Гороскоп Близнюки на Серпень

Життя Близнюків серпні 2017 року буде нагадувати безтурботне і безпрограшну гру, яка і розважить, і принесе користь. Однак не варто занадто розслаблятися і кидати виклик долі, пам’ятайте про баланс, який повинен бути у всьому, не заграйтеся, а тільки насолоджуйтеся легкої невимушеністю і лише по мірі необхідності. Якщо втратити контроль над ситуацією, гра може закінчитися, а удача покинути вас. Будьте розсудливими і тримайте ситуацію під повним контролем. Почуття та емоції будуть вирувати і бити ключем, але вам доведеться їх трохи стримувати в залежності від обстановки і навколишнього аудиторії в якій ви опинитеся в тій чи інший момент. Якщо ви навчитеся обходити всі гострі кути і контролювати прояв емоцій, то все у вас складеться чудово. Будьте більш уважні до прояву емоцій тих, хто знаходиться поруч з вами. Коли відчуваєте, що ситуація загострюється, постарайтеся піти або ж запобігти таку ситуацію. Вам потрібно навчитися своєчасно зупиняти, зупинятися, ні, ви звичайно це робите майстерно, але не завжди відчуваєте, де саме знаходиться це своєчасно, тому постарайтеся не заходити надто далеко і не перегинати палицю.

У першій декаді серпня 2017 Близнюки будуть для оточуючих якоюсь загадкою, таємницею, яка цікава всім, але ніхто не знає на неї відповіді. І не дивуйтеся, що комусь це може не сподобатися. Адже не всі люблять загадки, і шаради, а деякі просто заснути не можуть, поки не дізнаються відповідь. Тому намагайтеся бути прямолінійними і в міру відвертими. Це дасть зрозуміти оточуючим, що глибше копати не варто і вам неприємний такий нав’язливий інтерес до вашої персони, при цьому така поведінка не образить і не змусить мучитися в здогадках, а що ж все-таки сталося. Будьте скромніші і стриманіше. У компанії постарайтеся не привертати увагу своїми розповідями, а краще стати активним слухачем, який сильно зацікавлений в оповіданнях своїх співрозмовників. Задавайте навідні запитання, смійтеся, радійте, співчувайте, шкодуйте, але тільки не говоріть про себе. Особливо така тактика буде ефективна там, де існує конфлікт інтересів або сильно відрізняються світогляду кожного з учасників бесіди.

У другій декаді серпня 2017 багато представників вашого знаку Зодіаку поїдуть відпочивати, оскільки вплив аспектів Юпітера позначиться на Близнюках не зовсім робочим настроєм. Вам вкрай необхідно виїхати туди, де вас ніхто не знає, а ще краще, де мало людей. Це допоможе зібратися з думками і набратися сил для звершень у другій половині серпня. Ті, хто все-таки залишився працювати на благо батьківщині, можуть розраховувати на великі досягнення тільки у випадку, якщо у них вже є пара-трійка готових ідей для начальства. А ось якщо заздалегідь не встигли запланувати свої зустрічі, поїздки і справи, а також не придумали кілька оригінальних рішень робочих питань, то розраховувати на які-небудь зміни не варто. Все буде, як і раніше, тихо і спокійно. Правда справ буде безліч, хоча і до болю знайомих. А ось безробітним представникам вашого знаку Зодіаку, з числа тих Близнюків, хто ще в минулому місяці склав і розіслав своє резюме, варто сидіти біля телефону і приймати дзвінки від зацікавлених роботодавців. Тільки, перш ніж погодитися на пропозицію, подумайте про те, чи варто ваш труд і час запропонованої оплати. Якщо вас все влаштовує, погоджуйтеся і приступайте до виконання своїх посадових обов’язків. Тільки пам’ятайте, що спочатку доведеться попрацювати добре і якісно, щоб начальство залишилося досить новим співробітником. Близнюкам зірки настійно рекомендують уникати необгрунтованих покупок, які можуть призвести до розорення домашнього бюджету.

Близнюкам в третій декаді серпня 2017 варто бути більш уважними і ніжними зі своєю другою половинкою. Постарайтеся щодня чимось дивувати. Наприклад, приготуйте романтичну вечерю або встаньте раніше і заваріть міцний кава з вершками. Все залежить від вашої фантазії. Головне, щоб це була невелика, але приємна дрібниця, яка в тисячний раз доведе, що ваші почуття справжні. Холостим представникам вашого знаку Зодіаку серйозні стосунки краще не заводити, особливо якщо ви не уявляєте життя без свободи. Краще трохи почекати і отримати в результаті щастя, ніж поспішити і отримати непорозуміння. Будьте розсудливими. Вам в цей період місяця буде потрібно хороший відпочинок, і зовсім необов’язково, щоб це був курорт або просиджування перед телевізором з пультом в руках. Адже можна і за місто виїхати, наприклад, у ліс. Злитися з природою, поміркувати про високі матерії, зарядитися новою енергією і скинути свій негатив, який накопичився за все це час.


Залишити відгук