Гороскоп Лев на Серпень

Серпень 2017 року буде досить насичений яскравими та цікавими подіями, які не дозволять Левам спокійно сидіти осторонь і тихо спостерігати за подіями. У всьому, що станеться, ви будете брати активну участь і при цьому відчувати неземне задоволення від самого процесу. Зірки радять Левам трохи відпочити від повсякденних справ, хоча навряд чи представники вашого знаку Зодіаку зможуть просто лежати в гамаку, слухаючи шум прибою. Леви будуть шукати пригоди, відчуваючи спрагу адреналіну і гострих відчуттів, підсвідомо виберуть активні види відпочинку, які допоможуть зняти напругу, отримати хорошу розрядку і весело розважитися. Щоб ще більше урізноманітнити своє життя, не плануйте відпочинок заздалегідь, нехай все буде спонтанно і непередбачувано, що додасть вашому житті колориту і нових емоцій, яких вам не вистачає.

У першій декаді серпня 2017 зі сторони буде створюватися враження, ніби у Львів заведений всередині моторчик, і вони просто не можуть спокійно посидіти навіть кілька хвилин поки не розрядиться акумулятор. Але, що найцікавіше, акумулятор у Львів на початку цього місяця досить потужний і заряджений, щоб втратити заряд в невідповідний момент. Загалом, початковий період серпня стане для Львова часом пригод, відпочинку і розваг. Також у вас є великі можливості домогтися нереальних висот у професійній сфері та особистому житті, варто тільки захотіти. Саме в цей період місяця представникам вашого знаку Зодіаку випаде шикарний шанс здійснити свою давню мрію.

Друга декада серпня 2017 обіцяє Левам численні досягнення та перемоги. Ось тільки враховуючи, що Лев – це вулкан емоцій і енергії, для балансу повинен бути ще хтось, хто зможе трохи остудити запал і направити всю енергію в потрібне русло. Тому постарайтеся не відмовлятися від допомоги і не ігноруйте поради і пропозиції. Лише діючи спільно, ви досягнете дуже багато чого. І не варто засмучуватися, що потім доведеться перемогу ділити на двох, на всіх її вистачить. Будьте спокійні і не втрачайте самоконтролю. Найголовніше в середині серпня – обзавестися однодумцями, які будуть генерувати ідеї, підказувати правильний шлях і підтримувати вашу ініціативу. Якщо поряд є така людина, вважайте, що успіх в кишені, а якщо ні, то без поспіху, уважно озирніться навколо. Він близько. І постарайтеся зібратися з думками і діяти чітко за планом, щоб раціонально і максимально ефективно використовувати свій час, інакше у вас просто не буде вистачати. Якщо обставини склалися так, що ухилитися від виконання своїх посадових обов’язків у вас не виходить, то не варто опускати руки і турбуватися передчасно. Головне, запам’ятати одне просте правило – там, де ви, там і веселощі. Адже життя радіти не можна тільки у спеціально створених умовах, але і скрізь, де забажаєте. Все залежить від вашого настрою і бажання. А настрій у вас буде на висоті. Ось тільки не варто перетворювати роботу в клоунаду. Адже можна піти й іншим шляхом. Наприклад, старанно і сумлінно виконати свої обов’язки і організувати який-небудь корпоратив з виїздом за місто і конкурсами, або зібратися всім колективом в якомусь нічному клубі і розважитися по повній. Все залежить тільки від вас самих.

У третій декаді серпня 2017 Левам можна розслабитися і не перепрацьовувати, але в самому кінці місяця, під впливом Меркурія, вам доведеться звернути увагу на якість своєї роботи. Запам’ятайте, якість завжди важливіша за кількість. Ви повинні пишатися виконаною роботою. Тому не варто брати на себе додаткові зобов’язання, які зажадають багато часу для виконання. Краще впоратися зі своїми прямими обов’язками і виконати їх якісно і в повному обсязі. Рух Венери сприятливо позначиться на розвитку відносин між закоханими, а також у сімейних парах. Особисте життя буде досить гармонійною і спокійною. Леви в якийсь момент перевтіляться з пристрасних і ревних власників у невиправних романтиків. Це стосується як чоловіків, так і жіночій частині представників вашого знака Зодіаку. Не сковуйте себе в прагненні зробити приємний сюрприз або подарунок, сказати комплімент або висловити свої почуття своїй коханій людині. Чим більше він буде оточений увагою і турботою з вашої сторони, тим більше буде віддача. Сила любові вашого обранця безпосередньо залежить від глибини ваших почуттів. Якщо вам не сидиться на одному місці, то вставайте і вперед, назустріч новим пригодам. Не стримуйте своє бажання розважатися, свою спрагу нових вражень і неповторних відчуттів. У кінці серпня ваше життя буде бити ключем.


Залишити відгук