Гороскоп Риби на Квітень

Рибам у квітні 2017 року доведеться трохи потрудитися, щоб вже в кінці квітня насолоджуватися результатами своїх старань. Вам варто відкинути все зайве і не витрачати енергію і сили на непотрібні і необов’язкові речі. Зосередьтеся на досягнення пріоритетних цілей, і сміливо йдіть вперед. Удача буде супроводжувати вас протягом усього місяця. У квітні зірки обіцяють вам багато позитивних емоцій, які допоможуть налаштуватися на оптимістичний лад. Насамперед, Рибам варто змінити своє ставлення до життя, подивитися на свої проблеми зі сторони. Тільки так ви зрозумієте, що в принципі жодних проблем не було, а ви самі ускладнювали і перебільшували ситуацію. Постарайтеся з оптимізмом і позитивом реагувати на кожну подію у вашому житті і всю критику переводити в жарт. Ваша посмішка і веселий настрій завоюють прихильність оточуючих і підвищать авторитет у суспільстві. Виймайте користь з усіх подій і ситуацій. Якщо закриєте очі, і почнете відчувати серцем, ви побачите, скільки всього прекрасного поруч з вами, скільки можливостей і перспектив. Не обмежуйте себе і не відмовляйте собі в задоволенні.

У першій декаді квітня 2017 для Риб настане час здійснення бажань. Пам’ятайте, що ніхто не буде вас цінувати, якщо ваша самооцінка буде нижче необхідного рівня. Побалуйте себе приємними дрібницями, покажіть всьому світу, чого ви насправді стоїте, і ваша впевненість в собі значно зміцниться. Не варто жертвувати собою і своїми принципами на благо інших людей. Зберігайте самоповагу. Як тільки ви зробите це, ви зрозумієте, наскільки прекрасна і цікава життя навколо вас. На роботі у Риб буде досить спокійний період завдяки вигідному розташуванню Юпітера. Ваша старанність і відповідальність зроблять свою справу, а начальство змінить гнів на милість. Можете очікувати надбавки до заробітної плати або хороших преміальних. Не варто брати на себе відповідальність за справи, які не входять у ваші обов’язки та повноваження. Виконуйте свою роботу, чітко дотримуючись посадової інструкції.

У другій декаді квітня 2017 керівництво оцінить гідність і професіоналізм Риб. Існує ймовірність того, що в середині квітня вам буде запропоновано нове вакантне місце. Не соглашайте відразу. Просіть час на роздуми, зберігайте інтригу. Одним словом, постарайтеся набити собі ціну. Ваші знання і досвід того варті. Начальство чудово розуміє, що ви безцінний працівник, але не варто перегинати палицю. Все має бути в межах розумного. Будьте сміливіше і не бійтеся проявляти ініціативу чи пропонувати свої нові ідеї. Вас обов’язково почують, і більш того, багато колеги підтримають у вашому прагненні поліпшити виробництво. Вельми сприятливим періодом стане цей період для тих, хто займає керівні посади або веде свій бізнес. Друга декада місяця піднесе вам подарунок – нові фінансові інвестиції, які значно поліпшать стан справ. Проявіть кмітливість, і незабаром побачите, як все легко і просто вирішилося саме собою.

У третій декаді квітня 2017 особисті відносини Риб, під впливом аспектів Венери і Марса, будуть романтичними і пристрасними. Ваше життя наповниться яскравими емоціями, незабутніми враженнями та новими почуттями. Кохана людина створить для вас справжню казку в яку важко повірити. Не сумнівайтеся в щирості його почуттів і прагнення вас приємно здивувати і прийміть до уваги той факт, що він очікує від вас дій. Доведіть на ділі, що почуття взаємні. Трохи фантазії, і у вас все вийде. Будьте уважніше до бажань і потреб партнера і тоді ви потрапите в саму точку. Самотні представники вашого знаку Зодіаку отримають можливість зустріти свою долю. Важливо зуміти розгледіти цю можливість і вчасно скористатися нею. Швидше за все, знайомство відбудеться при вельми незвичайних обставинах. Тому покладайтеся на свою інтуїцію, вона вас не підведе. Уникайте несерйозних і безвідповідальних осіб, щоб запобігти всі можливі негативні наслідки. Рибам зірки радять в цей період зайнятися самоаналізом, переглянути свої погляди на життя і зробити переоцінку цінностей. Тільки робіть це щиро, від усієї душі, тоді і життя кардинально зміниться в кращу сторону і відкриє перед вами нові, чудові перспективи.


Залишити відгук