Гороскоп Рак на Квітень

У квітні 2017 року Ракам зірки обіцяють плідний і вдалий період. Раки нарешті зможуть реалізувати свою давню мрію і досягти бажаних висот. Ті питання і проблеми, які раніше вирішити не вдавалося, неждано зважаться. Відповідь прийде в той момент, коли ви менше всього його чекали. Усі сумніви розвіються, і ви знайдете упевненість в собі і своїх здібностях. Місяць стане особливим для представників вашого зодіакального знаку, оскільки у багатьох Раків здійсниться бажання, яке вони загадали в новорічну ніч. Всі оточуючі, самі того не розуміючи, будуть допомагати вам досягати своїх цілей і вперто йти вперед. Вам захочеться, в цей час, розширити свій кругозір, набратися більше знань і досвіду. Не залишайте це бажання без уваги і втілюйте його в життя. Зараз вам буде особливо легко даватися сприйняття і засвоєння нової інформації, яку потім можна буде використовувати для кар’єрного та особистісного росту.

У першій декаді квітня 2017 Раки, цілком можливо, виявлять у собі новий талант і здібності про які раніше і не підозрювали. Спробуйте свої сили на даному напрямку. Є ймовірність того, що в цій області ви знайдете себе і зробите свій бізнес. Але не варто розраховувати, що успіх звалиться на вас в один момент. Наберіться терпіння і чекайте, всьому свій час. Емоційний фон буде досить нестабільний. Раки будуть схильні до різкої зміни настрою. Емоції будуть керувати вами на протязі всього цього періоду. Це цілком зрозуміло, адже весна – час кохання. Головне зберігати розсудливість і здоровий глузд. Насолоджуйтесь життям, навесні і власними почуттями. У професійній сфері життя Ракам можна розслабитися. На роботі все буде стабільно і злагоджено.

У другій декаді квітня 2017 розташування Юпітера дасть можливість Ракам зарекомендувати себе з кращої сторони і продемонструвати свої знання в конкретній області, за що будуть щедро винагороджені. Всі справи будуть легко вирішувані і досить успішні. Начальницький склад буде задоволений старанністю представників вашого зодіакального знаку. Безробітним нарешті посміхнеться удача, і вони влаштуються на роботу, заробітна плата на якій цілком задовольнить. Кар’єристам зірки обіцяють підвищення окладу і нові пропозиції, що стосуються заміщення керівної посади. Але перш, ніж погодитися, все ретельно зважте і обміркуйте, щоб уникнути непередбачених ситуацій. Фінансове становище буде стабільним. Вам не варто турбуватися про завтрашній день. Всі питання, що стосуються вкладень та інвестицій в масштабні проекти, краще вирішити у другій половині квітня. У цей час набагато більше шансів зірвати великий куш. В середині місяця ваших заощаджень вистачить на довгоочікуване придбання. Ви цілком зможете дозволити побалувати себе обновками або влаштувати день розваг.

У третій декаді квітня 2017 особисте життя представників знаку Зодіаку Рак буде наповнена неймовірною пристрастю і романтичними почуттями. Всі конфлікти з улюбленими будуть вирішені мирним і полюбовною шляхом, а відносини стануть ще міцніше і міцніше. У сімейних Раків спалахне з новою силою полум’я любові, вони згадають молодість своїх відносин. Заключний період квітня стане для них другим медовим місяцем. Незважаючи на щільний робочий графік, вони кожну вільну хвилину будуть намагатися приділити своїй другій половинці, порадувати якоюсь дрібницею, зробити символічний подарунок. Ракам зірки радять завести нові сімейні традиції, які згуртують подружжя ще більше і відкриють перед ними якесь таїнство щасливого подружнього життя. Вплив аспектів Венери благополучно позначиться на розвитку подій в особистому житті самотніх Раків. Вони будуть знаходитися в центрі уваги з боку представників протилежної статі, а також заведуть кілька нових знайомств, які зроблять життя цікавіше і яскравіше.


Залишити відгук