День Народження 4 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 4 липня, — одні з найуспішніших представників цього знака. Консерватизм і практичність сусідять з амбіціями та бажанням працювати в два рази більше за інших. Ви точно знаєте, чого хочете, і володієте ретельно спланованою стратегією, спрямованою на отримання бажаного. Не бажаючи обмежувати себе тільки особистими цілями, ви з готовністю включається в загальні зусилля, вносячи свій внесок у щось значуще для вашого колективу або для всього суспільства в цілому.

Народженим 4 липня не варто виснажувати себе архисложными проектами. Неодмінно відчуваючи себе виразниками інтересів тієї або іншої суспільної групи, вони цілком присвячують себе її турботам, нехтуючи власними. Це може обернутися негативними наслідками для здоров’я. Народженим в цей день потрібно зробити над собою зусилля і виправити дієту, збагативши її свіжими овочами і фруктами, а також зерновими. Якщо говорити про фізичні вправи, їх найкраще перевести на регулярну основу, а не займатися ними від випадку до випадку. Участь у командних видах спорту може стати запорукою набуття сили і морального духу.

Народжені 4 липня найбільш комфортно відчувають себе у ролі представників тієї чи іншої групи, членством в якій вони пишаються. Під групою можуть матися на увазі сім’я, політична або громадська організація, будь-які форми регіональних, расових та інших об’єднань. Народжені 4 липня ніколи не забувають про своє коріння і дорожать ними. В силу цього народжені 4 липня не можуть бути задоволені результатами своєї праці, якщо він був спрямований на особисті цілі, але всіма силами прагнуть до того, щоб внести свою лепту у спільну справу. Це зовсім не означає, що вони не люблять працювати поодинці або перебувати на самоті.

Знак Зодіаку 4 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до водяним знакам, які характеризуються любов’ю до сім’ї, обережністю, таємничістю, педантичністю в грошових питаннях.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює дбайливість, виживаність. Планета сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Несе відповідальність за відсутність практичності, м’який характер.

4 липня – день народження нестандартних людей зі щасливою долею. Серед «четвірок» часто зустрічаються екстрасенси і ясновидці. Раки, що народилися в цей день, мають високий рівень самодостатності і одночасно чудово відчувають себе в будь-якій команді. Вони трохи перфекціоністи і люблять, щоб результати їх роботи були близькі до досконалості. Це, очевидно, наслідок загострене почуття боргу, яке проявляється у всьому: в роботі, в сім’ї, у стосунках з друзями. Рак-«четвірка» – один з найнезвичайніших у своїй зодіакальній групі. Для них характерний сильний і конструктивний патріотизм, вони не залишаються осторонь від суспільного життя. У приватному житті вони чутливі до чужої біди і завжди намагаються надати дієву допомогу.

Тривалі періоди самітництва можуть бути необхідні для розробки нових проектів або обмірковування плану дій, але все це вписується в рамки масштабної соціальної діяльності. Характерно, що суспільне покликання виявляється у народжених 4 липня вже в зрілі роки: переступивши сорокарічний рубіж, вони починають боротися за лідерство в тій чи іншій групі або ж, навпаки, відводять собі в ній місце відданого члена. І в тому, і в іншому випадку народжені 4 липня з гордістю демонструють своє соціальне походження. Важливу роль в житті народжених 4 липня грають періодично повторювані сімейні зібрання. В Америці, наприклад, для цього є непоганий привід: 4 липня — День Незалежності. До речі, патріотизм народжених в цей день виявляється зовсім не в сліпому слідуванні гасла: «Моя країна — погана чи хороша, але частіше виражається в бажанні покращити життя нації, запропонувати конструктивну критику. Вкрай рідко народжені 4 липня залишаються осторонь від політики.

Натури чуйні, народжені 4 липня здатні вловлювати навіть таємні думки і переживання інших. Але на відміну від пустопорожніх сострадальцев вони завжди пропонують конкретну допомогу, об’єктивно розбираючись у ситуації скрутній ситуації. Тим не менше серед народжених в цей день нерідко можна зустріти вельми екстравагантних індивідів, неординарність яких може бути зрозуміла тільки тим, хто знайомий з ними досить близько. Як правило, народжені 4 липня на повірку виявляються куди більш простими і зрозумілими натурами, ніж здаються. Це пояснюється тим, що вони пригнічують в собі емоційні протиріччя, ускладнюють можливість ефективного впливу на навколишній світ. Але якщо вони все-таки дійсно хочуть впливати, причому на найвищому рівні, їм належить досліджувати і розвинути в собі внутрішні психологічні коріння. Народженим в цей день слід побоюватися егоїзму, надмірної гордості, зарозумілості і необґрунтованого гніву (навіть якщо він проявляється в справах безкорисливих).

