Гороскоп Рак на Серпень

У серпні 2017 року Ракам можна повністю розслабитися і не турбуватися про завтрашній день, треба лише спокійно реагувати на будь-яку непередбачену ситуацію. Нарешті в кінці цього літа ви отримаєте чудову можливість пожити так, як вам хочеться. Ви зможете виспатися, відвідати спа-салон або масажиста, сходити в боулінг або просто поплавати в басейні. Хоча який власне басейн? Адже літо ж на дворі! Якщо є можливість, кидайте всі свої справи, беріть рідних і їдьте з задушливого, запорошеного міста куди-небудь ближче до природи, до водойми. І зовсім необов’язково, щоб це було морське узбережжя, дуже навіть непогано, якщо це виявиться затишний будиночок біля гарного озера з шикарним виглядом.

У першій декаді серпня 2017 Раків чекає безтурботне і гармонійне життя. Вам можна заздалегідь продумати, де і яким чином ви вдастеся незабутнім відчуттям в лоні природи, захистите себе від повсякденної суєти і зможете насолодитися життям у всій її красі. Раки на початку місяця, після певного випадку, зрозуміють одну просту річ, що для щастя і успіху не треба бути якимсь неординарним людиною, важливо просто цього дуже хотіти і прагнути до бажаного. Тільки так з кожним днем ви будете просуватися, і ставати все ближче до бажаної мети, тільки так ви зможете розвиватися як особистість, як людина. У цей період серпня, під впливом Меркурія, Раки будуть випромінювати неймовірне чарівність і привабливість. Тому не дивуйтеся, що протягом усієї декади будете перебувати в центрі загальної уваги. Люди здебільшого бояться виділитися з натовпу і стати білою вороною, але вони без розуму і в дикому захваті від особистостей, які на них зовсім не схожі. Ось і Раки своєю неординарністю, своєю оригінальністю будуть привертати увагу всіх, хто навіть випадково з ними зустрінеться. Раки – борці за індивідуальність. І початок серпня — відмінний час, щоб виділитися з сірої маси і показати себе з усіх сторін. Тільки у своєму прагненні до оригінальності не перестарайтеся і намагайтеся не виходити за рамки пристойності, всьому є межа.

другій декаді серпня 2017, якщо вірити зіркам і успішному розташуванню Сатурна, то навіть, якщо Раки поїхали відпочивати, робота не зупиниться. Як кажуть: «Солдат спить, служба йде!». Але і у самих представників вашого знаку Зодіаку буде кілька креативних ідей, застосувавши які вони зможуть на відстані керувати своїм бізнесом або виконувати свої посадові обов’язки. Головне заздалегідь підготуватися і створити сприятливі умови для безтурботного відпустки. Спочатку варто визначитися з людиною, який буде вас заміщати в період вашої відсутності. Як кажуть зірки, тут є два варіанти – або хтось із ваших рідних і близьких людей, або хтось з надійних приятелів з числа колег. Дивіться не помиліться з вибором, щоб потім не зіпсувати собі відпочинок постійними дзвінками з роботи. Є ще один варіант, універсальний у своєму роді. За кілька тижнів до від’їзду підготуйте спеціального людину, якій і передасте свої повноваження. Незалежно від того, чи поїдете ви у відпустку чи ні, ваша робота не буде накопичуватися, а по приїзду ви застанете приємний сюрприз у якості преміальних. Бізнесменам і того краще – у відпустці вони познайомляться із впливовими людьми, які потім стануть інвесторами їх справи. Тому і в цій сфері життя можете розслабитися і не напружуватися. Є справи і важливіші, наприклад, зміцнити своє здоров’я, як фізичне, так і психоемоційний. На фінансове становище це ніяк не вплине.

Як кажуть психологи, то поки є конфлікти, є і відносини. Так от і астрологи стверджують, що в особистому житті Раків у третій декаді серпня 2017 будуть дрібні непорозуміння і проблеми, які, по суті, і проблемами-то назвати важко. Але від цього їх відносини будуть тільки стає міцніше і міцніше. З кожної маленької сваркою, з кожної дискусією більше ви будете подобатися один одному і розуміти, що вибір зроблено правильно. Не варто турбуватися, цей період незабаром пройде. Тим більше, що це стосується тільки молодих пар, у яких тільки-тільки закінчився цукерково-букетний період. А ті пари, які прожили разом або в шлюбі більше трьох – п’яти років, зможуть подивитися на свого обранця по-іншому, так, як його бачать оточуючі і почнуть ще більше цінувати те, що він знаходиться поруч з вами. В силу своєї чарівності самотні представники вашого зодіакального сузір’я будуть купатися в знаках уваги з боку протилежної статі. Вони настільки увійдуть у смак, що на час забудуть справжню причину знайомств – пошук свого судженого. Але це зовсім неважливо, адже ми-то знаємо, що поспішати в цій справі ніколи не варто. Гороскоп радить Ракам приділяти більше уваги своїм рідним, дарувати подарунки і робити компліменти коханим, і перестати бути егоїстом. Залишайтеся собою і прислухайтеся до інтуїції.


Залишити відгук