Гороскоп Лев на Квітень

У квітні 2017 року Левам у справах буде супроводжувати удача. Все, що заплановано, благополучно втілиться в життя і дасть хороші результати. Початок місяця пройде досить спокійно і розмірено. Леви точно знають, до чого прагнуть і чого домагаються. Цілеспрямованість допоможе завоювати весь світ. Оточуючі будуть з повагою ставитися до ідей представників вашого знаку Зодіаку, що допоможе заручитися підтримкою безлічі однодумців і в рази спростити собі життя. Левам зараз варто бути трохи стриманішим і постаратися діяти у згоді з голосом розуму. Емоції будуть зашкалювати, тому важливо не втрачати голову і приймати будь-які рішення виважено і обдумано.

У першій декаді квітня 2017 в житті багатьох Львів станеться подія, яка кардинально змінить їх життя. Всі сумніви відійдуть на другий план і потім повністю зникнуть. Левам не займати впевненості у власних силах, але зараз вона ще більше зміцниться. Початок місяця – прекрасний час для творчості й самопізнання, але не варто копатися в собі занадто глибоко. Насолоджуйтеся тим, що маєте, цінуйте життя і кожну дрібницю. Левам варто зрозуміти, що щасливий не той, хто досяг фінансової незалежності, а той, хто думає, що він щасливий. Озирніться навколо – стільки всього цікавого і прекрасного! Вже в кінці декади Леви зможуть насолодитися першими результатами своєї роботи, які приємно здивують ще більше мотивують на нові досягнення.

У другій декаді квітня 2017 у фінансовому плані у Львів буде все як не можна краще. Вас чекає матеріальна або грошова прибуток з несподіваного джерела, на яку ви навіть не розраховували. Найамбітнішим і працьовитим зірки обіцяють підвищення окладу. Що стосується роботи, під сприятливим впливом аспектів Урана і Юпітера, безробітні представники вашого знаку Зодіаку зможуть зайняти гідну посаду або відкрити свою справу, яка принесе стабільний дохід. В середині місяця деякі Леви отримають привабливу пропозицію, над яким варто задуматися. Вона принесе вам багато перспектив у професійному зростанні, тому гарненько обміркуйте і прийміть розумне рішення. У середині квітня деякі Леви вирушать в ділову поїздку, де проведуть результативні і успішні переговори з потенційними партнерами і підпишуть багатообіцяючий контракт. Ваш професіоналізм і серйозне ставлення до своєї роботи буде помічено і щедро винагороджено начальством. Постарайтеся виконувати свою роботу якісно і своєчасно. Відносини з колегами почнуть налагоджуватися, а конфлікти вирішаться самим кращим чином. Будьте сміливіше і не соромтеся виявляти ініціативу. У цей період квітня люди, народжені під знаком Зодіаку Лев — найкращі генератори геніальних ідей. Цілком імовірно, що одна ваша, начебто нереальна думку, може принести велику користь людству. Ваша оригінальність і нестандартне мислення допоможуть досягти. Головне, не форсуйте події.

У третій декаді квітня 2017 під впливом Венери особисте життя Львова буде неймовірно емоційний і яскравою. Представникам вашого знаку Зодіаку навряд чи захочеться сидіти вдома, коли на вулиці така чудова погода. Природа оживає, а разом з нею і сплячі почуття. В кінці квітня сильно підвищиться рівень чутливості, Леви стануть більш сентиментальними і здивують своєю романтичністю всіх оточуючих. Ті Леви, хто у шлюбі і у кого є серйозні відносини, захочуть запалити свої почуття і своєї половинки з новою силою і для цього будуть здатні на божевільні вчинки. Любі Львів будуть просто купатися опіки, турботи і уваги, які не зможуть залишити їх байдужими. Незважаючи на лідерські якості вашого знаку Зодіаку, Леви поступляться кермо правління в родині своїй половинці і будуть готові виконати будь-яку примху і задовольнити будь-яке бажання. Приплив натхнення та енергії допоможе Левам добитися великих результатів. Але представникам вашого знаку Зодіаку потрібна ще і емоційна розрядка. Краще всього для цього підійде активний вид відпочинку.


Залишити відгук