Гороскоп Риби на Грудень

Рибам в грудні 2017 року треба взяти себе в руки і перестати згадувати і шкодувати про те, як колись раніше життя було краще. Час біжить невблаганно, тому постарайтеся жити тут і зараз, і робити так, щоб добре було там, де ви є. Все залежить тільки від вас, і тільки у ваших силах зробити своє життя щасливим і цікавою. Жити одними спогадами немає ніякого резону. Назад не повернутися, зате можна зробити так, щоб у вашому сьогоденні і майбутньому було багато чудових, яскравих і незабутніх моментів. Життя кардинально зміниться, як тільки ви усвідомлюєте, що вона не закінчилася десь там, у далекому минулому, вона триває. Для цього Рибам зірки радять не сидіти і не чекати, коли щось станеться, що повернуло б їм смак справжнього щасливого життя, а спробувати самим стати ініціатором таких змін.

Риби, по своїй натурі, люди мовчазні й скромні. Вони давно про щось мріють, але ніяк не вирішуються втілити мрії в життя, зробити їх чимось реальним. І ось зараз, в першу декаду грудня 2017, планети розташуються так, що у багатьох представників всіх знаків Зодіаку випаде чудова можливість зробити бажане дійсним і у Риб в тому числі. Тому припиняйте мріяти і шукати відмовки. Беріть себе в руки і починайте діяти. У вас все обов’язково вийде. Риби – трудоголіки, і ця любов до праці допоможе не кинути почате на півдорозі, а дійти до логічного кінця. Головне набратися сміливості, переступити через свої переконання і скромність, розставити пріоритети і наполегливо просуватися назустріч своїй мрії. Вже на початку місяця вас приємно будуть радувати результати ваших праць. Вам потрібно кинути виклик долі, перебороти свої внутрішні страхи, а все інше за вас зробить удача і сприятливе розташування планет. У першу декаду місяця можете використовувати для досягнення своїх цілей такі якості, як дружелюбність, комунікабельність, вміння переконувати і розташовувати до себе людей. Особливо добре це спрацює в спілкуванні з людьми старших поколінь. Цей фактор принесе вам користь у вирішенні ділових питань, питань, пов’язаних з вихованням і відносинами в родині.

У другій декаді грудня 2017 не стесняйте просити поради у старших і досвідчених людей. Немає таких людей, хто би все на світі знав і вмів. Тому ваші незнання і невміння не є якимсь пороком. Це говорить про те, що вам є куди рухатися, розвиватися, рости. Будьте трохи наполегливіше і цілеспрямованою, і перестаньте жертвувати собою і своїми потребами на благо оточуючих. Навчіться цінувати себе, свою працю, свій час. Незважаючи на зайнятість, виділіть час і відвідайте своїх батьків. Не бійтеся розповісти їм про те, що у вас на душі. Вони завжди вислухають, зрозуміють і підтримають. Проводьте якомога більше часу з дітьми, вони заряджають енергією. Кожна людина в глибині душі так залишається дитиною. Побудьте трохи маленькими і беззахисними, примхливими та безтурботними, як діти. Це піде вам на користь і зробить ваше життя набагато цікавіше та насиченим. Ви навчитеся поважати себе, і самооцінка підвищиться в рази.

Третю декаду грудня 2017 Рибам потрібно присвятити тому, щоб проаналізувати свої досягнення та поразки за рік, що минає, підбити підсумки, виявити помилки і недоліки, спробувати виправити їх, якщо це можливо. Це допоможе вам визначити свої подальші дії і запобігти вчинення нових помилок. Під впливом Юпітера у Риб буде сповнене енергії та натхнення, які безперервним потоком будуть просто бити ключем. У вас чудово виходить налагоджувати стосунки як з колегами, так і з керівним складом. Постарайтеся сконцентрувати свої сили і увагу на те, що в даний період для вас найголовніше і рухайтеся в даному напрямку. Така тактика допоможе підвищити продуктивність і примножить результати вашої праці. Кінець місяця обіцяє Рибам корисні знайомства з потрібними людьми, які візьмуть активну участь у вашій долі. Можливо, вони допоможуть реалізувати найсміливіші ідеї чи знайти гідну роботу. У будь-якому випадку, ви отримаєте багато приємного від нових знайомих, за що будете їм безмежно вдячні. Впевненість, яка стане властива Рибам, під впливом Венери, в заключний період грудня, стане певним магнітом, що притягає увагу сторонніх, а зокрема представників протилежної статі. Риби своєю чарівністю закрутять голову відразу декільком потенційним партнерам, від чого постануть перед вибором. Зірки радять не метушитися, а постаратися якомога довше відтягувати той момент, коли ви прийміть остаточне рішення. Вибирати потрібно вам, от нехай і чекають. Ви, тим часом, більш ретельно вивчіть всі сторони характеру потенційних обранців та зробите правильні висновки, грунтуючись на яких прийміть остаточне рішення. Як тільки сімейні Риби відчують перші зміни в собі і в житті, вони ніби заново народжуються на світло. Їм все буде, як у перший раз – весело, цікаво і захоплююче. Сімейне життя стане набагато насиченішим, гармонійніше і більш пристрасною. Рибам потрібно відкритися для потоку нової енергії, відкрити свою душу і серце для змін, які подарує доля. Тільки тоді, коли Риби переборют свій страх до нового і незвіданого, вони стануть по-справжньому щасливими.


Залишити відгук