Гороскоп Ваги на Квітень

Ваг у квітні 2017 року чекає насичений приємними подіями період. Численні знайомства, зустрічі і заходи відкриють перед вами масу нових можливостей. Навряд чи представники вашого знаку Зодіаку будуть сидіти вдома і насолоджуватися тишею і спокоєм. Вони весь час будуть знаходитися в русі. Непосидючість і прагнення розширити свій кругозір дозволять Ваг завжди і всюди бути в центрі подій. Не варто обмежувати себе якимись придуманими рамками, живіть повним життям. У цьому місяці представники вашого знаку Зодіаку заведуть багато нових знайомств, серед яких будуть впливові і цікаві люди.

У першій декаді квітня 2017 комунікабельність народжених під знаком Зодіаку Терези приверне до них увагу оточуючих, а зокрема представників протилежної статі. У цей період вам представиться можливість реалізувати свою давню мрію. Будьте уважніше до знаків Долі, які підкажуть, що ваш зоряний час настав. Ваги – люди з різнобічними інтересами. Вони весь час у пошуках чого-небудь нового і цікавого. Початок квітня надасть масу нових можливостей для самореалізації і розкриття свого творчого потенціалу. Не стримуйте свої спонукання до розвитку і самовдосконалення, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Ваш оптимізм і наполегливість допоможуть досягти бажаних висот і насолодитися своїм успіхом. Кінець періоду буде спокійним, все стабілізується, а Ваги отримають справжнє задоволення своїм життям.

У другій декаді квітня 2017, у професійній сфері діяльності, представникам знака Зодіаку Терези зірки обіцяють успішну кар’єру і стабільну фінансову платформу. Терези не будуть відчувати нестачу грошових коштів і зможуть дозволити собі суттєві витрати, пов’язані із створенням затишку і комфорту у власному помешканні. Середина квітня під сприятливим розташуванням Меркурія і Сатурна буде насиченим періодом. Весь час ви будете віддавати виконання посадових обов’язків та пошуку нових нестандартних рішень робочих завдань. Ваш креативний підхід буде оцінений начальством. Будьте готові зайняти більш відповідальну або керівну посаду. Ще однією причиною підвищення в посаді стане ваше вроджене вміння організовувати колектив і ваша комунікабельність. Всі завдання ви виконаєте легко і швидко. Навряд чи перед вами постане проблема, яка буде вам не по зубах. На роботі ви будете почувати себе як риба у воді. Ваги, з числа тих, хто недавно влаштувався на роботу, зможуть продемонструвати свій професіоналізм і завоювати авторитет серед колег. Залишайтеся собою, не варто прогинатися під заздрісників. Пам’ятайте, що ваша думка також поважають і цінують. Абстрагуйтеся від громадської думки, і прислухайтеся до своєї інтуїції.

У третій декаді квітня 2017 Терезам слід приділити увагу вирішенню важливих питань і питань, що стосуються інвестицій. Це буде самий сприятливий період для фінансових справ, і у вас з’явиться можливість отримати непогане джерело прибутку. В любовному плані під впливом аспектів Венери Ваг чекають нові романтичні знайомства та зустрічі, які стануть джерелом незабутніх вражень і наповнять життя представників вашого знаку Зодіаку новими емоціями і почуттями. Перебуваючи під владою закоханості, не втрачайте здоровий глузд. Не квапте події, нехай все йде і розвивається сама собою. Так ви будете впевнені в надійності нового партнера і в щирості його почуттів. Сімейним Терезам зірки рекомендують проводити максимум часу зі своїм партнером, якому зараз не вистачає вашої уваги і турботи. Але не потрібно закриватися і відсторонюватися від суспільства. Буде чудово організувати сімейну вечерю в ресторані або зустрітися з друзями і родичами в сімейному колі. Відвідайте батьків і приділіть увагу вихованню та навчанню своїх дітей, їм потрібна ваша підтримка. Ваги – любителі пригод, щоб задовольнити спрагу чергової порції адреналіну, завітайте на гірськолижний курорт, якщо є така можливість, або просто сходіть на каток. Активний відпочинок допоможе розвіятися, а також позитивно позначиться на загальному стані здоров’я.


Залишити відгук