів і нових цілей. Ті Скорпіони, хто був незадоволений своєю роботою, отримають всі можливості знайти підходящу вакансію з пристойним окладом або піднятися по кар’єрних сходах. Якщо вам будуть випадати можливості завести знайомства із заможними та успішними людьми, не варто їх ігнорувати. Щоб примножити свої можливості на світле майбутнє і гідну роботу, змініть свій стиль на офіційний, дотримуйтеся ділового етикету та завжди будьте пунктуальні. Таким чином, ви створите враження поважаючого себе людину, яка знає собі ціну. Всім бізнесменам в цей період можна сміливо братися за виконання довгострокових проектів, оскільки саме зараз зірки прихильні вам. Будьте трохи толерантнішими і цілеспрямованою, навіть якщо щось не склалося з першого разу, наступного разу обов’язково вийде. Сімейне життя і стосунки з коханою людиною у Скорпіонів у кінці грудня стануть приводом для радості і натхнення. Саме в особі ваших близьких ви знайдете необхідну підтримку і розуміння, які підштовхнуть вас до нових досягнень і успіху. Якщо ви стали помічати деяку пасивність з боку свого супутника життя, не бійтеся самі проявити ініціативу і взяти налагодження стосунків у власні руки. Під впливом Марса і Венери багато Скорпіони можуть в кінці місяця стати більш скутими в прояві своїх почуттів, що з боку виглядатиме як відстороненість або холодність по відношенню до партнера. Навіть якщо в такі моменти вам захочеться побути в тиші, не відкидайте своєї коханої людини, дайте йому можливість розділити з вами ваші почуття, одне тільки його присутність матиме позитивний вплив.


Залишити відгук