Гороскоп Стрілець на Грудень

Стрільцям у грудні 2017 року слід дати волю своїй фантазії і нарешті здійснити свою давню мрію. У цей період у вас з’явиться багато грандіозних планів, які вже з перших днів місяця ви почнете втілювати в життя, деякі з них довгострокові, а деякі короткочасні, результати яких будуть видні вже до кінця місяця. В середині грудня Стрільців очікують успішні відрядження і поїздки за місто. Зміна звичної обстановки допоможе освіжити думки, переоцінити свої життєві цінності, проаналізувати ставлення до життя, а також весело і пізнавально провести час. Нові знайомі найкращим чином вплинуть на ваше подальший розвиток. Деякі з них подарують цікаві ідеї, які ви захочете реалізувати на практиці, та так, що результат ваших зусиль приємно здивує всіх рідних і знайомих, і вас в тому числі.

У першій декаді грудня 2017 при знайомствах будьте уважніше і проникливішим, щоб не попастися на вудку аферистів. Ваша безвідмовність як магніт притягує до вас всяких шахраїв, тому будьте обережніше і не занадто багато розповідайте про себе і свого життя випадковим попутникам. Підписуючи будь-які документи, не лінуйтеся і уважно вивчіть їх, звертаючи особливу увагу на текст, надрукований дрібним шрифтом, саме там може ховатися якийсь підступ. Якщо ви не будете направо і наліво поширюватися про свої плани, відносинах, про роботу в колі малознайомих осіб, то і вбережете себе та рідних від можливих неприємностей. Якщо бути уважними до того, що відбувається навколо вас, то ви не лише уникнете багатьох проблем, але і знайдете відмінні можливості для втілення своїх планів у життя. У цьому вас підтримають рідні та близькі люди, на яких можна сміливо розраховувати в будь-який час. Під впливом Сонця Стрільці у першу декаду грудня зможуть домогтися успіху колективної та суспільної діяльності. Саме в цей період загостряться ваші лідерські якості, і ви зможете ефективно організувати будь-яку колективну роботу. Той факт, що люди будуть вам довіряти і покладатися на ваш досвід, говорить про те, що у вас виходить відстоювати не тільки свої, але і чужі інтереси, а також підтримувати і поважати думку інших людей. Те, що на початку місяця вам легко буде надаватися і отримуватися, стане певним захопленням і посіє у вас думки про відкриття власної справи. Любов і повагу оточуючих суттєво вплине на зростання самооцінки і поваги до себе.

У другій декаді грудня 2017 Стрільцям варто перестати бути прагматичними і пробувати експериментувати, всі ризики в цей період будуть виправдані. Вплив Урану зробить ваше життя збалансованої і гармонійною. Ви зможете подивитися на неї по-іншому, з боку. Швидше за все, після цього вам захочеться що-небудь змінити, і ви будете готові до кардинальних змін. Постарайтеся відпустити минуле і сміливо дивитися в майбутнє, а воно у вас з великими перспективами і тільки ви можете зробити так, щоб воно було щасливим і безтурботним. Середину грудня Стрільці проведуть над реалізацією своєї давньої мрії, оскільки вже з перших днів у них з’явиться відповідна можливість або станеться якась подія, яка підштовхне до цього. В процесі здійснення своїх планів вам потрібно як можна частіше оглядатися по сторонах, прислухатися до всього, про що говорять, збирати інформацію, аналізувати її та відсіювати непотрібне. Уникайте занадто частих прямих контактів з начальником, оскільки він може повісити на вас якесь складне і довгострокове справу, а вам зараз зайві проблеми не потрібні, та й часу у вас на них немає.

У третій декаді грудня 2017 направте свої сили на виконання нагальних справ. Не варто витрачати час на порожні розмови і плітки в колективі. По-перше, буде витрачено даремно час, а по-друге, це може обернутися не так, як ви очікували, і стати джерелом непорозумінь серед ваших колег. Кінець місяця стане особливо продуктивним і результативним для представників тих професій, хто не прив’язаний до певного робочого місця. Але якщо інші представники знаку Зодіаку Стрілець проявлять в цей період кмітливість, то і у них з’явиться маса нових можливостей для реалізації свого потенціалу. Якщо плануєте змінити спеціалізацію чи підвищити кваліфікацію, то зараз найсприятливіший час для пошуків відповідних навчальних закладів. Для тих представників вашого зодіакального знаку, чиє серце ще вільно, вдале розташування Марса обіцяє подарувати багато цікавих знайомств з особами протилежної статі, хоча на довгострокові і серйозні відносини розраховувати не варто. Все почнеться з легкого флірту, веселого спілкування, захоплюючого проведення часу, а закінчиться або дружбою, або взагалі шляхи розійдуться. В кінці грудня можливість зустріти своє щастя зросте в кілька разів, хоча навряд чи це буде любов з першого погляду. Відносини будуть розвиватися досить повільно, але будуть міцними і надійними. Для сімейних Стрільців зірки радять взяти ініціативу на себе і зробити щось своїми руками для того, щоб здивувати свою кохану людину і подарувати йому радість.


Залишити відгук