Гороскоп Телець на Квітень

У квітні 2017 року Тельці отримають справжню радість від заняття улюбленою справою. У цьому місяці вони нарешті зрозуміють, що для них є найважливішим, і почнуть прагнути до досягнення гармонії і балансу в своєму житті. Те, що раніше викликало сумнів, тепер стане очевидним. Тельці – борці за справедливість, і ця їхня відмінна риса допоможе добитися величезних результатів. Зараз найголовніше поставити чіткі цілі і сміливо йти у вибраному напрямі. Не варто сумніватися в правильності свого вибору, якщо, приймаючи рішення, ви керувалися внутрішнім відчуттям. Всі проблеми і конфлікти вирішаться самі собою, не переймайтеся про це і не впадайте у відчай. Не бійтеся труднощів, будьте уважні до знаків долі. Цілком можливо, що відповідь на те чи інше питання прийде до вас абсолютно несподівано від незнайомих вам людей. Удача буде супроводжувати у всіх ваших починаннях. Всебічні інтереси представників вашого знаку Зодіаку розкриють перед вами багато перспектив і можливостей. Головне, встигнути вчасно їх розгледіти і скористатися ними.

У першій декаді квітня 2017 життєрадісність людей, народжених під знаком Зодіаку Телець, не дасть опустити руки і стане потужним двигуном, який буде підштовхувати вас все ближче до мети. Більшості Тельців не складе труднощів реалізувати свої найсміливіші плани, якщо вони не будуть звертати увагу на дрібниці і витрачати свою енергію на вирішення дріб’язкових і абсурдних питань. Постарайтеся сконцентрувати всі свої сили і впевнено рухайтеся вперед. Цей період подарує нові ідеї, надії, знайомства. Вимкніть розум, і слухайте своє серце. Тоді у вас все буде чудово.

У другій декаді квітня 2017, на професійному терені, Тельців чекають відмінні перспективи, завдяки яким безробітні представники вашого знаку Зодіаку зможуть знайти підходящу вакансію і влаштуватися на роботу з гідною оплатою праці, а тим, хто працювати на благо компанії довірять виконання масштабного проекту, на який покладають великі надії. Тельцям варто докласти максимум зусиль і з усією відповідальністю і властивою їм педантичністю підійти до вирішення цієї задачі. Організованість та пунктуальність покращать продуктивність і результат виконуваної роботи. Підсумки виконаної роботи стануть відправним пунктом у кар’єрному зростанні рядових фахівців. В середині місяця деяким Тельцям запропонують на курси підвищення кваліфікації, не відмовляйтеся. Це ваш шанс змінити обстановку і познайомитися з потрібними людьми, які в недалекому майбутньому зіграють вирішальну роль у вашому житті.

Відкрийтесь для змін у третій декаді квітня 2017, і ви побачите, як життя почне потихеньку змінюватися. Під впливом аспектів Юпітера фінансове становище Тельців знайде завидну стабільність вже на початку місяця, а до кінця місяця в рази зросте. Але не варто смітити грошима. Тельцям потрібно навчитися збирати гроші, щоб незабаром здійснити свою давню мрію. Не варто відкривати депозит у банку або вкладати гроші в сумнівний проект. Краще інвестувати в надійне підприємство, щоб примножити свій прибуток. В любовних відносинах під благополучним розташуванням Венери Тельців в кінці квітня очікують нові почуття, бурхливі відносини і море розваг. Тельці-одинаки зустрінуть людину, з якою стануть проводити весь свій вільний час, а також випробують дику пристрасть і найніжніші почуття. Життя буде сповнене яскравих і незабутніх емоцій, які надовго проженуть нудьгу. Сімейним Тельцям зірки обіцяють повну гармонію в відносинах, але, щоб зберегти її, періодично потрібно влаштовувати романтичні побачення зі своїм партнером. Зараз вам не вистачає різноманітності. Постарайтеся хоч кілька разів в місяць залишатися зі своєю коханою людиною наодинці, без родичів, без друзів і дітей. Насолоджуйтеся товариством один одного, радуйте своїх коханих маленькими сюрпризами, даруйте свої почуття, ділитися переживаннями, будуйте спільні плани. У вас є все для того, щоб зробити подружнє життя щасливим.


Залишити відгук