День Народження 12 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, народжені 12 серпня, — дотепні, гнучкі і цікаві особистості. Спілкування — ваша сильна сторона, і ви досить ефективно і наполегливо проводите в життя свої ідеї. Інтерес до всього, що вас оточує, впадає в око і залучає людей, які поділяють ваші погляди на світ. Задоволення від інтелектуальних бесід тягне вас до натхненним дискусій, де кожен намагається донести до оточуючих свою точку зору. Ви вмієте здобувати загальну увагу, пояснюючи свої погляди з великим драматизмом і ясністю, на відміну від багатьох інших.

Народжені 12 серпня повинні остерігатися психологічних конфліктів із членами родини, зокрема з дітьми. Якщо народжені в цей день будуть грати роль суворого авторитетного лідера, то, звичайно, можна очікувати, що їх діти рано чи пізно повстануть проти них або, що ще гірше, їх дух виявиться остаточно зломлений. Якщо вони зажадають послуху від свого супутника життя, вони будуть процвітати в цьому тільки протягом обмеженого періоду часу (навіть якщо він триває роками); зрештою, на них виплеснеться переважна і раптом хто прорвався агресія. Отже, для того щоб їх здоров’я було гарним, необхідно, щоб вони навчилися приймати точку зору інших. Найкращими ліками для народжених 12 серпня є веселощі в поєднанні з різноманітною дієтою; такі можливості надають всі види сімейних і громадських заходів.

Народжені 12 серпня суворо дотримуються старих традицій і зосереджені на тому, щоб як можна більше почерпнути для себе з досвіду попередніх поколінь. Їх завданням є збереження перевірених часом знаків і техніки, необхідної для повного оволодіння своїм ремеслом. Найбільш щасливі люди, народжені в цей день, визнають деяких рівними собі, але все ж вони відрізняються від інших тим, що постійно відчувають спрагу нової інформації, невідомої широкому колу осіб, і ніякі труднощі або витрати не завадять їм здобувати такі знання. Їх поведінка і спосіб життя багато в чому визначаються пошуком спільних точок дотику різних епох.

Знак Зодіаку 12 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступними якостями: вірність, надійність, царственість, гідність, велич.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву індивідуальність, цілісність. Планета сприятлива для всіх чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за брак впевненості, а також надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі.

Лев, народжений 12 серпня, рішучий, має сильну волю. Він цілеспрямований, раціональний. Як будь-якому іншому представнику знака, який народився 12 серпня Леву властиві егоїзм, вередливість. Але при цьому він відрізняється терпимістю до недоліків оточуючих. Представники знаку, що народилися 12 серпня, милостиві, пристрасні. Вони серйозно ставляться до партнера, не схильні до швидкоплинних романів. Леви не занадто відкриті, не завжди проявляють свої емоції. Але вони досить чутливі, можуть бути образливими.

Народжені 12 серпня воліють таку форму влади, яка має позачасові правила і закони. Тим не менш вони ніколи не наполягають на сліпому наслідуванні традицій. Де б вони не працювали, найбільш освічені особистості, народжені в цей день, впевнено прокладають нові стежки, намагаючись удосконалити наявну і просуваючись тим самим вперед. Для них традиції є цілком об’єктивною реальністю, вони як би живуть в них самих і в їх роботі.

Народжені 12 серпня прекрасно розуміють, що знання історії, культурних витоків і традицій сім’ї в підсумку дозволяє робити вільний вибір, зберігати бажане і відкидати небажане. Так, в традиціях є умовності, говорять ці люди, але вони не повинні розцінюватися як консервативні або реакційні. Неуцтво ж прирікає на повторні помилки. Життєвий шлях народжених 12 серпня часто буває досить запаморочливим. Завдяки очевидному тяжінню до ризикованих ситуацій їхня енергія може легко вийти з рівноваги. З-за цього вони ризикують підірвати своє здоров’я і довести до знемоги інших. Їх колеги навіть можуть ображатися на їх відому непогрішність; справді, народжені 12 серпня здатні порушувати чи не чорну заздрість і ворожість у своїх менш щасливих побратимів, які часто дивляться на них як на снобів або тиранів.

При більш глибокому усвідомленні своєї влади над іншими людьми і за умови приборкання часом абсолютно некерованого характеру народжені в цей день можуть значно досягти успіху в роботі. Зменшивши тиранічні тенденції своєї особистості, вони знайдуть надійних і вірних друзів. Якщо народжені 12 серпня відмовляться від своєї відчуженості і надто складній ієрархії цінностей у тому, що стосується людських відносин, що оточують охоче пробачать їм будь-які помилки і гріхи, вільно чи мимовільно допущені в минулому.

Чоловік Лев — народився 12 Серпня

Чоловіки, які народилися 12 серпня — відрізняються наступними рисами: такий чоловік — визнаний, грайливий, благородний, честолюбний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 12 Серпня

Жінки, що з’явилися на світ 12 серпня, наділені такими властивостями: така жінка впевнена, цікава, добра, сильна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 12 Серпня

12 серпня народжуються дуже креативні особистості. Вони відрізняються від інших особливим світоглядом, гнучким мисленням. У них величезний запас сил і енергії. Основний їх життєвої завданням стає самовираження. З людей, що з’явилися на світ у цей день, виходять вчені, які зробили важливі наукові відкриття, відомі діячі мистецтва. Народилися 12 серпня знак зодіаку Лев, висувають високі вимоги не тільки собі, але й оточуючим. Їм приємніше знаходитися в компанії людей одного рівня з ними, або вище. Тільки завдяки такому колі спілкування у них з’являється бажання працювати над собою, досягати висот.

