Гороскоп на Грудень

Для грудня 2017 року будуть характерні настрої, про які кожен з нас знає з дитячих казок. Пам’ятаєте, як у кожній з них головний герой перебуває в очікуванні дива, бореться зі всіма несприятливими факторами і злими чарами, а врешті-решт неодмінно отримує бажане? Так ось. У грудні 2017 цей казковий сценарій впровадження в життя кожного жителя планети Земля, перетворивши її в чергову красиву історію зі щасливим фіналом. Власне, чому дивуватися, адже напередодні Нового року та Різдва дива трапляються повсюдно! Все ще не вірите в них? Ваш невиправданий скепсис зараз розвіється, як тільки ви самі станете учасником цієї грудневої казки!

А як, якщо не казкою, можна назвати той щасливий момент, що фінансовий добробут переважної більшості людей в грудні 2017 раптом зміниться на краще? Хтось зможе придбати довгоочікуваний автомобіль, хтось- квартиру, а хтось зможе нарешті на всі новорічні дні відправитися за кордон. Загалом, нам з вами не доведеться переживати, де взяти гроші на святковий стіл і на подарунки для близьких. Інша справа, що легковажне ставлення до грошей, як і раніше, вітатися не буде! Якщо ви ставитеся до тієї категорії людей, які звикли спускати всі свої накопичення, немов крізь пальці, не забувайте про те, що казка в будь-яку хвилину може розвіятися. А що доведеться у ваше життя замість неї? Правильно, горезвісний період тотального дефіциту фінансів (ось чому гроші в грудні треба витрачати з розумом, не забуваючи робити деякі «заначки» на майбутнє).

У цілому ж сфера бізнесу і фінансів у грудні 2017 року порадує нас з вами стабільністю і спокоєм. Деяке затишшя в реалізації вироблених вами товарів або послуг намітиться ближче до третьої грудневої декаді. Це не дивно, адже в даний момент куди актуальніше для звичайних людей стане атрибутика Нового року. Так чому б вам не обіграти цей момент, запропонувавши, наприклад, своїм потенційним клієнтам, великі новорічні знижки або товари, призначені як раз таки для Нового року?

У людей, які зайняті роботою на підприємстві, в грудні 2017 кар’єра, звичайно, не вийде з берегів (грудень, як відомо, взагалі не самий відповідний момент для кар’єрного зростання чи зміни місця роботи). Загалом, на вас чекає звична круговерть (звичний спектр справ, звичний колектив товаришів по службі, звичний корпоратив, в ході якого всі будуть шаленіти). Але ви ж пам’ятаєте про новорічне чарівництво? Так ось. Воно неодмінно і до вас підкрадеться нишком, і швидше за все в той самий момент, коли ви перестанете вірити в «якесь диво». Що саме станеться, покаже лише час (можливо, на новорічному корпоративі ваш бос, злегка перебравши, призначить вас своєю правою рукою, або симпатичний співробітник з іншого відділу, на якого ви завжди дивилися з завмиранням серця, сам підійде до вас з пропозицією дізнатися одне одного ближче).

до Речі, ось таких пропозицій, що мають інтимний підтекст, у грудні 2017 буде в надлишку як у самотніх людей, так і у тих, хто вже знаходиться в парі! Вирішуйте самі, як розпорядитися цією раптовою популярністю у протилежної статі. При цьому, якщо ви зразковий сім’янин, вирішив скоротати свій грудень за легкої інтрижки, не забувайте, що таємне завжди стає явним! А ще не забувайте про те, що ваш постійний партнер, поки ви з ким-то «крутить каверзи», й сам може піддатися настроям цього грудня. Ви готові до того, що хтось візьме і забере у вас вашого обранця або обраницю? Так-так, такий сценарій також можливий! Якщо він жодним чином не вписується у ваші плани на життя, і самі не дозволяйте собі флірт на стороні, і не «давайте спуску» своїй другій половинці. А ще більш простий і дієвий варіант, як зберегти спокій всередині своєї пари – все і завжди робити разом (і відпочивати, і готуватися до свята, і обговорювати, що подарувати всім своїм численним родичам).

Тепер порада для тих, хто самотній, а значить має повне право користуватися грудневим фліртом по повній програмі. Десь серед самих банальних подій цього грудня на вас чекає магія (точніше, чарівне романтичне знайомство, яке змінить вашого одноманітного життя і зробить вас найщасливішою людиною на світі). Не сидіть на місці, шукайте очима це дивовижне чари, старанно помічаючи всі доленосні знаки (будьте впевнені, випадкова зустріч на автопарковці або ненав’язливий діалог, розпочатий з симпатичним представником протилежної статі посеред супермаркету, є не чим іншим, як тим самим знаком).


Залишити відгук