Гороскоп Водолій на Місяць

1-го і 2-го числа Ви будете просто сяяти. Ви будете бути джерелом натхнення не лише для добре знайомих і близьких Вам людей, але завдяки соціальним мережам, і для всього навколишнього Вас світу. Ви дуже активно допомагаєте іншим людям, і неодмінно зможете наповнити його щастям і добром. Ваші уважні та чуйні вчинки дуже нескоро будуть забуті.

7-го і 8-го числа Вам вдасться подолати якісь культурні, вікові й етнічні бар’єри і принести гармонію і добро туди, де досі панував лише хаос. Якщо Ви вже не працюєте яким-небудь послом, то в ці дні у Вас будуть всі шанси ним стати.

18-го і 19-го числа Ви будете отримувати величезне задоволення від читання цікавих книг та участі в інтелектуальних дискусіях, і Ви явно не захочете витрачати свій час на порожню балаканину. Як наслідок, Ви не станете брати участь у тих пересудах про життя знаменитостей, які будуть вести Ваші друзі.

30-го і 31-го числа Вам буде досить складно дістатися до правди, тому будьте уважні і не проявляйте наївності. Навіть якщо у результаті комусь все-таки вдасться обвести Вас навколо пальця, не допустіть, щоб це сталося двічі.


Залишити відгук