Гороскоп Скорпіон на Квітень

Скорпіонам в квітні 2017 року зірки обіцяють багато нових вражень і море приємних емоцій. Основним джерелом радості стануть зміни в особистому житті і стабільне фінансове становище. Всі справи, що представники вашого знаку Зодіаку запланували ще на початку року, будуть успішно завершені. Результат перевершить всі очікування. Початок квітня буде найбільш підходящим періодом для вирішення побутових питань та створення затишку в домі. Якщо ви раніше не могли зважитися і почати ремонт або змінити інтер’єр свого житла, зараз саме час зайнятися цим. Тим більше, що зміна обстановки в сімейному гніздечку наповнить вас натхненням і сприятливо відіб’ється на взаєминах з рідними і близькими.

У першій декаді квітня 2017 варто зайнятися вирішенням робочих питань і навести порядок в своїх документах. У вас не повинно бути незавершених справ і інших хвостів, які можуть перешкоджати досягненню вашої мети. Також в цей період варто попрощатися зі старими речами, які ви давно не вирішувалися викинути, а вони займали багато місця в приміщенні, і у вашому житті. Позбувшись від старого, ви звільняєте місце для нового, для потоку нової енергії. Скорпіонам варто переглянути своє коло спілкування і виключити з нього людей, які тільки обтяжують їх і наповнюють негативом. Вас повинні оточувати тільки щирі та доброзичливі люди, на яких ви зможете покластися в будь-яку хвилину.

У другій декаді квітня 2017, розібравшись з усіма справами, Скорпіони отримають справжнє полегшення і прилив найсильнішою енергетики. Життя почне поступово перетворюватися і наповнюватися змістом. Розташування Урану говорить про те, що в середині квітня представникам вашого знаку Зодіаку не варто турбуватися і переживати про свій добробут. На роботі все буде спокійно і врівноважено. Ніяких з ряду геть що виходять подій не передбачається. Але до кінця періоду вам доведеться докласти трохи зусиль, щоб розгребти справи, що нагромадилися. Не варто боятися рутинної роботи. Пориньте у неї з усією відповідальністю і вас охопить азарт, який допоможе якісно і в короткі терміни виконати всі завдання. Оптимістичний настрій не дасть можливості сумувати. Найцікавіше, що в середині квітня ви отримаєте справжнє задоволення від своєї повсякденної і звичної роботи, яка раніше здавалася дуже нудною. З кожним днем ви все більше будете входити у смак, у вас з’являться нові ідеї та нестандартні рішення робочих проблем, за що вас нагородять пропозицією нової посади чи хорошими преміальними.

У третій декаді квітня 2017 Скорпіонам випаде безліч нових можливостей і перспектив у професійному зростанні, а також у здійсненні вашої мрії. Не варто довго роздумувати над пропозицією, погоджуйтеся, не втрачаючи ні хвилини. Всі ризики будуть виправдані. Особисті відносини з другою половинкою сильно порадують Скорпіонів своєю новизною і різноманітністю. Кохана людина буде з усіх сил намагатися здивувати вас чимось новим, у спробах домогтися вашого розташування. Навряд чи ви залишитеся байдужими під таким натиском. Почуття спалахнуть сильним полум’ям з новою силою, у відносинах відкриється друге дихання. Скорпіонам, які мають серйозні стосунки або перебувають у шлюбі, заключний період квітня подарує справжню романтику, а відносини між закоханими наповнить пристрастю, взаєморозумінням і довірою. Розташування Венери сприятливо позначиться на деяких тривалих відносинах, і Скорпіони, нарешті, зважаться на серйозний крок. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку зірки обіцяють, що в кінці квітня вам ніколи буде нудьгувати, оскільки ви будете оточені посиленою увагою з боку протилежної статі, проводячи час в товаристві цікавих і веселих людей, які урізноманітнюють звичне життя. У цей період місяця Скорпіонам слід звернути увагу на власне здоров’я. Насичене життя вимагає чимало затрат сил та енергії, що може негативно позначитися на самопочутті. Дуже до речі буде, якщо Скорпіони переглянуть свій спосіб життя і внесуть в нього певні корективи в користь правильного харчування і заняття спортом, що відновить сили і стане чудовою емоційною розрядкою.


Залишити відгук