Гороскоп Овен на Серпень

Овни в серпні 2017 року будуть перебувати в центрі подій і загальної уваги. Протягом усього місяця вас будуть оточувати позитивні люди, які передадуть такий потужний заряд енергії, що ви будете готові гори звернути, тільки постарайтеся, щоб все було в межах розумного. З почуттям гумору у представників вашого знаку Зодіаку все в порядку, але доведеться докласти трохи зусиль, щоб адекватно сприймати оточуючих вас людей і події, що відбуваються. Постарайтеся будь-які ситуації зводити на жарт і жити на позитиві, тільки так ви зможете зберегти сили і оптимізм на шляху до досягнення своїх цілей. Не варто перебільшувати і роздувати з мухи слона, в серпні все у вас буде добре і ніяких проблем бути не може. Постарайтеся бути більш уважними і зосередженими, непогано, якщо всі важливі моменти ви будете позначати в блокноті, а також планувати зустрічі і важливі справи завчасно.

Гумор – головний ваш козир в першу декаду серпня 2017. Всі філософські роздуми і сеанси психоаналізу відкладіть на більш сприятливий час. А зараз радійте, радійте життю, знайомтеся, спілкуйтеся, розвивайтеся. У Овнів на початку серпня буде багато прекрасних можливостей, які дозволять їм змінити своє життя на краще, досягти багато чого і заявити про себе всьому світу. Найефективнішою зброєю буде безневинна усмішка. Посміхайтеся всім і кожному, даруєте оточуючим гарний настрій і все у вас складеться чудово. Не варто метушитися, будьте зібраними, організованими. Це допоможе вам підвищити продуктивність в рази, внаслідок чого результати ваших зусиль будуть приголомшливими. Більшість Овнів у цей період добре досягнуть успіху на роботі. Швидше за все, це буде результат виконання додаткових обов’язків, покладених на вас внаслідок відсутності когось із колег. Тим, хто шукав підходящу роботу, зірки обіцяють, що вони її знайдуть. Тільки пам’ятайте, що робота вас сама шукати не буде. Так що сідайте за комп’ютер і починайте складати резюме, на яке має відгукнутися чимало роботодавців. Вплив аспектів Марса на розвиток розумових здібностей дасть можливість Овнам реалізувати найсміливіші плани і добитися непоганих результатів. Всі важливі заходи краще перенести на другу декаду місяця.

У другій декаді серпня 2017 підвищиться мозкова активність, що допоможе прийняти правильні і вірні рішення, які дадуть чудові плоди. Середина місяця стане для Овнів тим часом, коли з’явиться можливість зробити перепочинок і переробити купу справ, які накопичились, отримуючи від цього справжню насолоду. Представникам вашого знаку Зодіаку, з числа тих Овнів, хто веде свій бізнес або займає вищу посаду, необхідно абстрагуватися від приятельських відносин і діяти не як товариш, а як керівник. У цей період вам варто бути трохи економніше і намагатися не купувати речі, потреби в яких не відчуваєте. Не біжіть за модою і науково-технічним прогресом. Все одно не встигнете, а ось заощадження не тільки залишаться цілими, але і примножаться. Постарайтеся не сприймати всерйоз тих, хто мріє опинитися на вашому місці. Вони нещирі, тому остерігайтеся людей, які можуть вам заздрити. Хоча таких, в принципі, на вашому шляху в серпні зустрітися не повинно.

У третій декаді серпня 2017, під впливом Венери, Овни будуть відчувати надлишок емоцій, які доведеться контролювати і не піддаватися миттєвим спонукань. В особистому житті представників вашого знаку Зодіаку все буде складатися дуже вдало, хоча Овни самі ще не визначилися, чого хочуть насправді. Постарайтеся розставити пріоритети і чітко зрозуміти, до чого вам прагнути. Якщо ви ще не дозріли, щоб позбутися свободи холостяцького життя, не варто заводити нові стосунки і давати марні надії. А якщо вам вже набридло ваше самотність і хочеться засинати в пристрасних обіймах коханої людини, тоді геть сумніви і робіть пропозицію своєму обранцеві. І зовсім неважливо, хто зробить перший крок. На вулиці двадцять перше століття, відкиньте всі забобони, і сміливо крокуйте назустріч своєму щастю. Сімейних представників, народжених під знаком Зодіаку Овен, очікує невгамовна пристрасть і романтичний період, коли відносини оживуть і будуть новими трепетними почуттями. Кінець серпня – відмінний час для безтурботного проведення часу і рішення домашніх побутових питань. Тому, якщо ви зібралися у відпустку, тоді збирайте валізи, а якщо вирішили залишитися вдома, пора б зайнятися капітальним ремонтом або зміною інтер’єру у власному сімейному гніздечку.


Залишити відгук