Гороскоп Телець на Серпень

У серпні 2017 року життя Тельців буде наповнена всякими різноманітними і яскравими подіями, від чого буде нагадувати собою вертящуюся карусель, в найкращому сенсі цього слова. Тельці люблять все заплутувати і легких шляхів не шукають. Тим з вас, хто народився в квітні, зірки обіцяють плідний і результативний період. Тельці відчують прилив сил і самі будуть ускладнювати собі завдання, оскільки прості і нехитрі будуть здаватися нудними і нецікавими. Представники вашого знаку Зодіаку люди досить вперті й цілеспрямовані, а ці якості допомагають впевнено рухатися вперед, незважаючи на оточуючих і всілякі несприятливі моменти. Ось і зараз, Тельці відчують прилив натхнення, а, отже, змінять і свої цілі, маючи намір досягти набагато більшого, ніж змогли б це зробити в будь-який інший час.

найоптимальнішим варіантом для вирішення завдань будь-якої складності для Тельців в першій декаді серпня 2017 стане логіка. Пам’ятайте, що кожна задача, проблема, питання, ситуація мають як мінімум два різних варіанти рішення. Але якщо не поспішати і приймати рішення виважено і на тверезу голову, можна відстежити логічний взаємозв’язок між окремими елементами цієї обставини і прийти до розумного висновку. Саме таким чином Тельці зможуть пробити ті стіни, які загороджували шлях назустріч успішного і щасливого життя. Все, що постане на цьому шляху, Тельці з легкістю зможуть усунути і при цьому отримати користь. Можливо деякі завдання будуть до того прості, що дурневі зрозуміло, що необхідно робити, але Тельці категорично відмовляться від легких рішень. У них своєрідний спортивний інтерес: чим складніше був шлях, тим солодша перемога. В іншому випадку, якщо Тельці не будуть йти напролом і сміливо долати перешкоди, їм стане просто нецікаво і азарт весь пропаде. Тому прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і поступайте в згоді зі своєю совістю. Тільки пам’ятайте, скрізь повинна бути золота середина. Не варто ускладнювати собі життя там, де і так багато проблем.

Якщо ви не збираєтесь їхати у відпустку, то вас у другій декаді серпня 2017 чекають чудові перспективи у кар’єрі. Тельці самі по собі люди працьовиті, але навряд чи вони стануть намагатися, якщо вважають, що заробітна плата не відповідає їх професійним здібностям і вкладенням праці у роботу фірми. Так от, в середині місяця, коли Марс буде знаходитися у Леві, Тельці можуть сміливо розраховувати на надбавку до основної зарплати, але для цього доведеться трохи схитрувати. Тобто, завжди бути в потрібному місці в потрібний час, постійно бути на очах у начальства і при кожній нагоді намагатися продемонструвати свій професіоналізм. Керівництво бачить, що ви працюєте і відповідно за це винагороджує. Також варто подумати над питанням, а що, якщо здивувати начальницький склад яким-небудь раціональним пропозицією або геніальною ідеєю. Ви думаєте, а вони працюють. Ті, хто твердо переконаний, що для досягнення багатства і фінансової незалежності потрібно «пахати», як коні, помиляються. Так потрудитися доведеться, але це не віником гребти. Напружте свій мозок і активуйте його діяльність. Пам’ятайте, що інтелектуальна праця оплачується набагато дорожче, ніж фізичний.

Як казав хтось з мудреців, якщо життя буде повної гармонії і без сучка і задирочки, тоді буде просто нудно життя. А ось в силу нових подій у третій декаді серпня 2017 можна випробувати нові відчуття, нові почуття та емоції, які роблять життя яскравим і насиченим. Коли Венера покине знак Зодіаку Рак і увійде в знак Зодіаку Лев, Тельців за кожним кутом буде чекати армія прихильників і шанувальників. А все тому, що вони будуть випромінювати неймовірної потужності енергетику. Нові знайомства, зустрічі, спілкування, розваги залишать масу незабутніх вражень, які повернуть Тельцям смак до життя. А ось сімейних представників вашого знаку Зодіаку в кінці серпня чекає багато сюрпризів та подарунків від коханої людини, але не всі вони будуть матеріальні. Намагайтеся не тиснути на свого супутника і не нав’язувати йому свою точку зору. Не будьте занадто багатослівні. Домовляйтеся простіше, адже ваша філософія зрозуміла далеко не кожному. Логічне мислення і цілеспрямованість допоможуть Тельцям багато чого домогтися. Для зміцнення і розвитку цих здібностей постарайтеся не дивитися в одну точку у вільний час, а розгадувати ребуси і головоломки.


Залишити відгук