Гороскоп Лев на Грудень

Леви в грудні 2017 року поринуть у вир захоплюючих подій, які змінять їх життя. Щоб все пройшло гладко, вам слід абстрагуватися від тих особистостей, які не розділяють ваші погляди на життя і діяти в обраному вами напрямку. Нехай хтось сумнівається в тому, що ви досягнете успіху, але якщо ви прийняли тверде рішення і будете наполегливо слідувати своїм планам, то зможете перевершити самих себе і змусити оточуючих захоплюватися вами. Вже з перших днів грудня у вас буде сповнене енергії та сил, які захочете витратити з користю. Той факт, що все, за що ви не візьметеся, буде відмінно виходити і давати чудовий результат, надихне вас на ще більші звершення.

У першій декаді грудня 2017 ентузіазм і цілеспрямованість зроблять свою справу, і вже найближчим часом ви зможете насолоджуватися успіхом і своїми досягненнями. Проте, в гонитві за красивим життям, Левам всі одно час від часу необхідно робити перепочинок, змінювати обстановку, вид діяльності, щоб не розтратити свої сили і не видихнути передчасно. Непогано, якщо в хвилини відпочинку ви проаналізуєте свої дії, щоб виключити ймовірність можливих помилок. Завбачливість ще нікому не заважала, а зараз, коли ваше життя наповнене подіями, ви сповнені енергії та сил, тим більше буде добре, якщо ви прорахуєте кожен свій крок, кожну дію. Чим більш ретельно все буде продумано, тим спокійніше і впевненіше ви будете себе почувати. Якщо на початку місяця вам потрібно буде куди-небудь виїхати з міста, нехай на один-два дні, не відмовляйтеся від такої можливості. Зміна обстановки допоможе освіжити думки, подивитися на себе з боку. Завдяки поїздкам у Львів з’явиться багато геніальних і свіжих ідей, втілення в життя яких дасть приголомшуючі результати. Пам’ятайте, для того щоб чоловік був по-справжньому щасливий, йому потрібно навчитися вибирати своє оточення, якщо він буде оточений тільки песимістами і невдахами, то він сам автоматично перетворитися на такого. Якщо ж оточити себе щирими, доброзичливими людьми, які не сідають на шию і не користуються вашою добротою, не засинають одразу своїми численними проблемами і з задоволенням діляться прекрасним настроєм, то й вам буде легко і просто реалізувати свій потенціал і підкорити бажані вершини. Якщо людина нічого крім невдоволення і неприємностей вам не доставляє, можливо, є сенс виключити його зі списку свого кола спілкування. Перш за все, потрібно поважати себе і свою гідність і нікому не дозволяти це ігнорувати. Тільки коли ви отсеете всіх непотрібних людей, ваше життя стане світліше і радісніше, справи налагодяться, і все стане на свої місця.

Хоча грудень і є останнім місяцем року, для багатьох Львів, друга декада грудня 2017 стане періодом нового життя, нових можливостей і перспектив. Особливо плідною та успішною стане професійна сторона життя, де Леви зможуть розкрити і реалізувати свій творчий потенціал, знайти масу нових захоплень, приносять непоганий дохід, відкрити в собі багато прихованих талантів. Однак вам доведеться вибирати, в якому з напрямків хочете домогтися більшого успіху, оскільки часу у вас буде катастрофічно не вистачати, та й не варто братися за кілька справ одночасно, адже жодне з них ви не зробите якісно. Якщо ви вирішили, що робота і кар’єра є на даному етапі вашого життя пріоритетними, то будьте готові викластися на всі сто, вам доведеться витратити багато часу, сил і терпіння, щоб стати на ноги, відчути під ними тверду і міцну фінансову платформу, яка в найближчому майбутньому розширить ваші можливості і зробить вас фінансово незалежною людиною. Навіть якщо доведеться красти час у своїх рідних, проводячи його на роботі, а не вдома з коханою людиною і дітьми, вони вас підтримають, а вам потрібно розуміти, що незабаром ці нестатки й пожертвування себе з лишком окуплять. Розташування Юпітера говорить про те, що можливості кар’єрного зростання будуть сипатися на Львів як сніжинки в снігопад, а вам залишається тільки зібратися з думками та силами і встигати ловити їх на льоту.

У третій декаді грудня 2017 Левам, під впливом Венери і Марса, захочеться урізноманітнити свої відносини, привнести в них які-небудь гострі відчуття. Так як часу буде недостатньо, то постарайтеся ці рідкісні дорогоцінні хвилини проводити вдвох з коханою людиною, але не так, як ви звичайно це робите, а так, як це відбувалося на першому етапі ваших відносин. З тієї романтичністю, пристрастю, блиском в очах, пожадливістю і трепетом. Запрошуйте на побачення, виконуйте божевільні невинні вчинки, які властиві тільки по вуха закоханим, і незабаром ви побачите, як взаємини зміцніють, стануть чимось неземним, що зрозуміло тільки вам двом. Створіть свій власний світ, де вам буде неймовірно легко і комфортно, звідки не захочеться йти. Завдяки вдалому розташуванню Марса Леви будуть сповнені енергії, яку постарайтеся використовувати з розумом і раціонально. Непогано, якщо надлишки енергії ви витратите на творчість, в якій відобразіть самого себе, проявіть своє «Я» і розкриєте свій внутрішній світ, випустивши на свободу всі забобони і вийшовши за межі встановлених суспільством рамок.


Залишити відгук