Гороскоп Близнюки на Квітень

Квітень 2017 року подарує Близнюкам море незабутніх вражень. У цей період зірки радять представникам вашого знаку Зодіаку не стримувати свої емоції і сміливо йти назустріч долі. Початок місяця буде дуже успішним у всіх сферах життя, благополучним для починань і навчання. Якщо ви мріяли вивчити іноземну мову або навчитися новому ремеслу, то зараз саме час для того, щоб записатися на курси. Творчим представникам знаку Зодіаку Близнюки посміхнеться удача і відвідає натхнення.

Перша декада квітня 2017 стане для Близнюків знаменною періодом, коли вони створять справжній шедевр або втілять в життя нову геніальну ідею. Не варто себе обмежувати і стримувати свій потенціал в межах соціальних рамок. Відкиньте всі стереотипи і робіть так, як велить серце. Початок місяця буде для Близнюків насиченим різними подіями періодом, доведеться грунтовно попрацювати для здійснення своїх планів. Мотивацією може стати успішний результат праць, яким представники вашого знаку Зодіаку будуть насолоджуватися до кінця місяця. Квітневі досягнення і везіння у справах запалять азарт і вам буде важко зупинитися. Удача на вашому боці, тому грайте по повній, але, при цьому, зберігайте здоровий глузд і розсудливість. Будьте пильні, особливо коли вам роблять привабливі пропозиції. Беручи серйозні і відповідальні рішення, все ретельно обміркуйте і не дійте зопалу. Робіть великі ставки і вигравайте. Початок квітня – ваш зоряний час.

У другій декаді квітня 2017 на робочому терені Близнюкам буде неймовірно легко і просто. Буденна і нудна робота здасться досить перспективною і цікавою. Можливо, вас відвідають кілька геніальних думок з приводу поліпшення обслуговування клієнтів і створення комфортних умов для співробітників. Не соромтеся проявляти ініціативу. Вас обов’язково почують і підтримають. Дайте волю фантазії і мрійте скільки душі завгодно, зараз ви на коні. В середині місяця Близнюки будуть оточені загальною увагою. Старанність і нестандартне мислення буде помічено керівництвом, за цим піде винагороду у вигляді преміальних або підвищення на посаді. Пам’ятайте, щоб чогось досягти потрібно добре постаратися. Будьте пунктуальними і скрупульозними, виконуючи доручення начальства. Для підприємців друга декада квітня під впливом аспектів Сатурна і Юпітера стане часом несподіваною прибутку з тих джерел, на які ви навіть не сподівалися. Будьте оптимістами і не витрачайте свої сили даремно. Уникайте конфліктних ситуацій та непорозумінь в колективі. Намагайтеся робити невеликі перерви і не занурюватися з головою у роботу. Вам зараз важливо підтримувати відмінне емоційний і фізичний стан на належному рівні, щоб зуміти реалізувати свій потенціал по максимуму.

У третій декаді квітня 2017 в особистому житті Близнюків буде все рівно і гладко. Турбуватися не про що. Матеріальне становище сім’ї стабілізується і навіть більше того, ви зможете дозволити собі невелику подорож на двох. Якщо ви не є затятим шанувальником туризму, то варто витратити гроші на розваги і романтичні сюрпризи. У нових відносинах Близнюки будуть відчувати себе впевнено і вільно. Ці якості допоможуть Близнюкам розкрити всю красу внутрішнього світу перед обранцем, чим сильно його прив’яжуть до себе. Близнюки-одинаки опиняться в неоднозначній ситуації, з якої допоможе вибратися незнайома людина протилежної статі. Внаслідок цього зав’яжеться знайомство, яке породить нові щирі почуття. Для сімейних Близнюків вплив Венери і Марса буде найбільш сприятливим. Вони стануть більш чутливими і сприйнятливими. В заключний період квітня вони відкриють для себе нові грані характеру свого чоловіка, ніж будуть приємно здивовані. У відносинах з’являться нові нотки глибоких почуттів, а також вдячність і подяку. Кінець квітня подарує весняне тепло, а разом з ним і численні можливості для розваг. Не варто перевантажувати себе робочими питаннями і завантажувати свій мозок несуттєвими проблемами. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним її миттю.


Залишити відгук