Гороскоп Діва на Серпень

У серпні 2017 року більшість представників знаку Зодіаку Діва буде долати почуття ліні і бажання повалятися на улюбленому диванчику замість того, щоб прокидатися рано вранці і в божевільній поспіхом збиратися на роботу. Та й на роботі Діви будуть створювати тільки видимість, що чимось зайняті, а насправді будуть переглядати новини і фотографії в соціальних мережах. В кінці кінців, ви цілком можете собі це дозволити, адже протягом усього серпня за вами по п’ятах буде слідувати удача. Навіщо напружуватися, турбуватися, якщо все само собою владнається? Наприклад, який сенс стояти в черзі в банку, щоб оплатити комунальні послуги, якщо можна, не виходячи з дому, все це зробити, лежачи на дивані?

Особливо сприятливою перша декада серпня 2017 буде для Дів які народилися в кінці цього місяця. Зірки обіцяють вам неймовірний успіх і благополуччя у всіх сферах життя. Розташування Урану говорить про те, що в житті Дів з’явиться старий знайомий або друг, контакти з якими давно загублені, а спілкування перервано з незрозумілих причин. Не варто приймати цю зустріч, як виклик долі або випробування, краще поставитися до всього з гумором, не заглиблюючись в почуття і не вороша минуле. Не надавайте цієї раптової зустрічі містичного значення. Це просто збіг обставин, звичайний збіг і нічого більше, щоб потім ще від цього страждати безсонням. Зустрілися, поговорили про те, про се, про прекрасну погоду, передали вітання і розійшлися без жалю і гірких спогадів.

У другій декаді серпня 2017 надайте своєму житті трохи динаміки, слухайте позитивну музику, бувайте частіше в тих місцях, де багато людей. А ще краще, якщо ви оточите себе невгамовними оптимістами і веселунами, які подзарядят вас своєю енергетикою і натхненням. Постарайтеся переосмислити свій спосіб життя і ставлення до неї. Можливо, доведеться внести якісь корективи, щоб стати більш зібраними і сконцентрованими на те, що важливіше всього. Як тільки ви розставите всі пріоритети вірно і правильно, можете перестати турбуватися про своє майбутнє. Удача не дасть вам упустити свій шанс зажити щасливим життям. Тим Дівам, яким не пощастило, і вони залишилися працювати на благо компанії замість того, щоб позасмагати під останніми літніми променями сонця, зірки обіцяють досить напружений, але успішний період. Чому напружений? Тому, що все-таки доведеться вставати рано, а не спати до обіду. Але, незважаючи на це обставина, начальство буде вельми поблажливо і дружелюбно до представників вашого знака Зодіаку. Варто вам раз або два показати свою зацікавленість у розвитку компанії або підкинути кілька нестандартних і свіжих ідей і місяць вдався. Можна розслабитися і насолоджуватися тріумфом.

У третій декаді серпня 2017 постарайтеся у відносинах з колегами дотримуватися нейтралітету, щоб не провокувати їх і не брати участь у конфліктах. Якщо немає бажання працювати, зробіть вигляд, що дуже зайняті, а самі вирішуйте свої особисті питання або просто спілкуйтеся з друзями в інтернеті. Але і серед сірих робочих буднів Діви зуміють гарненько повеселитися, адже кожен день трапляється що-те нове, приходять різні люди, плануються зустрічі і переговори. Тільки дивіться не усните на робочому місці від нудьги, займіться чимось цікавим і захоплюючим. А ось хочете ви того чи ні, а вставати рано все-таки доведеться. Інакше ваші запізнення можуть погано позначитися на ставленні до начальника вам і вашому авторитет серед колег. Дотримуйтесь пунктуальність, а все інше зробить за вас пані Удача. Що стосується фінансової сторони життя Дів, то розташування Юпітера говорить про те, що, якщо вам не вистачає коштів для задоволення ваших потреб, не варто скорочувати свої витрати, краще подумати про пошук нових додаткових джерел прибутку. У плані любові цей період у Дів буде, як у казці. Вплив Венери наповнить вас романтизмом і дикою пристрастю, на яких ґрунтуються відносини кожної пари. Постарайтеся прислухатися до думки свого обранця і не надто тиснути на нього. Нехай ваші поради будуть зроблені таким чином, щоб ваш улюблений чоловік був щиро переконаний в тому, що це саме його ідея, а не ваша вказівка. Трохи мудрості і гнучкості і все буде на вищому рівні. Ви улюблені і люблячі люди. Бережіть це почуття, як найтонший кришталь, адже тільки сім’я стане тією стіною, яка захистить вас від будь-яких життєвих негараздів.


Залишити відгук