Гороскоп Козеріг на Серпень

Такого натхнення і припливу сил, як буде в серпні 2017 року, Козероги ще не відчували. Але в гонитві за пригодами, в щоденній метушні і суєти, ви можете швидко відчути втому й млявість, тому постарайтеся завжди добре висипатися і відпочивати. І абсолютно неважливо, ви поїхали у відпустку або продовжуєте складати місячні звіти, відпочинок вам потрібен як повітря. У серпні у Козерогів підвищиться комунікабельність, вони стануть більш відкритими і товариськими, внаслідок чого з’являться нові друзі та багато співрозмовників. У будь-якій розмові ви легко зможете підтримати тему і навіть взяти участь у дискусії, демонструючи навколишнім свій різнобічний розвиток. Всі спірні питання та конфліктні ситуації теж постарайтеся вирішувати за допомогою комунікативних здібностей. Козероги протягом усього місяця будуть випромінювати неймовірне чарівність і привабливість. У вас буде настільки позитивна і світла аура, що всі навколо зарядяться вашим чудовим настроєм і позитивом.

У першу декаду серпня 2017, демонструючи свою ораторську майстерність, постарайтеся не втрачати самовладання і не заповнювати весь розмова тільки своїми розповідями і міркуваннями. Постарайтеся почути і інших, і дізнатися їх думку, їх погляд на сформовані ситуації або на якісь конкретні речі. Пам’ятайте, що існує величезна кількість різних думок, які відрізняються від вашого. І щоб знайти золоту середину, вам належить вибірково дізнатися більшість з них, щоб потім зробити правильні висновки. У своїх думках, словах, вчинках постарайтеся на початку серпня зберігати чітку послідовність, щоб простежити логічний ланцюжок. І не варто думати, що у вас вийде одним пострілом двох зайців вбити. Так буває тільки в казці, а от у реальному житті справи йдуть зовсім по-іншому – «Хто за двома зайцями поженеться, жодного не впіймає». Козерогам потрібно навчитися бути практичними реалістами і педантами, які не тільки відповідально і правильно приймають рішення, але і роблять це з розумом. Щоб досягти максимальних результатів, вам слід правильно розставити пріоритети і в першу чергу працювати над тим, що в даний момент важливіше всього іншого. Тільки пам’ятайте, що поїсти теж важливо, пріоритетно і без цього не обійтися. Але дане завдання ніяк не може розцінюватися як пріоритетна мета, оскільки це завдання ви виконуєте щодня і по кілька разів на день.

У другій декаді серпня 2017 в професійному житті представників знака Зодіаку Стрілець очікують стабільність і спокій. Вам не доведеться нікуди поспішати, ви не будете виконувати нудну роботу в томної очікуванні закінчення робочого дня. Ви зможете повільно, впевнено і якісно виконувати свої посадові обов’язки, отримуючи від цього якесь задоволення. Ви дуже любите порядок, тому присвятіть середину місяця для його наведення в робочих документах, робочому столі та його ящиках. Чим менше буде речей на робочій поверхні, тим краще і легше вам буде трудитися. Також варто почистити комп’ютер від старих накопичувалися роками файлів. Тим більше, що звільнення від старої енергії приваблює потік нової. Як тільки ви попрощаєтеся зі старим мотлохом, на роботі почнуть відбуватися вельми цікаві і перспективні події. Можливо, це будуть кадрові зміни або розширення штату тощо. Але незалежно від того, що станеться, ви все одно будете у виграші. У цей період вам неймовірно щастить, і Фортуна посміхається на кожному кроці. Просто нерозумно не скористатися своїм тимчасовим везінням і повернути ситуацію у свою користь, вичавлюючи з неї максимум.

Розташування Венери в знаку Зодіаку Лев у третій декаді серпня 2017 говорить про те, що в цей період не потрібно виходити у вільне плавання, постарайтеся приймати рішення спільно зі своїм партнером. Таким чином, 50% відповідальності ви відразу перекладаєте на його плечі, так і разом-веселіше. Зірки радять ділити всі обов’язки на двох, а ще краще виконувати разом. Це буде краще будь-якого психологічного тренінгу, особливо для тих пар, у яких часто бувають розбіжності. Така методика виконання домашніх обов’язків згуртує закоханих, допоможе почати цінувати один одного і побачити в своєму коханій людині нові позитивні якості. Одинакам зірки обіцяють цікаві і несподівані романтичні знайомства, повні пригод і нових емоцій. Але спробуйте почекати і переконатися в надійності нового партнера, перш ніж відкрити свою душу і дозволити собі закохатися. Козероги наприкінці цього місяця стануть енергійними, товариськими і веселими людьми, з якими ніколи і нікому не буде нудно. І хіба варто такий талант ховати вдома в чотирьох стінах? Як можна більше зустрічайтеся з друзями, родичами, відвідуйте багатолюдні місця. Життя прекрасне!


Залишити відгук