Гороскоп Близнюки на Грудень

Життя людей, народжених під знаком Зодіаку Близнюки, у грудні 2017 року наповниться численними перспективами. Величезна кількість привабливих пропозицій може збити з пантелику кожної розсудливої людини, а Близнюків тим більше. Вся справа в тому, що одна буде краще і вигідніше іншого, захочеться всього і відразу, але вибір неминучий. Не варто засмучуватися з цього приводу. Вам просто необхідно вже до початку грудня визначитися з цілями, бажаннями і мріями, скласти конкретний поетапний план дій, які приведуть до бажаного результату. Продовжуйте жити, дотримуючись кожен прописаний пункт вашого плану ні на міліметр, не відхиляючись убік. Ті пропозиції, які посиплються на вас, зроблять шлях до успіху більш м’яким і легким, таким чином, ви вбережете себе від душевних терзань і можливих помилок. У грудні ви зможете дозволити собі розслабитися і насолодитися усіма красою життя, не думаючи й нічого не зіставляючи. У вас все давно продумано і вирішено, вам не про що турбуватися. Будьте більш уважними і до пропозицій, і до тих, хто їх робить.

У першій декаді грудня 2017, можливо, щось вас насторожить або не задовольнить, відразу відсівати такі варіанти, щоб не засмічувати думки всякими дурницями. У цей період вам неймовірно буде везти у всіх справах і починаннях, удача буде йти поруч з вами рука об руку. Вона вбереже вас від можливості зробити неправильний вибір. Всьому, що стосується ризику, можете сміливо кидати виклик і перевіряти свою удачу і везіння. Не забувайте прислухатися до внутрішнього голосу, іноді інтуїція набагато дорожче мудрого ради. Не варто робити те, що вам не подобається або суперечить вашим переконанням. Всі вчинки повинні бути узгоджені з совістю. Якщо ви давно плекали і плекали якусь ідею, то зараз саме час спробувати її втілити в життя і подивитися, що з цього вийде.

У другій декаді грудня 2017 зірки обіцяють, що результат роботи Близнюків приємно здивує та надихне вас на нові раціоналізаторські проекти. Можливо, що все вийде не з першого разу. Не впадайте у відчай, зате тепер ви точно знаєте, чого не слід робити. І не кидайте спроби домогтися бажаного результату. У вас все обов’язково вийде. Головне, вірити в це всім серцем і як можна частіше представляти себе на вершині успіху. В середині місяця Близнюків будуть відвідувати ностальгічні думки і меланхолійний настрій. Але не варто плутати цей стан із депресією. Вам просто потрібно кинути свої справи на кілька днів і змінити обстановку. Поїдьте погостювати до друзів або відвідайте батьків. Ви просто втомилися і рівень залишилася енергії практично дорівнює нулю. Вам потрібно розвіятися, відпочити, повеселитися, геть забути про повсякденні турботи і відновити витрачені сили. Середина грудня, під впливом Плутону, стане чудовим і успішним періодом у житті кар’єристів. Адже до кінця 2017 року їх чекає не тільки фінансову винагороду за наполегливу працю, але і пропозицію новій посаді. Підприємців чекає в середині останнього місяця року успіх у питаннях розширення бізнесу, залучення нової клієнтури, поліпшення виробництва і обслуговування, залучення потенційних інвесторів і партнерів. Тому можете сміливо працювати в даному напрямку. Зірки обіцяють великий успіх у даній сфері. І зовсім необов’язково, що для залучення клієнтів вам знадобиться цілий відділ менеджерів, а для залучення партнерів та інвесторів багато ділових переговорів та офіційних зустрічей.

У третій декаді грудня 2017 усі робочі питання Близнюків вирішаться самі собою, причому в невимушеній обстановці. Можливо, вас запросять на відкриття якогось музею або салону краси. І ось спілкування з потрібними і впливовими людьми принесе не тільки задоволення і захват, але і користь для справи. Щоб розширити ринок збуту, зовсім не потрібно з головою іти в придумування нового чіпляється слогану або нової оригінальної упаковки. Можна просто провести якусь благодійну акцію в межах ваших можливостях, яка принесе благо людям і прорекламує вас найкращим чином. Будьте винахідливими і ловіть удачу за хвіст. В заключний період грудня любов представників вашого знаку Зодіаку зробить найщасливішими і відданими людьми на всій планеті. Багато Близнюки розставлять все по своїх місцях. Деякі захочуть узаконити відносини, а інші закохаються і порвуть існуючі. Але в тому чи іншому випадку, все буде правильно і вірно. Ваші стосунки стануть невичерпним джерелом позитивних емоцій, натхнення, цілеспрямованості та впевненості. Саме завдяки відносинам з коханою людиною, Близнюки зможуть гори згорнути без особливих зусиль. Ваші обранці стануть справжньою музою. Близнюкам, швидше всього, в кінці грудня не буде вистачати гострих відчуттів, відчуття драйву. І деякі з вас намагатимуться заповнити цей дефіцит не зовсім правильними методами. Постарайтеся зробити щось корисне, вийти за звичні вам рамки. Навіть коли ви дасте бездомному грошей на буханець хліба, що досі не робили, це вже буде незвично і приємно для вас.


Залишити відгук