Гороскоп Овен на Грудень

Овнам в грудні 2017 року варто бути уважнішими до думки оточуючих і намагатися прислухатися до порад мудрих і досвідчених людей. Самооцінка деяких представників вашого знаку Зодіаку буде достатньою для того, щоб вони не витрачали енергію і не псували свій настрій всякими зауваженнями та критикою на свою адресу, але не варто забувати, що кожна людина може помилятися, в тому числі і ви. Намагайтеся об’єктивно дивитися на ситуації, які вимагають від вас серйозного рішення.

Перша декада грудня 2017 для Овнів буде більш або менш спокійною. У цей період займіть себе і свої думки чимось корисним. Зробіть вдома те, до чого довго не доходили руки, доробіть на роботі незавершені справи, зустріньтеся з друзями, з якими давно не бачилися, провідайте батьків і обговоріть свої плани на період новорічних свят. Поки є достатньо часу для того, щоб реалізувати свої плани на цей рік і довести справи до логічного кінця, не тягніть час, а займіться цим, негайно.

Друга декада грудня 2017 для Овнів буде більш жвавою і насиченим яскравими подіями. Часу до нового року вже буде значно менше, в повітрі буде парити ароматом їли і цитрусових, настрій різко підніметься, а енергія буде бити ключем. Можливо, перед вами постануть питання, які необхідно буде вирішити в короткі терміни. Не варто панікувати. Такий стан може легко вивести з рівноваги і стати причиною скоєння дурниць. Краще порадьтеся з близькими людьми, ймовірно, хтось із них щось толкове підкаже чи допоможе вирішити проблему. Ви сміливо можете розраховувати на підтримку своїх рідних і друзів. Крім того, за вами по п’ятах слід удача, яка не дасть вам шансу прийняти помилкове рішення і зробити неправильний вибір. У вас в середині грудня буде багато однодумців, якщо не будете діяти таємно від оточуючих і присвятіть їх у свої грандіозні плани. Не бійтеся осуду, адже ви не золота монета, щоб всі були від вас без розуму. Залишайтеся такими, якими ви є, ваша індивідуальність і амбіції приводять у захват багатьох з вашого оточення. Близькі вами пишаються і покладають на вас великі надії. Більше твердості в рішеннях і цілеспрямованість допоможуть вам виправдати всі їхні очікування. Можете сміливо планувати свої справи, тільки пам’ятайте, що максимальний ефект буде в тому випадку, якщо ви заздалегідь продумаєте в найдрібніших деталях, уявите собі кожен свій крок на шляху до бажаного результату. Це вбереже вас від непередбачених обставин, додасть більше сміливості і впевненості в тому, що ви робите.

У третій декаді грудня 2017 багатьох Овнів чекає найбільша кількість досягнень та приємних змін, чому посприяє Юпітер. Заключний період місяця, в силу підвищеної активності, принесе багато можливостей і перспектив, які допоможуть представникам вашого знаку Зодіаку здійснити все задумане, і порадує приємними сюрпризами в професійній сфері. Починаючи з 20 грудня можна сміливо приймати будь-які рішення, підписувати документи, призначати зустрічі і реалізовувати свої плани. У вас повно енергії, яку необхідно витратити, постарайтеся знайти собі яке-небудь захоплення, яке потребує концентрації уваги та зосередженості, займіть себе чимось корисним. Якщо вам працювати зовсім не хочеться, приділіть час спілкуванню та налагодженню відносин з колегами і руководствующим складом. Візьміть на себе відповідальність за організацію новорічного корпоративу, придумайте сценарій розважальних заходів, складіть меню для фуршету, список запрошених. Це допоможе вам відволіктися від сумних і меланхолійно думок. Адже якщо у людини все добре і немає ніяких проблем, то він сам їх шукає, просто заради того, щоб прогнати нудьгу. Але є і маса інших варіантів, які набагато ефективніше і позитивніше, ніж пошук проблем. Розташування Марса і Венери в кінці грудня дуже вигідним для тих, хто давно намагався знайти своє щастя і для тих, хто страждав від нестачі уваги в існуючих відносинах. Наповнені романтикою серця Овнів будуть просто безсилі, щоб протистояти своїй долі. Якщо раніше вони своєю самовпевненістю і недоступністю не підпускали до себе нікого, то в цей період розкриються для любові, стануть більш чутливими і довірливими. Вас люблять, і ви подобаєтеся людям. Не бійтеся пустити кохану людину у своє життя, ділитеся з ним емоціями, планами, роздумами.


Залишити відгук