Гороскоп на Серпень

Серпень 2017 року для багатьох людей стане періодом спроб і помилок. Коли сонце в зеніті, з’являється бажання діяти, експериментувати і творити, от тільки не завжди плоди цих творчих експериментів радують позитивними результатами… Кінець цього літа наочно продемонструє всім – будь-які експерименти слід проводити тільки після грунтовної підготовки. Це буде хороший урок, особливо для людей, які звикли з ентузіазмом братися за все нове, проявляючи авантюризм і легковажність. Ні, авантюризм у серпні 2017 не буде вітатися, це точно! Зате в пошані будуть грунтовність, консерватизм, тонкий розрахунок і інші якості, притаманні передусім старшому поколінню.

І перед вами вже перший важливий рада – щоб уникнути численні помилки, проводжаючи літо 2017, частіше запитуйте рада у батьків або у тих людей, які вже мають достатній життєвий досвід. Тільки вони допоможуть вам встояти перед черговим авантюрним спокусою. А адже без чиїхось мудрих порад ви можете дуже вітряно вкласти весь свій капітал у якусь абсурдну бізнес-ідею (або, що ще більш легковажно, спустити ці гроші в казино або граючи на тоталізаторі). Спокус навколо вас весь серпень буде багато, занадто багато, а тому вам треба постійно стримуватися себе від цих спокус. Повірте, людина, яка спробує вас переконати «ризикни, адже той, хто не ризикує, не п’є шампанське», для вас всього лише той самий Змій-спокусник, з-за якого Адам і Єва втратили Едему! Загалом, проявляйте мудрий підхід до сфери фінансів, і це допоможе вам уникнути особисту економічну катастрофу.

А ось як уникнути катастрофи в особистих справах, рада вам не потрібен. Це відомо вам і без гороскопів, і без рекомендацій мудрих людей. Тут все гранично просто. Якщо вам не сподобається якийсь важливий момент у своєму шлюбі або в своїх тривалих відносинах, не замовчуйте його, уткнувшись головою в ковдру (воно, ковдру, точно не вирішить вашу проблему!). Її вирішить тільки той чоловік, якого ви звикли вважати своєю другою половинкою. Він і лише він дасть відповідь, як подолати всі наявні розбіжності, як повернути в вашу пару любов і все, що її супроводжує. Але! Цей же розмова по душам може наочно показати, що повертати в вашу пару любов і всі її атрибути абсолютно безглуздо. Що ж, так буває, відносини заходять в глухий кут і починають діяти на людей гнітюче… Відчувши, що з вами саме це і сталося, наберіться сміливості попрощатися зі своїм колишнім обранцем. Як тільки ви обидва звільнитеся від цієї нещасливої любові, життя кожного з вас нормалізується, і в ній неодмінно з’являться і справжня любов, і всі її невід’ємні атрибути.

Якщо ж у вас немає постійної другої половинки, в серпні 2017 навряд чи ваш самотній статус зміниться. В кінці літа кожен любовний роман буде мати швидкоплинний характер. Тобто, відчувши до кого-то палку пристрасть, не поспішайте вирішувати, які імена присвоїти вашим майбутнім дітям, або в якому вбранні відправитися в ЗАГС. Ні, ця зв’язок навряд чи доведе вас до Загсу, а тому, якщо для вас це мета номер один, сто разів подумайте, перш ніж поринути в безодню всепоглинаючої пристрасті. Або, як варіант, насолоджуйтеся своїм яскравим любовним романом, але тільки відразу і назавжди вигнали геть думки про Загсі.

Причому, раз і назавжди відмовитися від марних сподівань і надій вам доведеться не тільки у сфері любові, але і у сфері кар’єри. Серпень 2017 року взагалі мало кому принесе кар’єрне зростання, зростання доходів або грандіозні бізнес-перемоги. Ні, подібних захоплень не буде, і все тому, що кінець цього літа стане тією самою «вудкою», яку потрібно закинути і чекати, поки успіх «клюне» на вашу наживку. Простіше кажучи, в серпні ви можете сміливо починати якісь перспективні ділові проекти, відразу визначивши для себе, що вони далеко не відразу принесуть блискучі результати.

Ми вже говорили, що в серпні багато аспектів зажадають від вас вдумливий і строгий підхід. Так от, це актуально і для такого важливого аспекту, як здоров’я. Якщо ви занадто бурхливо провели всі минулі місяці літа, якщо ви чесно зізнаєтеся собі, що перекушування і алкоголь стали для вас звичним явищем, значить саме зараз вам треба сказати «прощай» настільки разгульному способу життя! Осінь ще не настала, але і серпень диктує певні умови! Саме час, друзі, прогнати геть свої по-літньому легковажні настрою, пора зробити свій сон більш тривалим, пора налаштуватися на справи, яких у вас вже напевно накопичилося в надлишку!


Залишити відгук