Гороскоп Рак на Грудень

У грудні 2017 року Раки зможуть знайти вирішення найбільш актуальних і пріоритетних для них завдань і питань. Вам легко вдасться покращити добробут своєї сім’ї і знайти нове джерело прибутку, який подарує фінансову незалежність і вирішить масу проблем, пов’язаних з грошовими вкладеннями. У грудні цього року багатьом Ракам пощастить зробити серйозні покупки на досить вигідних умовах і за відносно низькою ціною. Якщо ви шукали собі нерухомість, але ціна була непідйомною, або район не був престижним, то зараз трапиться варіант, який задовольнить всі ваші запити. Це ж стосується і інших вагомих надбань. Шукайте можливості, розглядайте всі пропозиції, адже в цьому місяці вам неймовірно щастить, і, при бажанні, ви зможете знайти оптимальний варіант.

У першій декаді грудня 2017 більшість представників знаку Зодіаку Рак випробують бажання розірвати замкнене коло і вийти за його рамки, перестрибнути самого себе і досягти неможливого. Початок першого місяця зими все неможливе для вас робить можливим, тому не варто обмежувати себе у своїх потребах і бажаннях, мрійте, будуйте сміливі плани, досягайте бажаного, у вас в цей період все вийде. Вигідне розташування планет і прекрасний настрій зроблять ваш шлях до успіху світлим, легким і веселим. Багато ризикові операції і дії, на які ви підете в цей період, будуть виправдані і порадують вас відмінними результатами, напевно, грудень стане самим плідним часом з усіх дванадцяти місяців 2017 року. Раки в першій декаді грудня перестануть дивитися на свої негаразди і проблеми, як на проблеми, повністю змінять своє ставлення до життя, побачать її іншими очима. Адже по суті одна і та ж ситуація може виглядати по-різному, якщо на неї подивитися з різних ракурсів, так і Раки будуть експериментувати з кожною ситуацією і обставинами, які трапляться в цей час. Вони побачать, що проблеми зовсім і не були проблемами, а просто тимчасовими труднощами, які легко подолати, якщо поставитися до цього з розумінням справи і проявити нестандартний підхід.

У другій декаді грудня 2017 Раки будуть приємно здивовані своїм прозрінням і розумінням, наскільки все було просто, і як вони самі все ускладнювали. Ви станете по-іншому ставитися до своєї праці і більше його цінувати. У більшості Раків прокинеться самоповагу, і деякі особи з вашого оточення можуть неправильно така поведінка інтерпретувати. Вам вкрай важливо в цей період не піддаватися на всілякі хитрощі з боку оточуючих і не сприймати їх зауваження і думки, як привід для того, щоб все повернути на круги своя. Можливо, вам буде дещо незвично в новому образі, але відчуття, що життя змінюється, що ви здатні на багато що не дасть вам шанс звести всі зусилля нанівець. Багатьом представникам знаку Зодіаку Рак має відбутися в середині грудня почати освоювати нові навички і знання, можливо, це буде нова посада в іншому відділі, зміна виду діяльності або заміщення тимчасово відсутнього колеги. Знання і досвід ще нікому не завдавали шкоди і вам це піде виключно на користь, до того ж, принесе матеріальну вигоду. Ваш творчий підхід і нестандартне мислення зроблять неймовірне, і начальство зізнається, що до вас ніхто так якісно і майстерно виконував цю роботу. Можете бути впевнені, що і для вас знайдеться у цій сфері тепленьке і хлібне містечко.

У третій декаді грудня 2017 Раки, під впливом Сатурна, будуть особливо комунікабельні і переконливі. Їм не складе праці завести нове знайомство, розговорити сторонньої людини, здобути його прихильність і довіру, а також нав’язати свою точку зору і переконати в своїй правоті. Талант переконання зіграє велику роль у кар’єрі та допоможе реалізувати всі ваші плани і наміри. Найбільший успіх в професійній сфері чекає Раків у колективних заходах і проектах. Не варто сидіти в кабінеті в гордій самоті, їздите у відрядження, зустрічайтеся з партнерами, спілкуйтеся з колегами і начальством, вас чекає велике майбутнє. Самотні Раки вступлять у відносини з ким-то з їхнього кола спілкування, можливо, це будуть друзі друзів або далекі родичі ваших знайомих, але на якомусь неформальному заході вам доведеться зустрітися і провести час у спілкуванні, від чого з’явиться симпатія, яка переросте в серйозні і глибокі почуття. У тих представників вашого знаку Зодіаку, хто вже зустрів свого єдиного і неповторного чоловічка, під впливом Венери, загостряться почуття. І якщо вам давно не вистачало романтики, драйву, екстриму, то кінець грудня вам все це піднесе на блюдечку. Можете вважати, що у вас почався другий медовий місяць, повний пристрасті і романтики.


Залишити відгук