Гороскоп Ваги на Грудень

Ваги в грудні 2017 року стануть особливо чутливими, і все, що будуть робити, зможуть спокійно покладатися на інтуїцію. Під впливом астрологічної обстановки ваше шосте почуття буде розвинене настільки, що ви зможете передбачати розвиток майбутніх подій на кілька кроків вперед. Таке загострення почуттів стане вірним помічником на шляху до досягнення поставлених цілей і вбереже від багатьох помилок. Головне, в цей період, бути набагато уважніше і не ігнорувати знаки долі. Можливо, вони будуть проявлятися в снах, випадкових зустрічах, розмовах, передчуттях. Навіть якщо ви не належите до категорії забобонних людей, ви зможете розпізнати ці знаки, оскільки вони будуть так явно виражені, що не помітити їх буде дуже складно.

У першій декаді грудня 2017 зверніть увагу на те, що навіть сидячи вдома на дивані і думаючи про якусь проблему, ви випадково почуєте по телевізору або прочитаєте в інтернеті якусь фразу, яка буде прямою відповіддю на важливе для вас питання. Це і буде тим знаком, на який слід звернути увагу і прийняти до відома. Доля дуже часто нас оберігає від всіляких проблем на нашому шляху, тільки багато в упор не хочуть бачити і помічати це. Вам же зараз, як ніколи, легко і просто, якщо дасте волю своїй проникливості, і не будете перешкоджати її розвитку своїми висновками. Важко повірити в те, чого не бачиш, але Терезам все-таки доведеться це зробити, щоб запобігти можливі помилки і діяти у правильному напрямку. Початок грудня позначиться успіхом у вирішенні складних завдань і питань. Перша декада місяця для представників знаку Зодіаку Терези — відмінний час, щоб зайнятися створенням затишку і комфорту в своєму сімейному гніздечку. Відмінним рішенням буде змінити колірну палітру в домі життєрадісну і надихаючу, також непогано буде, якщо в цей період зайнятися зміною інтер’єру. Поміняйте меблі або додати деякі дизайнерські елементи, які добре впишуться в загальну картину і підкреслять її витонченість.

У другій декаді грудня 2017 у Терезів буде відмінно розвинене почуття смаку і гармонії, тому все, що ви робите по відношенню до інтер’єру та дизайну свого житла, буде досить успішно і вигідно виглядати на тлі того, що було до цього. На відміну від інших знаків Зодіаку, Терезам в середині місяця краще віддати перевагу одиночним проектів, що вимагає зосередженості і концентрації уваги, та й дозвілля краще проводити не в галасливій компанії друзів, а в самоті або у вузькому колі близьких і дорогих серцю людей. В середині грудня багато Ваги, під впливом Юпітера, налагодять старі зв’язки і обзаведуться новими, які припадуть дуже до речі, щоб поліпшити свій добробут і реалізувати свої задуми. Особливо успішним і вигідним стане вирішення питань, пов’язаних з придбанням нерухомого майна. Щоб завоювати заступництво впливових осіб, Терезам необхідно буде проявити терпіння і витримку, оскільки опоненти будуть довго наполягати на своєму, а вам потрібно буде переконати їх у зворотному. Але, в підсумку, всі ваші зусилля увінчаються успіхом, і ви отримаєте те, до чого прагнули. У цей період місяця все, що пов’язано з фінансовими питаннями, буде вигідно для вас, тому можете сміливо вирішувати всі питання з кредитуванням, іпотекою, депозитом та інвестиціями, у будь-якому випадку, ви або виграєте, або нічого не втратите, все інше залежить від вашої винахідливості і креативності. Тим, хто працює під чітким керівництвом вищестоящого начальства, не варто розраховувати на підвищення, воно вам зараз ні до чого, тим більше у вас маса інших перспектив, в які потрібно спрямувати всі свої сили. Залишаючись тимчасово на займаній посаді, ви зовсім нічого не втрачаєте, а просто бережете сили на майбутні звершення.

Третя декада грудня 2017, під впливом аспектів Венери і Марса, стане самим романтичним періодом цього року в життя самотніх представників знаку Зодіаку Терези. Мало того, що в житті зустрінеться людина, яка наповнить її позитивом і потоком потужної позитивної енергетики, так ще вас чекає море пристрасті і буря емоцій, які подарує цей чоловік. Терезам, з числа тих, хто пов’язав своє життя з життям обранця узами Гіменея, зірки радять усіма можливими способами урізноманітнити своє сімейне життя. Потік енергії буде настільки потужним, що її потрібно буде кудись дівати, а зробити це в поодинці і не виходячи з дому просто неможливо і надлишок почуттів може провокувати розбіжності. Тому не сидіть вдома, відвідувати друзів, зустрічайтеся з колегами поза роботи, ходите в кіно, в театр, на каток або в басейн. Все це одночасно і корисно, і цікаво. Постарайтеся не засиджуватися довго за комп’ютером, навіть якщо того вимагає посадова інструкція. Щогодини знаходите 10-15 хвилин для розминки і відпочинку, бережіть своє здоров’я і сили, вони вам скоро знадобляться.


Залишити відгук