Гороскоп Овен на Місяць

Яка сама недосяжна мета, яку Ви можете собі уявити? Справа в тому, що 1-го і 2-го числа для Вас не буде нічого неможливого. Якщо Ви поставите перед собою по-справжньому високу планку і докладіть зусиль, щоб її досягти, то у Вас будуть всі шанси це зробити.

7-го і 8-го числа всі Ваші думки будуть присвячені фінансових питань. Вам вдасться помітно підвищити свій дохід і зробити ряд досить грамотних вкладень. А якщо у Вашому розпорядженні не буде достатньої кількості вільних коштів, то постарайтеся взяти їх у борг. У будь-якому випадку розробіть детальний бізнес-план, щоб у потрібний момент Ви могли б відразу ж приступити до його реалізації.

11-го, 12-го і 13-го числа Вам безперечно варто приділити якийсь час спілкування з близькими Вам представницями прекрасної статі. Поспілкуйтеся зі своєю мамою, тіткою, племінницею або подругою — вони зможуть надати Вам дуже серйозну підтримку і дати ряд дуже корисних порад. Їх точка зору проллє світло на масу важливих питань.

18-го і 19-го числа Ви будете самим рішучим і наполегливим чином домагатися здійснення своїх бажань, і тим гостріше буде гіркоту Вашого розчарування, якщо Вам все-таки не вдасться досягти. На щастя, Ви володієте багатьма талантами, які допоможуть Вам справитися з цим завданням.

28-го і 29-го числа властива Вам винахідливість допоможе Вам добитися великого визнання з боку оточуючих Вас людей. Схоже, історія Вашого успіху буде мати дуже щасливий кінець.


Залишити відгук