Гороскоп на Грудень Козеріг

Козерогам вкрай важливо в грудні 2017 року ставити свої власні бажання і благополуччя на перше місце. Залиште свій альтруїзм в минулому і робіть тільки так, як вигідно вам. У цьому місяці, завдяки вдалому розташуванню планет, практично у всіх сферах життя відбудуться кардинальні зміни, які почнуться з вашого світосприйняття і ставлення до життя.

У першій декаді грудня 2017 припиніть підлаштовуватися під обставини і дійте за чітко визначеним планом. Безумовно, що на якомусь відрізку шляху буде складно протистояти усталеним ситуацій, але у вас буде повним-повно сил і енергії, а також багато ідей, щоб з ними впоратися. Будьте винахідливими. Кожну обставину в житті можна або прийняти, або обійти стороною, і зовсім необов’язково переступати через себе і власні принципи для досягнення поставленої мети. У ваших силах змінити те, що відбувається так, як вам зручно і вигідно. Своєю винахідливістю і гнучкістю ви можете вплинути на все, що встане у вас на шляху. На початку грудня Козерогам доведеться докласти максимум зусиль, щоб вже до нового року задовольнятися і насолоджуватися результатами своїх старань. В цей період вас чекає великий успіх і багато перспектив для поліпшення якості життя та самореалізації. Зірки обіцяють представникам вашого знаку Зодіаку вагомий прибуток, яка розширить коло ваших можливостей, і ви зможете придбати всім своїм рідним гарні новорічні і різдвяні подарунки. Головне не скупіться, чим більше грошей ви будете витрачати в цей період, тим більше до вас прийде в майбутньому, тому не потрібно бути скнарою і відкладати кожну копійку, ущемляючи себе в найнеобхіднішому.

Друга декада грудня 2017 Козерогам подарує кілька нових знайомств, які сприятливо вплинуть на ваші життєві погляди і переконання. Ви зможете вийти за встановлені рамки, побачити життя з іншого боку і відкрити для себе багато нового і цікавого. Спробувавши на смак таку цікаву і захоплюючу життя, ви більше не захочете повертатися до колишнього способу життя. Перед вами постане завдання взяти пару відповідальних рішень, що може викликати нотки сумніву у власній правильності. Можливо, у вас виникне бажання присвятити всіх оточуючих в курс справи і запитати ради, але постарайтеся утриматися від таких спонукань. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, постарайтеся зрозуміти, що для вас добре, а що погано, і зробіть так, як самі вважаєте за потрібне. І геть всі сумніви, удача на вашому боці, тому переживати вам особливо не про що. Вибір буде ваш і він буде єдино правильним, навіть якщо хтось з вашого оточення буде не дуже ним задоволений. Щоб ваше життя склалося так, як хочете ви, постарайтеся бути більш самостійними і приймати рішення без чиєї-небудь допомоги. Тільки тоді, коли ви візьмете на себе всю відповідальність за свої вчинки, ваше життя почне змінюватися в ту сторону, в яку ви самі її направите. У середині грудня, під впливом Юпітера і Сатурна, в Козерогів будуть сильно розвинені комунікативні здібності та талант переконання, постарайтеся використовувати ці якості не на шкоду, а на благо. Не потрібно розповідати всім і всюди про свої наміри, посвячувати в свої плани і проблеми, краще спробуйте розговорити людей, розташувати їх до себе, викликати довіру, щоб вони ділилися з вами цінною інформацією, яка стане вам у пригоді. Власникам власного бізнесу можна приступати до реалізації проекту щодо покращення роботи свого підприємства та його розширення. В цей період є всі можливості знайти покровителів і однодумців, які допоможуть залучити додатковий капітал або підкинути пару-трійку геніальних ідей.

У третій декаді грудня 2017 слідкуйте за світовими тенденціями в розвитку тієї сфери діяльності, в якій ви ведете свою справу. Можливо, що на очі попадеться відмінна ідея, яка вирішить безліч ваших проблем з пошуком клієнтури і інвесторів. Тим, хто трудиться в компанії, можна сміливо розраховувати на підвищення у посаді або на збільшення окладу. Якщо ж це не можливо, постарайтеся пошукати більш підходящу вакансію, хоча і шукати особливо не треба. Хтось із вашого оточення сам принесе вам вістку про підходящої роботи. У морозні дні кінця грудня, під впливом аспектів Венери, Козероги будуть грітися в затишних і ніжних обіймах своїх обранців. Представники вашого знаку Зодіаку буду перебувати в стані ейфорії і легкого сп’яніння почуттями. Всьому виною — успіхи на професійній ниві та передсвятковий настрій. Козероги будуть сповнені енергії та бажання обдарувати свою другу половинку увагою, турботою і романтичними подарунками. Самотні Козероги в силу своєї чарівності зберуть навколо себе цілу армію шанувальників. Тільки не поспішайте зав’язувати серйозні стосунки до нового року з метою зустріти його в компанії потенційного супутника життя. Краще проведіть новорічну ніч в галасливій компанії друзів, це і веселіше, і надійніше, а час покаже, що буде далі. Зірки настійно радять Козерогам хоч кілька разів на тиждень приділяти час виключно собі. Вам потрібно бувати наодинці з собою, розібратися з власними думками і проаналізувати свої вчинки, такі роздуми, безсумнівно, підуть вам на користь. Поважайте себе і цінуєте свій час і сили.


Залишити відгук