Гороскоп Козеріг на Місяць

1-го і 2-го числа Вами можуть опанувати якісь сумніви або підозри. І хоча хтось із оточуючих людей буде переконувати Вас у тому, що ці побоювання абсолютно безпідставні, Ваша інтуїція буде твердити Вам зовсім про інше. Довіртеся їй.

7-е і 8-е число теж вийдуть для Вас дуже неспокійними, але на цей раз Ваші проблеми будуть мати дещо інший характер. У Вашому житті є безліч людей, на яких Ви можете покластися, але Вам буде досить важко визначити, хто саме ці люди. Просто дивіться оточуючим в очі — якщо хтось із них буде відводити погляд, те, ймовірно, йому є, що від Вас приховувати.

16-го і 17-го числа у Вас загостриться властивий Вам лідерський талант, і Ви дуже часто будете брати на себе роль куратора важливих і відповідальних проектів. Ймовірно, Ви воліли б нікому не делегувати свої повноваження, але також такому супергероєві, як Ви, часом буває потрібна допомога. Тому залиште найважливіші справи для себе, а все дрібниці передоручіть своїм довіреним підопічним.

25-го, 26-го і 27-го числа Ваші плани будуть складатися, як по маслу, і це дасть Вам можливість довести всім, хто у Вас сумнівався, що вони сильно помилялися на Ваш рахунок.


Залишити відгук