Гороскоп Водолій на Квітень

Квітень 2017 року принесе Водоліям нові враження та цікаві знайомства. Початок місяця буде відносно гармонійним і спокійним. У Водоліїв в цей період квітня буде можливість залагодити всі невирішені питання і розставити пріоритети. Важливо поставити перед собою конкретні цілі, так буде набагато простіше їх досягти. Нудьгувати не доведеться, вас будуть оточувати цікаві люди, які не лише скрасять ваше дозвілля, але і підштовхнуть до рішучих дій. Прислухайтеся до порад і думки старших людей, які вже досягли того, до чого ви прагнете. Це допоможе правильно прокласти шлях до вашої мрії. Друга половина місяця ознаменується яскравими подіями, цікавими зустрічами і новими знайомствами. Намагайтеся не сидіти вдома на дивані перед телевізором, а замість цього виходите у світ, приймайте участь в колективних заходах, відвідуйте виставки і музеї, сходіть в театр. Це дасть вам можливість познайомитися з перспективними особистостями, які сприятливо вплинуть на ваш світогляд і ставлення до життя. Чим ширшим буде коло вашого спілкування, тим більше у вас буде шансів на успіх. Не втрачайте цю можливість, сміливо йдіть назустріч своєму щастю.

Перша декада квітня 2017 принесе представникам цього знаку Зодіаку Водолій перші плоди наполегливої праці, що стане відмінною мотивацією для подальших старань. Але перебуваючи в стані ейфорії від перших досягнень, не розслабляйтеся. Вам необхідно тримати ситуацію під контролем і сконцентрувати всі свої зусилля на головному. Сприятливе розташування Сатурна стабілізує фінансовий стан Водоліїв, що додасть ще більше впевненості в своїх силах. Такий розклад буде стимулювати представників вашого знаку Зодіаку на пошуки нових джерел доходу. У більшості випадків пошуки увінчаються успіхом, тому є велика ймовірність, що ті з вас, хто шукав стабільну роботу, врешті-решт, знайдуть її.

У другій декаді квітня 2017 Водоліям потрібно буде впоратися з поточними завданнями, в середині місяця деякі з вас вирушать в ділову поїздку. Можливо, це будуть переговори з потенційними партнерами або курси підвищення кваліфікації. У будь-якому випадку результати цієї поїздки спричинять за собою позитивні зміни у професійному житті Водоліїв. До кінця періоду добробут і платоспроможність представників вашого зодіакального знаку повинна істотно підвищитися. У вас з’явиться можливість почати відкладати гроші на довгоочікуване придбання. Не варто зберігати кошти вдома. Краще буде, якщо ви відкриєте депозитний рахунок у банку. Середина квітня найсприятливіший період для банківських операцій. Продуктивність Водоліїв в середині квітня істотно підвищиться, тому успіх у фінансовому плані себе чекати не змусить. Використовуйте свою удачу з максимальною вигодою.

У третій декаді квітня 2017 особисте життя і стосунки Водоліїв під впливом аспектів Венери стануть рівними і гладкими. Сім’я вийде на перший план, і Водолії стануть щосили намагатися покращити добробут своїх рідних і близьких. Весь свій вільний від роботи час Водолії будуть проводити з коханою людиною і членами своєї сім’ї. Ви постараєтеся оточити своїх рідних любов’ю і турботою, і отримаєте натомість виключно щирі почуття і подяку. Постарайтеся влаштувати своїм улюбленим невелике сімейне свято, а ще краще зробіть їм приємний сюрприз. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку зірки обіцяють приємні романтичні знайомства, які в найближчому майбутньому переростуть у серйозні стосунки. Вибираючи свого людину, з якою вам би хотілося зв’язати свою долю, прислухайтеся до свого серця. Інтуїція вас не обдурить.


Залишити відгук