Гороскоп Козеріг на Квітень

Козерогів у квітні 2017 року чекає багато можливостей, які відкриють перед ними практично всі двері. Зараз важливо не лінуватися і застосовувати на практиці ті правила, які ви проповідуєте в теорії. Станьте взірцем для наслідування, прикладом для оточуючих і доведіть всьому світу, що ви здатні досягти більшого. Ближче до середини місяця Козерогів чекають кілька привабливих пропозицій, швидше за все, це будуть пропозиції про роботу в незнайомій вам галузі діяльності. Не варто боятися і сумніватися у власних здібностях. Вам зараз необхідно підняти свою самооцінку будь-яким шляхом і зміцнити впевненість у власних силах. Тільки тоді ви зможете прийняти цей дар долі гідно і з розпростертими руками.

У першій декаді квітня 2017 проявіть винахідливість і не стримуйте свої творчі пориви. Досить імовірно, що у вас спить якийсь талант, завдяки якому ви зможете домогтися своїх цілей і здійснити мрії. Вам може здатися, що новий спосіб життя і нові обов’язки вам не по зубах, але це зовсім не так. Просто постарайтеся день у день виконувати кілька справ, які зроблять вас краще і наблизять на кілька кроків ближче до мети. Якщо ви будете діяти подібним чином, то вже наприкінці місяця помітите серйозні зміни у вашому житті і своєму внутрішньому світі, побачите, як змінилися ви самі, ваші переконання і принципи. Ви будете пишатися собою і це почуття не дозволить зупинитися на досягнутому.

Друга декада квітня 2017 стане найбільш сприятливим періодом для амбітних і творчих представників вашого знака Зодіаку. Козероги зможуть сконцентрувати всю свою увагу на досягненні самого головного і пріоритетного, внаслідок чого їх продуктивність у декілька разів збільшиться. Правильно розставивши пріоритети і позбувшись від всіх забобонів і стереотипів, ви звільните себе з клітки, рамки якої стримували вас на тому рівні, де ви перебували досі. Нарешті ви зможете проявити свої позитивні якості і зарекомендувати себе як різнобічно розвиненого і компетентного фахівця у своїй галузі. Ви доведете всім, хто у вас сумнівався, що найголовніше на шляху до успіху – це сильне бажання. Ніщо не може встати на шляху до вашої мети і вплинути на хід ваших думок. Під впливом Сатурна Козероги будуть насолоджуватися здобутою свободою, вдосконалювати свій досвід і навички. Тим Козерогам, хто мріяв змінити вид діяльності, саме час задуматися над цим питанням. У вас зараз є шанс відкрити в собі нові таланти та здібності, які допоможуть реалізувати вашу мрію. Щоб відкинути всі сумніви з приводу майбутнього вибору виду діяльності Козерогам варто прислухатися до свого серця. Інтуїція в цей період буде особливо загострена і вас не підведе.

У третій декаді квітня 2017 в сфері особистого життя Козерогам буде неймовірно везти. Самотні представники вашого знаку Зодіаку під сприятливим розташуванням Венери будуть оточені пильною увагою з боку представників протилежної статі. Вони і раніше не відчували особливого дефіциту уваги, але зараз на вас будуть реагувати, як бджоли на мед. Серед зацікавлених знайдуться і ті, хто буде готовий на найбожевільніші вчинки тільки для того, щоб отримати взамін щиру посмішку або лагідне слівце подяки. Сімейним представникам вашого знаку Зодіаку також нудьгувати не доведеться. Кохана людина буде готовий на все, щоб завоювати вашу довіру, обдарує вас подарунками і оточить турботою. Ви, зрозуміло, не зможете залишатися байдужими і відповісте взаємними почуттями. У багатьох подружніх парах настане період ніжною романтики і дикої пристрасті. Але не варто набридати один одному. Пам’ятайте, що у кожного партнера має бути свій особистий простір і це святе місце. Поважайте думку і бажання свого обранця і ваші відносини наповняться гармонією і чистою любов’ю. Гороскоп на квітень рекомендує Козерогам в кінці цього місяця зайнятися саморозвитком і розширенням свого світогляду. Пробуйте свої сили в різних напрямках, відкривайте нові таланти. Непогано буде, якщо у вас з’явиться нове хобі і захоплення, яке допоможе реалізувати ваш творчий потенціал.


Залишити відгук