Чоловік Рак — народжений 4 Липня

Чоловіки, народжені 4 липня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — який виховує, турботливий, заповзятливий, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 4 Липня

Жінки, народжені 4 липня, володіють наступними рисами: така дама — інтуїтивна, обережна, відкрита. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 4 Липня

Люди, які відзначають день народження 4 липня, – це унікальні персони, мають оригінальний світогляд і практично завжди – щасливу і добру долю. Вони дивним чином поєднують в собі силу волі і серцеву м’якість, яка часом межує з сентиментальністю. Відмінною особливістю, народжених 4 липня знак зодіаку Рак, є їх уміння комфортно відчувати себе в будь-якому колективі, все це завдяки тому, що вони легко знаходять спільну мову з оточуючими, тому завжди і скрізь приймаються з радістю. При цьому народився 4 липня самим необхідно відчувати себе частиною того чи іншого співтовариства, усвідомлюючи духовний зв’язок з іншими її представниками. Таким співтовариством може бути громадська чи політична організація, яка з регіональних об’єднань, але особливо важлива для цих людей сім’я.

Взагалі, сім’я для народжених 4 липня – це те, що є самою головною життєвою цінністю. Все, що стосується сімейних традицій, не тільки зберігається, але і дотримується з особливим трепетом. Завжди пам’ятаючи про своє походження, ці люди до кінця життя будуть пов’язані зі своєю сім’єю. На тлі інших представників знаку Раку народилися 4 липня виділяються благородством і почуттям боргу. Володіючи чіткою громадянською позицією і дотримуючись поставлених для себе політичних орієнтирів, вони, як правило, ставлять інтереси рідної країни (і сім’ї як вже було сказано) вище власних. Що з’явилися на світло в цей день дуже добре розбираються в людях; вони не в змозі пройти повз тих, хто потребує їх допомоги і підтримки, і, якою б складною не була ситуація, вони здатні діяти максимально ефективно і конструктивно.

В силу того що народжені 4 липня знаходяться під впливом Рака, цей знак зодіаку забезпечує їм справжні лідерські якості, проявити які цим людям просто життєво необхідно. Для них дуже важливо домогтися високого положення в суспільстві, і це їм в більшості випадків вдається, оскільки вони абсолютно точно знають, що потрібно для досягнення загального блага, і можуть організувати дієву роботу великої групи людей. Бурхлива громадська діяльність, однак, не заважає народженим 4 липня часом усамітнюватися або працювати в самоті. Такі періоди часто є необхідними для того, щоб розробити новий соціальний проект або ретельно обміркувати план майбутніх великомасштабних дій.

Слід зазначити, що прагнення до влади і суспільного визнання у народжених 4 липня виникає лише після того, як вони накопичують певний життєвий досвід, і відбувається це, як правило, після сорока років. Добившись влади, вони ніколи не будуть її використовувати користі заради, – тільки в інтересах суспільства і виключно для досягнення глобальних цілей. І, варто визнати, їхня діяльність у цьому напрямку завжди бездоганна, оскільки це особистості у вищій мірі відповідальні та працьовиті. Лідерські якості, притаманні тим, хто народився 4 липня знак зодіаку Рак, можуть зробити цих людей егоїстичними і зарозумілими натурами. Варто про це пам’ятати і ставитися до себе і до інших більш об’єктивно.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви пристрасні й романтичні. Ви прагнете до надійності постійного союзу, проте ваш інтелект вимагає розуміння і більш нетрадиційного способу життя.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Ракам, народженим в цей день, властиве прагнення до успіху в кар’єрі, і він до них приходить в зрілому віці. Політика, великий бізнес – от краща сфера діяльності для Раків-«четвірок». З них виходять талановиті вчені і педагоги. Раки віддані своїй справі, але не чужі боротьбі за лідерство в своєму колективі, і вона практично завжди йде успішно. Для Раку 4 липня соціальний статус часто набуває життєво важливого значення.

Здоров’я і Хвороби

Раки-«четвірки» здатні принести моральне і фізичне здоров’я в жертву інтересам свого колективу. Не варто переносити хворобу на ногах, навіть якщо доведеться на час вибути з команди. Небезпечні для Раків і харчові отруєння, особливо треба бути обережними з морепродуктів. Раки-діти піддаються звичайним дитячим інфекціям, дорослі – застуд.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, енергійні, терплячі люди. Вони талановиті, але в їх житті буде багато перешкод на шляху до благополуччя. Якщо людина зможе стійко протистояти проблемам, збереже чистоту душі, то він подолає всі труднощі і, відпрацювавши кармічні борги, після 30 років доб’ється успіху. Життя буде схожа на казку. Такі люди зможуть досягти високого положення в житті, маючи все, що побажають, так як самі Небеса наділять їх енергією добробуту та гармонії у всіх сферах життя.

Поради Ракам, Народженим 4 Липня

Цієї групи Раків не варто ставити собі завищених планок в житті, як би цього не хотілося. Завзяте прагнення вгору приведе до успіху, але можна поплатитися своїм здоров’ям, стосунками з близькими та колегами. Реалізм і самокритичність – ось що врятує від Раку неприємностей. Крім того, вони потребують розумних дієтах, правильному співвідношенні роботи і відпочинку.


Залишити відгук