Гороскоп Рак на Місяць

Ті рішення, які Ви будете приймати 1-го і 2-го числа, можуть стати перспективними вкладеннями в майбутнє, або спричинять за собою наслідки, за які Вам пізніше доведеться платити. Тому не потрібно робити свій вибір на користь того, в чому Ви не цілком упевнені. Прислухайтеся до свого внутрішнього компасу — і він Вас не обдурить.

11-е, 12-е і 13-е будуть наповнені мрійливої і креативної атмосферою, тому постарайтеся присвятити весь свій час створенню якогось мистецького шедевру. У Вас будуть просто золоті руки!

16-го і 17-го числа будьте особливо уважні і самим ретельним чином вивчайте дрібні деталі і нюанси нових документів, перш ніж їх підписувати — в іншому випадку, згодом проявлена Вами безтурботність може болісно Вам відгукнутися.

23-го і 24-го числа Ви зможете зробити своє життя більш спонтанною, і в ній почнуть відбуватися багато захоплюючі пригоди. Якщо Ви давно збирали гроші на якесь яскраве подорож, то кінець місяця дуже добре підійде для того, щоб у нього відправитися.

Якщо 25-го, 26-го чи 27-го числа Ваша інтуїція буде від чогось або когось Вас застерігати, то прислухайтеся до неї. Ваше чуття виразно знає щось таке, до чого Ваш розум ще не дійшов.


Залишити відгук