Гороскоп Скорпіон на Серпень

Серпень 2017 року стане для Скорпіонів місяцем кардинальних змін. Представникам вашого знаку Зодіаку сильно захочеться поміняти свій спосіб життя, свої звички, а можливо і місце проживання. У деяких Скорпіонів зміни будуть не настільки яскравими і суттєвими, але вони все одно будуть. Скорпіони вже ясно бачать своє нове щасливе майбутнє, вже склали плани, однак найголовнішою перешкодою на шляху до успіху стануть оточуючі люди, які постійно вселяють нотки сумніву.

У першій декаді серпня 2017, щоб досягти своєї мети і довести всім, що це не порожні слова, Скорпіонам необхідно буде абстрагуватися від громадської думки і приймати рішення самостійно. Але не забувайте про тактовність. Якщо вам батьки або бабуся з дідусем радять зробити все так і так, то ви уважно вислухайте, кивните, погоджуючись, але зробіть так, як вам підказує внутрішній голос. Найважливіше – це зважитися на перший крок. Пам’ятайте, що ви не одні у своєму особі, що всі відчувають почуття страху перед якимись змінами, адже тільки одному Богу відомо, що буде попереду. А невідомість лякає дуже сильно, щоб позбутися від цього страху і невпевненості, вам варто зрозуміти і повірити, що далі буде все набагато краще, що поруч є ті, хто завжди підтримає, вислухає, зрозуміє. Адже не дарма ж кажуть, що все, що не робиться, все на краще. Ця мудрість переходить з покоління в покоління. Так може, варто прислухатися і повірити? А найголовніше, Скорпіони для досягнення своїх цілей і підкорення бажаних вершин повинні знайти упевненість в собі, своїх силах і здібностях. Ви ні секунди не повинні сумніватися в тому, що у вас все вийде. Головне вірити в краще, сподіватися і стрімко йти назустріч новій і щасливого життя. Тим більше що удача слід за вами по п’ятах. Це ваш шанс і гріх його упустити. Зірки радять Скорпіонам перестати ділити життя на чорне і біле. Є й мільйони інших кольорів і відтінків, які роблять життя більш насиченим, яскравіше і цікавіше. Постарайтеся розкритися, подивитися на життя іншими очима, під іншим кутом, щоб побачити, як можна більше нових граней і випробувати задоволення від новизни відчуттів. Якщо вам не пощастило, і ви залишилися працювати в задушливому офісі, то, перш за все, постарайтеся не занадто часто миготіти перед очима у начальства, оскільки цей період серпня досить непередбачуваний і цілком імовірно, що ваш керівник підкине одну геніальну думку, яку доведеться здійснювати саме вам. Тому зірки радять розслабитися і тихо, спокійно, без поспіху виконувати свої робочі обов’язки, прописані в посадовій інструкції. Краще підшукайте собі затишний куточок, в якому вам буде підібратися далеко не просто, і не напружуйтесь. Робіть так, як хочеться і нехай весь світ зачекає. Ви, зрештою, можете собі це дозволити.

У другій декаді серпня 2017 у фінансовому плані у Скорпіонів все буде стабільно, тому про гроші турбуватися вам не доведеться. Більш того, під другій половині місяця можливі грошові надходження з несподіваних джерел, а безробітним представникам вашого знаку Зодіаку зірки обіцяють пристойну роботу з гідним окладом. Так, що залишається тільки розслабитися, включити легку музику і релаксувати. Особливо успішним і сприятливим буде саме середина серпня, Скорпіонам випаде прекрасний шанс зірвати великий куш. Це буде як виграш у лотерею, як щасливий квиток, як приємна випадковість. Але в будь-якому випадку, Скорпіонів це дуже порадує.

У третій декаді серпня 2017 розташування Венери в знаку Зодіаку Лев наповнить життя Скорпіонів романтикою, пристрастю, веселощами і радістю. Одиноким серцям зірки обіцяють доленосну зустріч в третій декаді місяця. Багато відчувають справжні щирі і глибокі почуття, які в більшості випадків будуть взаємними. Скорпіонам, з числа тих, хто перебуває у шлюбі, варто проводити більше часу зі своїми домочадцями, цікавитися їх життям, їх захоплення, брати активну участь у долі. Постарайтеся усіма можливими способами показати свою любов та турботу. Такий прояв почуттів і уваги дадуть неймовірну віддачу, вас оточать ніжністю і любов’ю діти і коханий чоловік. Гармонія і доброзичлива атмосфера у ваших стосунках, у вашій родині і вашій оселі, практично цілком залежить від вас. Якщо ви не насолоджуєтеся заходом на морському узбережжі, тоді постарайтеся знайти собі аналогічне заняття, яке допомогло б вам проаналізувати своє життя, зрозуміти, що в житті є багато інших речей, які приносять задоволення, і це не обов’язково матеріальне.


Залишити відгук