Гороскоп Овен на Квітень

Квітень 2017 року стане незабутнім і повним яскравих вражень періодом у житті народжених під знаком Зодіаку Овен. В цей час представникам вашого зодіакального знаку потрібно бути готовими до радісних змін і приємним сюрпризам, які піднесе Доля. Квітневий гороскоп обіцяє успіх у всіх справах, за які візьмуться Овни. Життєрадісність і позитивний настрій допоможуть вам подолати будь-які перешкоди і вирішити завдання різної складності. Не варто боятися труднощів і сумніватися в правильності обраного шляху. Більше впевненості та цілеспрямованості і ваша мета вже близька. Приймаючи важливі рішення, прислухайтеся до порад старших і більш досвідчених людей, але, при цьому, не ігноруйте свій внутрішній голос, який вас не підведе. Покладаючись на свою інтуїцію і діючи у згоді з совістю, Овни, досягнуто великих результатів, які стануть видні вже в третій декаді квітня.

У першій декаді квітня 2017 представникам знаку Зодіаку Овен зірки радять не метушитися, а чітко спланувати свій час, щоб максимально продуктивно справлятися з поточними обов’язками, при цьому, не відмовляючи собі у відпочинку і розвагах. Початок місяця буде вельми насичене безліччю зустрічей з потенційними діловими партнерами і інвесторами, а також ви познайомитеся з кількома представниками протилежної статі, один з яких стане для вас близьким і дорогим людиною. Проведення часу в компанії оптимістів і цікавих особистостей допоможе вам розкрити свій потенціал по максимуму і реалізувати свої творчі здібності.

У другій декаді квітня 2017 на роботі Овнів чекають хороші перспективи, якщо вони своєчасно і адекватно відреагують на обставини, що склалися, тобто виявляться в потрібний час у потрібному місці. Вигідне розташування Меркурія і Сатурна позитивним чином позначиться на ставленні керівництва до підлеглих Овнам, що неодмінно покращить їх положення в колективі і відкриє реальні можливості кар’єрного росту. Представники вашого знаку Зодіаку, які шукали підходящу роботу, отримають декілька привабливих пропозицій. Це ваш шанс кардинально змінити якість життя в кращу сторону і зміцнити своє матеріальне становище. Але перед вами буде стояти вибір. Приймаючи остаточне рішення, не забувайте про інтуїції, яка підкаже, як вчинити правильно. При цьому не піддавайтеся спокусі і не ведіться на великі гроші. Запропонована робота повинна приносити вам задоволення.

Третя декада квітня 2017 стане особливо насиченою для підприємців з числа Баранів. Вони зможуть реалізувати свої найсміливіші ідеї і отримати нове джерело стабільною прибутку, яку варто вкласти в розвиток бізнесу або в нерухоме майно. Вплив аспектів Венери на особисте життя Овнів наповнить її неповторними відчуттями і новими враженнями. Ті, хто втомився від самотніх вечорів, досить нестандартній обстановці повстречают людину, з якою незабаром захочуть пов’язати свою долю. Молодим і закоханим парам варто бути уважнішими один до одного і більше проводити час разом. Не варто вважати, що своїми дзвінками та смс-ками ви відчуваєте терпіння коханої людини. Не шкодуйте декількох хвилин часу, щоб порадувати свого коханого парою рядків приємних і теплих слів. Йому буде приємно і підштовхне на крок у відповідь. Тим Овнам, хто в шлюбі, зірки радять згадати той час, коли відносини між подружжям тільки зароджувалися і застосувати всю фантазію для завоювання прихильності коханого. Тим, представникам вашого знаку Зодіаку, хто є затятим прихильником вільних відносин, варто очікувати масу приємних романтичних знайомств, які не дадуть час сумувати і відчувати дефіцит уваги з боку протилежної статі. Весняний гіповітаміноз може позначитися на самопочутті, тому непогано буде, якщо ви включите в свій раціон свіжі овочі і фрукти. Також пийте більше соків і гуляйте на свіжому повітрі. Є сенс зайнятися спортивною гімнастикою, яка додасть бадьорості і зміцнить імунну систему організму.


Залишити відгук