Гороскоп Ваги на Серпень

Ваги – оптимісти і протягом всього серпня 2017 року будуть перебувати в прекрасному настрої. А як інакше? Адже все, за що вони не візьмуться, буде зроблено блискуче, та так, що краще й не придумаєш. У цей період, під сприятливим впливом Марса, можна буде спостерігати цілий ряд подій, що передують успіху і слави. Так, саме славі. Тому, що як тільки ви втілюйте свої мрії в реальність і реалізуєте свої плани, вас чекає загальне визнання.

Вага – люди працьовиті, а деякі навіть трудоголіки, тому ніяка робота, ніякі труднощі не злякають в першій декаді серпня 2017 сміливих і цілеспрямованих представників вашого знака Зодіаку. Ви зможете легко і ефективно управляти власною долею, яка зараз досить покладиста. Вам зараз в силу завантаженості і насиченості життя різними подіями може не вистачити сил і завзяття для досягнення точки призначення. Тому всіма можливими і неможливими шляхами шукайте позитив, веселощі і сміх, щоб зарядитися позитивною потужною енергетикою, якої вистачить на трьох. Постарайтеся робити все своєчасно і уникати накопичення невирішених завдань. Такий підхід допоможе раціонально використовувати час і суттєво його економити. У вас з’явиться вільна хвилинка і для себе коханого. Не беріть роботу додому, навіть у випадку, якщо терміново треба, а ви не встигли. Зрозумійте, що за це вам ніхто не заплатить і навряд чи оцінить. А ось вашим дітям і коханій людині вас сильно не вистачає. Навіть, якщо ви завзятий одинак, постарайтеся витратити вільний час на те, що приносить задоволення. Почитайте книгу, послухайте музику, сходіть в гості до найкращому другові або розважтеся в нічному клубі. Але тільки не перезавантажуйте свою голову робочими питаннями та справами. Це ні до чого доброго не призведе. Вам потрібні свіжі думки, нові ідеї, які після безсонної ночі навряд чи до вас прийдуть. Тому пам’ятайте, що підвищити продуктивність своєї праці ви зможете не шляхом збільшення обсягу роботи, а шляхом якісного відпочинку та міцного і здорового сну.

У другій декаді серпня 2017 не варто форсувати події, нехай все йде своєю чергою. Приймайте важливі рішення чітко, виважено і розсудливо. Постарайтеся виключити всі можливі ризики і передбачити розвиток майбутніх подій на кілька кроків вперед, адже Ваги – це відмінні стратеги. У вас зараз дуже вдалий і сприятливий період. Скористайтеся цим і почніть нове життя. У середині серпня представникам вашого знаку Зодіаку на роботі випаде неймовірний шанс піднятися на кілька сходинок відразу по кар’єрних сходах, а виною всьому цьому буде сприятливий вплив Меркурія. Всі ділові зустрічі, підписання контрактів і переговори з потенційними інвесторами та партнерами перенесіть на третю декаду місяця, коли настане більш підходящий час для прийняття серйозних рішень і покращаться комунікативні здібності.

Тим Левам, хто вже побував у відпустці, в третій декаді серпня 2017 варто розібратися з накопиченими справами і паперами, навести порядок на робочому місці. А ось тим, хто тільки збирається покинути рідні землі в пошуках екзотики, зірки радять взяти на себе трохи більше, ніж зазвичай, зобов’язань і виконати всю роботу якісно і відповідально. Тобто, вам доведеться розчистити собі дорогу до бажаного відпустки. Але це навіть на краще, адже по приїзду вам навряд чи захочеться розгрібати купу непотрібних паперів та перераховувати кінцеві цифри в квартальному звіті. Будьте налаштовані на активну професійну діяльність і намагайтеся самі виявляти ініціативу. Начальство любить активних співробітників, яким небайдужа доля компанії. Чим активніше ви будете, тим більше у вас шансів набриднути перед очима керівництва і потрапити в перші ряди списку кандидатів на високу посаду, ну або, хоча б, на хороші преміальні, що теж непогано. В колективі постарайтеся завжди жартувати, всі неоднозначні ситуації переводити в гумор і доброзичливо ставитися до колег. У вас з’являться однодумці і соратники, які підтримають ваші ідеї. На любовному фронті, народжені під знаком Зодіаку Ваги, будуть в заключний період серпня кататися як сир у маслі. Все буде так солодко, що аж приторно. Щоб не зіпсувати ідилію, постарайтеся якось розширити свій особистий простір і не суньте ніс на простір вашого улюбленого людини. Він теж має право на свої секрети і особистий час, яким може розпоряджатися на свій розсуд. Також варто замислитися над питанням пошуку нових друзів, захоплень і всього іншого, що могло б хоч якось урізноманітнити вашу особисту життя.


Залишити відгук