Тих, хто святкує свій День народження 12 серпня знак зодіаку Лев, природа наділила розвиненою інтуїцією і логічним мисленням. Для них не складає труднощів знайти вихід з будь-якої життєвої ситуації. Їм легко приймати рішення і робити висновки. Вони не люблять тиху безтурботне життя. Їх переслідують авантюри і неординарні події. Народжені 12 серпня знак зодіаку Лев, прагнуть жити цікаво. Часто вони йдуть на ризик, як в любові, на роботі, так і в повсякденних вчинках. Це може закінчитися невдачею.

Для тих, хто народився 12 серпня дуже важливо дотримуватися традицій і використовувати досвід, який передається попередніх поколінь. У своїй роботі вони використовують знання, перевірені часом. Вони із задоволенням освоюють нові прийоми, методи, технології, які знадобляться у професійній діяльності. Ці люди не шкодують нічого, щоб отримати максимальну кількість інформації з певного питання. Їм хочеться володіти тим, що недоступно іншим. Життя Львів зосереджена на пошуку точок дотику між минулим і сьогоденням.

Життя людей, народжених 12 серпня знак зодіаку Лев, пов’язана з постійним самовдосконаленням. Вони роблять все, щоб впевнено рухатися до поставленої мети. Такі особистості чесні, мають високі моральні цінності. Слідують правилам і законам, які не втрачають своєї сили протягом багатьох років. Вони впевнені в тому, що використовуючи історію, культуру наших предків, усталені сімейні звичаї, можна мати свободу вибору, отримувати бажане і позбавлятися від непотрібного. Їх не можна вважати консервативними, це досить прогресивні люди.

Часом, що народилися 12 серпня знак зодіаку Лев, бувають неосвіченими, тому повторюють свої помилки. Їх як магніт притягують ризиковані ситуації. З-за цього вони можуть зіткнутися з проблемами, які підірвали здоров’я. Домагаючись власної вигоди, вони можуть вичавити останні соки з інших. Їх часто вважають снобами і тиранами. Досягнення Львів часто викликають чорну заздрість у конкурентів. З-за цього вони можуть нажити собі ворогів. Їх колеги часто ображаються, що не такі успішні, як вони.

Якщо люди, що народилися 12 серпня, зможуть впоратися зі своїм важким характером, схильністю до тиранії, з них виходять гарні керівники, вони досягають успіху в роботі. У таких людей може бути багато друзів, на яких можна покластися. Їх чекає карколомна кар’єра. Необхідно тільки враховувати інтереси інших, а не слідувати власним амбіціям.

Любов і Сумісність

Одне можна сказати з певністю: з вами ніколи не засумуєш. Образ, який ви створюєте, захоплений і романтичний. Ви любите фліртувати, можете не особливо поспішати зі вступом у довготривалий союз, а тому вас дуже складно зацікавити і втримати.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

12 серпня народжуються інтелектуали. Під заступництвом Юпітера вони можуть змінити світ. Правляча планета наділяє народжених 12 серпня допитливістю, прагненням до відкриттів, пошуку істини. Такі люди дотепні, оригінальні, готові відстоювати свою думку. Вони переконані, що саме в конструктивному суперечці народжується істина.

Народився 12 серпня властиві практичність, раціональність. Вони наділені комунікативним талантом. Ці люди в житті віддають перевагу різноманітність. Вони тяжіють до складним завданням. Чим більше на шляху до мети перешкод, тим цікавіше завдання і солодша перемога. Народилася 12 серпня нескладно досягати кар’єрних висот. Реалізуватися вони можуть і в сім’ї. Останнє стає можливим завдяки спокою таких людей, готовності піклуватися про тих, хто поруч.

Кожен Лев певною мірою кар’єрист. Сфера професійних інтересів при цьому значення не має. Навіть якщо народився 12 серпня Лев працює на себе, він буде прагнути стати кращим в конкретній галузі бізнесу або творчості. Цілеспрямованість, інтелект, раціоналізм допоможуть представнику знака досягти поставленої мети.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 12 серпня зазвичай відрізняються гарним здоров’ям. Деяким представникам знака не завадить дієта. Головне правило для збереження здоров’я для всіх Львів – помірність. Це стосується їжі, розваг, фізичних навантажень. Крім того, не варто нехтувати профілактичними оглядами. Також рекомендується прислухатися до думки лікарів. Без цього зберегти здоров’я на довгі роки навряд чи вдасться.

Доля і Удача

В цей день народжуються неординарні особистості, що володіють великими творчими здібностями. Вони можуть проявити себе, займаючись музикою, на театральній сцені, здатні стати письменниками, винахідниками. Володіють прекрасною интуици їй, що допомагає їм, аналізуючи події, робити точні висновки. У грошових справах будуть злети і падіння. У сімейному житті зазвичай нормальні умови.

Поради Левам, Народженим 12 Серпня

Народилися 12 серпня Леви надмірно чутливі. Їх легко образити. А образа запам’ятовується надовго. Навчившись відпускати образи, прощати, представник знака зможе істотно підвищити якість свого життя, зосередитися на вирішенні дійсно актуальних завдань замість планів помсти ворогам. Спускайтеся іноді з захмарних висот і поспілкуйтеся з такими ж людьми, як ви самі. Вчіться розділяти і приймати чужу точку зору і, що найголовніше, не забувайте розслаблятися, сміятися і бавитися. Усвідомте вбивчу силу вашого несхвалення.


Залишити відгук