Гороскоп Діва на Квітень

У квітні 2017 року Дів чекає багато приємних клопотів. Можливо, це буде переїзд у нове житло або народження дитини. Незалежно від того, що саме стане причиною турбот, представники вашого знаку Зодіаку отримають справжнє задоволення від виконання цієї роботи. У другій половині місяця Дів чекає доленосна зустріч, яка кардинально змінить відношення до життя, а можливо і саме життя. Щоб досягти більшого і поліпшити якість свого життя не потрібно боятися змін і відмежовуватися від світу, навпаки, ви повинні з розпростертими обіймами і в повній бойовій готовності прийняти цей подарунок долі.

Перша декада квітня 2017 стане радісним і приємним періодом у житті багатьох людей, з числа народжених під знаком Зодіаку Діва, але для цього доведеться докласти чимало зусиль і гарненько потрудитися. Все, до чого ви доторкнетеся, перетвориться на «золото». Тому, якщо у вас виникають які-небудь думки та ідеї, не варто ховати їх передчасно, вони цілком мають право на життя і здатні принести непоганий прибуток. Вже після першого досягнення, Дівами опанує азарт і їх практично не можна буде зупинити. Але й не варто цього робити. На початку місяця Діви доведуть усім, а в першу чергу собі, що вони здатні на більше. Самовпевненість з кожним днем буде рости і зміцнюватися, песимістичний настрій переросте в здоровий оптимізм, а натхнення не буде кінця. Незважаючи на те, що ви в змозі і гори звернути, не варто витрачати свої сили на дрібниці. Кожне ваше рух і дія має бути спрямоване на досягнення користі і вигоди для себе та оточуючих вас людей.

У другій декаді квітня 2017 на роботі Дів чекає доброзичливий колектив і розуміюче начальство. Ніяких непередбачених подій у професійному житті представників вашого знаку Зодіаку в цей період не передбачається. Все буде йти по накатаній. Звична робота, давні і вірні колеги-друзі, поблажливе керівництво. Постарайтеся організувати свій робочий час найбільш оптимальним чином, щоб викроїти час для підвищення кваліфікаційного рівня або реалізації якої-небудь ідеї. Прагнення у професійному зростанні буде гідно оцінено керівним складом, тому незабаром можете очікувати пропозицію переходу на більш високу і відповідальну посаду. Для підприємців цей період повинен бути успішним, особливо для тих, хто займається рекламним бізнесом і реалізацією продукції. Існує ймовірність розширення ринку збуту. Зірки рекомендують Дівам пробувати свої сили в різних напрямках. Така тактика значно розширить коло можливостей і дасть більше шансів на успіх.

У третій декаді квітня 2017 під сприятливим розташуванням Юпітера більшість представників знаку Зодіаку Діва отримають невелику грошову винагороду за свої старання і старанність. Загалом, фінансове становище буде досить непоганим. Деякі Діви зможуть побалувати себе абонементом в спа-салон або шопінгом. Не слід забувати, що гроші люблять рахунок, тому не витрачайте їх на всякі непотрібні дрібнички. На любовному фронті у Дів буде все гармонійно і спокійно. Тільки час від часу представники вашого знаку Зодіаку будуть здійснювати невеликі романтичні вчинки, які підтримають відносини і почуття на належному рівні. В кінці місяця деякі Діви отримають можливість придбати путівку в теплі країни і поїхати на курорт зі своєю коханою людиною. Не варто відмовлятися і від пропозиції друзів з’їздити на вихідні за місто. Це допоможе розвіятися і випробувати нові емоції і відчуття. Позитивний вплив аспектів Венери і Марса, що найкращим чином позначиться на розвитку сімейних відносин. Діви будуть оточені любов’ю та турботою своїх рідних і близьких, а також зможуть розраховувати на підтримку від своїх коханих. Сім’я стане тихою гаванню, надійним тилом, який зможе вкрити їх від усіляких негараздів. Більшу частину свого дозвілля Дівам варто провести у великій дружній компанії. Також є сенс відвідати давніх друзів або далеких родичів. Буде краще, якщо ці зустрічі відбудуться у присутності ваших членів сім’ї. Розподіліть свої місячні витрати таким чином, щоб залишилися кошти на розвагу. Вам зараз потрібно добре відпочити та отримати новий заряд енергії.


Залишити відгук