Гороскоп Водолій на Серпень

Серпень 2017 року стане для Водоліїв сприятливим і вдалим періодом у всіх відносинах. Якщо вибирати між улюбленим диваном і роботою, то представники вашого знаку Зодіаку віддадуть перевагу диван, що й не дивно, літо підходить до кінця, саме час насолодитися останніми спекотними днями, а не просиджувати весь цей час у задушливому офісі. Настрій у Водоліїв буде прекрасне, але ніяк не робочий, саме тому ви всіма правдами і неправдами будете намагатися ухилитися від роботи, що у вас непогано вийде, а вже про все інше нехай інші піклуються. Навіть якщо хтось почне нарікати, що ви лінуйтеся і нічого не робите, не звертайте уваги і просто дайте зрозуміти, що ви в роздумах над майбутнім проектом або намагаєтеся придумати, як вийти з тієї чи іншої ситуації. Нехай всі навколо думають, що ви зайняті чимось серйозним, і вас відволікати не варто. Завжди будьте трохи хитріше і завбачливі, щоб ніхто не зумів зіпсувати вам літній настрій. Однак весь місяць лежати на дивані перед телевізором або сидіти в інтернеті не рекомендується, адже це дуже швидко набридне і у вас почне проявлятися апатія. Постарайтеся всіма способами урізноманітнити своє життя, варіантів досить багато, все залежить від польоту вашої фантазії і особистих смакових уподобань.

З точки зору здоров’я і користі, в першій декаді серпня 2017, Водоліям краще віддати перевагу активним видам спорту і відпочинку. Нехай це буде все той же футбол по неділях або плавання по середах, а може вам подобається перед ранковою пробіжкою зустрічати світанок? Фізичні навантаження особливо корисні тим, хто основну частину свого часу проводить пасивно, тобто є працівником інтелектуальної праці. Початок серпня піднесе Водоліям чимало перспектив, використовуючи які з’явиться можливість досягти більше, ніж раніше планувалося, а може бути і здійснити найзаповітнішу мрію. Можливості є завжди, але помітити і скористатися ними може тільки людина, яка твердо націлений на успіх, який сам шукає їх. Тому постарайтеся розширити звичний коло інтересів, вийти за межі встановлених вами рамок, позбавитися від всіх забобонів і забобонів, і кинути виклик самій долі.

Якщо ви ще не були у відпустці, то саме час у другій декаді серпня 2017 кудись поїхати, відпочити, розвіятися, краще це зробити в 20-х числах місяця. Вам в цей період належить налагодити відносини з колективом, руководствующим складом, навести порядок на робочому столі і доробити все, що нагромадилося справи, щоб потім з чистою совістю всім помахати квитком на який-небудь курорт. Навіть якщо вам буде хотітися поспати, не піддавайтеся цієї миттєвої слабкості. Зараз важливо бути пунктуальним, рішучим і відповідальним співробітником у вашій компанії. Тільки так ви зможете завоювати довіру начальства і підняти свій авторитет серед колег. Плюс, до всього іншого, в цей період вам випаде чудова нагода показати себе як справжнього професіонала, який дійсно знає свою справу і виконує його якісно. Скориставшись цією можливістю, ви в осяжному майбутньому отримаєте хорошу грошову винагороду або вас підвищать на посаді. Якщо в середині серпня Водолії будуть трохи хитріше, то всю свою роботу вони зможуть виконати чужими руками. Тобто розподілити свої обов’язки між своїми колегами, але не в наказовому порядку, зрозуміло, а у вигляді прохання про допомогу. А якщо ще лагідно попросити, так і з шоколадкою або пляшкою хорошого коньяку, то можете спокійно відпочивати, поки робота буде робитися.

У третій декаді серпня 2017 одиноких Водоліїв, під впливом аспектів Марса, очікує ціла низка романтичних пригод, завдяки яким вони все-таки зустріне того єдиного чоловічка, з яким захоче розділити свою долю. А ось тим Водоліям, хто вже зв’язаний шлюбними узами, варто перестати задивлятися на представників протилежної статі і порівнювати свого партнера з іншими. Інакше вас може занести занадто далеко і так, що не зможете зупинитися. З одного боку, вам буде весело та цікаво, а от з іншого – кому захочеться потім розгрібати наслідки? Вам варто засвоїти, що ваш улюблений чоловік вас любить і завжди буде поруч, і в горі, і в радості. Так подумайте, чи варто воно того? Внести різноманітність у своє сімейне життя можна і більш безпечним і нешкідливим шляхом. Наприклад, відправитися в подорож з ним або запросити друзів на святкову вечерю. Постарайтеся частіше з’являтися на людях удвох. Це зближує. Третя декада серпня стане сприятливим і спокійним періодом у житті Водоліїв, якщо, звичайно, вони зуміють взяти себе в руки і цілеспрямовано рухатися до своїх цілей. Все, що для цього потрібно, так це трохи хитрості і передбачливості. Прислухайтеся до свого шостого почуття. Воно підкаже вам правильний шлях.


Залишити відгук