Гороскоп Водолій на Грудень

Водоліям у грудні 2017 року необхідно скласти чіткий план дій і дотримуватися його в чіткій послідовності. Чим конкретніше буде стратегія, тим більше шансів досягти максимального результату. В останній період року вам доведеться не так вже й багато роботи, головне, щоб кожен ваш крок і вчинок був заздалегідь спланований і обдуманий. Всі імпровізовані та спонтанні дії можуть призвести до неочікуваних результатів. Водоліям потрібно спочатку розставити пріоритети, щоб потім жодна дрібниця не змогла вивести з рівноваги і збити з правильного шляху, мужність і твердість характеру стануть вашими вірними супутниками у досягненні мети.

Перша декада грудня 2017 для Водоліїв — найсприятливіший період для починань. Можете сміливо складати плани на майбутній рік і приступати до створення платформи з метою їх реалізації. На звершення вас будуть надихати рідні та друзі, а також ті люди з вашого оточення, хто коли-то зважився і здійснив те, що задумав. Основний ваш потенціал полягає в минулі заслуги, давніх зв’язках і старих захоплення. У перші дні місяця вам потрібно сконцентрувати всю свою увагу, тверезо оцінити свої можливості і здібності, в деяких випадках, покладаючись на підтримку і допомогу близьких людей. Складіть список того, що ви вмієте, що вам подобається і що у вас виходить краще, ніж у інших, потім уважно вивчите перелік своїх здібностей. Такий підхід до справи відкриє перед вами багато перспектив і подарує масу оригінальних ідей, які ви зможете здійснити, користуючись сприятливим розташуванням планет і удачею. Почати здійснювати свої мрії краще з позбавлення від застояної енергетики, тому займіться генеральним прибиранням і вдома, і на роботі, і в думках. Викиньте всі старі речі, які перестали виконувати свої первинні функції, а зараз тільки збирають пил і займають місце. Переберіть документи, ксерокопії, бланки, календарі і журнали. Велика частина всієї цієї макулатури є тільки макулатурою, для якої більше немає застосування. Звільнене простір посприяє потоку нової енергії, натхнення та позитиву у ваше життя, а разом з енергією до вас очікуються позитивні зміни. Як тільки весь непотріб відправиться в урну, ви відразу відчуєте велике полегшення, підніметься настрій, захочеться знову жити, і не просто жити, а повноцінним і багатогранним життям, насолоджуючись кожним її миттю і впиваючись її фарбами. Захочеться творити добро, реалізувати себе як особистість, як індивідуальність і досягати все нових і нових вершин. Такий емоційний прорив Водолії зазнають під впливом Урану і Меркурія, вже у другій половині грудня. Постарайтеся зняти рожеві окуляри і не бути песимістом, дивіться на життя об’єктивно, хай вона не завжди буває безхмарним, зате в кожному її прояві є щось прекрасне і незрозуміле.

У другій декаді грудня 2017 зірки створять Водоліям всі умови для творчості і професійної діяльності. Якщо вам не вистачало ідей — вони будуть, не вистачало натхнення – воно прийде, не вистачало бажання – воно з’явиться. Все тільки для того, щоб ви змогли реалізувати свої плани та задуми і домогтися бажаного результату. Це час стане чудовим періодом для вирішення фінансових питань, пов’язаних з погашенням або отриманням кредитних коштів, вкладеннями в проекти і відкриттями депозитних рахунків. Також у цей час можна сміливо укладати угоди купівлі-продажу нерухомого та рухомого майна, ви залишитеся у виграші. Тим, кому не вистачає фінансової стабільності, зірки радять не скорочувати свої матеріальні і грошові витрати, а підшукати додаткове джерело доходу, можливо, це будуть одноразові підробітку або якийсь короткостроковий проект. Безробітним представникам вашого знаку Зодіаку варто вивчити інструкцію по складанню резюме і виконати все правильно, так, щоб на нього відреагував навіть самий прискіпливий і вимогливий роботодавець. Якщо у вас немає належного освіти або досвіду роботи у даній сфері, непогано б додати характеристику з минулих місць роботи. Якщо підійти до вирішення цього питання з ентузіазмом і творчо, то вже до нового року ви будете при посаді.

Абсолютною гармонією і безумовним взаєморозумінням наповняться відносини Водоліїв у третю декаду грудня 2017. Ваша друга половинка буде з трепетом слухати все, що ви скажете, прислухатися до вашої думки і порад. Ви станете для своєї коханої людини яскравим промінчиком світла, який показує і направляє її на істинний шлях. Вам не потрібно буде нічого доводити, ні виправдовуватися, ні переконувати, вас будуть розуміти з півслова, і беззастережно підкорятися. Але дивіться не зловживайте таким ставленням до себе, одне неввічливе слово, і ви можете глибоко ранити почуття свого обранця. Намагайтеся не тільки отримувати любов і турботу, але і віддавати їх. Не нав’язуйте свою точку зору, запитуйте думку у свого обранця, радьтеся, шукайте компроміси. Дайте зрозуміти, що думка коханої людини для вас так само важливо, як і ваше власне. Крім іншого, Водоліям потрібно в цей заключний період грудня поберегти сою нервову систему і стежити за своїм самопочуттям. Перегляньте свій раціон харчування і виключіть з нього той продукт, яким ви найбільше зловживаєте, викорените свої шкідливі звички, бережіть себе.


Залишити відгук