Гороскоп Стрілець на Серпень

Девізом Стрільців у серпні 2017 року стане фраза: «Те, що можна зробити сьогодні, не відкладай на завтра!». Представникам вашого знаку Зодіаку доведеться зрозуміти, що вчора — це минуле, яке пішло і вже не повернеться. Завтра – це майбутнє, якого ще немає, що може і не наступити. Є сьогодні – це зараз, це те, що ми маємо по факту. Вам потрібно навчитися цінувати і дорожити те, що ви маєте на даний момент, оскільки десь є люди, які мріють про таке життя, як ваша. А ось якщо ви хочете в ній щось змінити, вперед! Ніхто вам перешкоджати не буде, ви самі коваль свого щастя і куйте його на свій розсуд. Мрійте, фантазуйте, плануйте, ставте перед собою цілі, досягайте їх, просто йдіть вперед, не зупиняючись на дрібниці. Людина все життя вчиться чомусь новому, розвивається, і на відміну від тварин, люди потребують духовної їжі для розвитку інтелекту і задоволення своїх моральних потреб.

Так ось, саме в першу декаду серпня 2017 Стрільці відчують гостру потребу отримати цю духовну їжу, причому будь-яким шляхом. Зірки радять вам почитати наукові книги, знайти нових друзів або хоча б співрозмовників, записатися на навчальні курси і пройти кілька майстер-класів, щоб отримати нові знання та навички. Іншими словами, початок серпня – відмінний час для саморозвитку та вдосконалення себе як особистості. І не варто приглушувати цей внутрішній голос, ігнорувати природну потребу в знаннях. Дуже ефективним методом отримання бадьорості та енергетичного заряду може стати біг на свіжому повітрі або заняття ранковою гімнастикою, що також сприятливо впливає на активізацію розумової діяльності. А якщо ще, до всього іншого, робити це під приємну і енергійну музику, то і настрій підніметься і натхнення відвідає. Зірки настійно рекомендують Стрільцям не сидіти і жалкувати про те, що життя могло б скластися краще, а почати вести активний спосіб життя, знайомитися, зустрічатися, спілкуватися, розважатися, пізнавати і навчатися, відвідувати культурні заходи та громадські заклади. Все це кардинально змінить ваше життя і ваше ставлення до неї.

Якщо є бажання змінити місце роботи або взагалі змінити сферу діяльності, то друга декада серпня 2017 — найбільш оптимальний час для Стрільців, щоб здійснити цю мрію. У вас є всі можливості знайти більш відповідний варіант, який би влаштовував ваші запити по всіх параметрах. Не варто робити те, що вам не подобається. Пам’ятайте, що робота повинна бути коханою і доставляти задоволення, а коли цього немає, то успіх вам не світить. Будьте наполегливі, цілеспрямовані і у вас обов’язково все вийде, причому результати довго чекати себе не змусять. А ось тим Стрільцям, хто цілком задоволений своїм нинішнім становищем речей, зірки обіцяють чудові перспективи в кар’єрі і реальні можливості, які принесуть чимало успіху і радості. Пунктуальність повинна стати вашим другим ім’ям, оскільки ви повинні чітко і послідовно виконувати свої обов’язки, приходити вчасно на роботу і ділові зустрічі, не спізнюватися на бізнес-ланчі. Все це красномовно розповість про ваш професіоналізм і надійності як партнера. Таким чином, ви зміцните свій авторитет в очах колег і начальства, внаслідок чого вам стануть доручати і довіряти більш важливі і відповідальні завдання. А це вже квиток у країну успіху і благополуччя. У фінансових питаннях у Стрільців все буде чудово, хоча навряд чи вас задовольнить. Ви з усіх сил будете намагатися поповнити сімейний бюджет, що у вас непогано вийде. А з іншого боку, може не варто витрачати свої сили і нерви на те, чого у вас цілком достатньо? Адже щастя не в грошах.

Стрільці – хранителі сімейних цінностей, тому сім’я для них була і завжди буде на першому місці. Деякі представники вашого знаку Зодіаку в третю декаду серпня 2017 змінять місце проживання після здійснення своєї мрії – покупки квартири або заміського будинку. А ось більшість Стрільців захочуть змінити дизайн інтер’єру, а можливо і екстер’єру, щоб внести певну свіжість в сімейне життя, розбавити новими яскравими фарбами, зробити затишніше і комфортніше домашній вогнище. До вас будуть багато лізти зі своїми порадами, але постарайтеся слухати тільки свій голос розуму і голос серця. Він не підведе. Тим Стрільцям, відносини яких тільки розвиваються, не варто поспішати їх офіційно реєструвати. Почекайте ще трохи. Не сидіть вдома. Будьте активними і веселими. Займіться чимось цікавим і корисним. Це додасть вашій звичного життя різноманітності, якого вам не вистачає.


Залишити відгук