Гороскоп Риби на Серпень

У серпні 2017 року Риби зроблять переоцінку життєвих цінностей, внаслідок чого з’являться зовсім інші пріоритети. В останній місяць літа Риби захочуть спробувати жити по-іншому, побачити те, про що раніше тільки могли чути, спробувати життя на смак, і це цілком вдасться. Можна сказати, що Риби вперше у своєму житті поставлять особисті інтереси на перше місце і почнуть здійснювати свої таємні бажання і заповітні мрії. Першим, що вони зроблять, це візьмуть відпустку і замовлять квиток на курорт або ж куплять путівку у профілакторій. Риби, загалом-то, не вміють жити для себе, але ось зараз їм терміново потрібно розвіятися, скинути цей тягар самопожертви, добре відпочити і побалувати себе всім, на що грошей вистачить.

протягом першої декади серпня 2017 Риби будуть насолоджуватися безтурботним життям, де немає ніяких обов’язків, проблем і доручень. Є тільки відпочинок, спілкування, знайомство, розваги і спа-процедури. В якийсь момент вам може здатися, що ви потрапили в рай. Навіть, якщо все вам здасться нереальним або крихким як картковий будиночок, не варто його ламати чи псувати собі настрій передчасно. Насолоджуйтеся відпочинком, отримуйте задоволення від нових відчуттів і вражень. Риби в цей період зможуть розкритися і дізнатися багато нового. Не бійтеся змін, будьте відкриті і впевнені у своїх силах. Зірки радять Рибам не приймати все близько до серця і не переживати кожну дрібну неприємність як цілу трагедію. Вам властиво перебільшувати, але не зараз. Подивіться на світ іншими очима, рушайте в подорож, подивіться, як живуть інші люди і як могли б жити ви. Єдине, що допоможе вам перебороти вроджену боязкість, так це часта зміна обстановки. По можливості зробіть так, щоб кожен день вас чекало щось нове і більш цікаве. І запам’ятайте, що автором сценарію вашого життя є саме ви і ніхто інший. Тільки у ваших силах змінити хід подій на той, який вам забажається. Від вас залежить, що буде завтра. І пам’ятайте, якщо не можете змінити обставина, змініть своє ставлення до нього. Ви всесильні. Користуйтеся цим. Навіть у тому випадку, коли ваші поїздки не будуть мати ніякого відношення до курортів, постарайтеся брати приклад з інших людей, вчитися у них насолоджуватися життям.

Деякі представники знаку Зодіаку Риби, у другій декаді серпня 2017, в силу обставин, що склалися, не зможуть кинути роботу і будуть працювати весь цей період, хоча не завжди на своєму робочому місці. Більшість з них буде їздити в ділові відрядження, на курси підвищення кваліфікації і в інші міста з метою розширення ринку збуту. Сприятливий вплив Урану на професійну сферу життя Риб допоможе добитися бажаних результатів і здійснити все, що було заплановано. Трохи більше сміливості та ініціативи, і можна брати кермо влади в свої руки. У вас в цей період відкриються чудові організаторські та лідерські здібності, ви легко зможете організувати і повести за собою колектив. Ці якості будуть помічені й гідно оцінені вищестоящим начальством. Так що, попереду вас чекає підвищення по службі і гарну грошову винагороду. Не бійтеся висловити свою думку на колективному зібранні і внести свої раціоналізаторські пропозиції. Повірте, вас підтримають практично всі присутні. Вам потрібно повірити в себе, в свої сили і здібності. А для цього потрібно всього лише зробити перший крок і перестати соромитися публіки. Удача у всіх справах вам забезпечена. Тому не гадайте і не сумнівайтеся. Ідіть сміливо вперед, не озираючись назад.

У третій декаді серпня 2017 сприятливе розташування Венери допоможе самотнім представникам знака Зодіаку Риби зустріти свою другу половинку. Вони закохаються без розуму і будуть здатні на божевільні вчинки заради свого об’єкта обожнювання. Сімейних Риб чекає в кінці місяця абсолютна гармонія, щирі і глибокі почуття, повне взаєморозуміння і довіру. Хоча, іноді спалаху дикої пристрасті будуть розбавляти цю ідилію і тиху гавань нотками ревнощів і пристрасті. Можете бути спокійними, почуття не згаснуть, а кохана людина оточить вас турботою й увагою. Можете розслабитися і отримувати задоволення. Хоча і вам не завадило б час від часу робити своєму коханому приємні сюрпризи. Зірки настійно рекомендують Рибам в кінці серпня забути на час про своїх щоденних турботах і справах, відволіктися від суєти і турбот і поринути у світ прекрасного і цікавого. Вам захочеться почати жити заново і докорінно змінити свій звичний спосіб життя.


Залишити відгук