Гороскоп на Квітень

Травень 2017 року за своїм характером буде дуже нагадувати тільки що миновавший квітень, місяць тихий, рівний і на подив позитивний. Ось як Доля порадує нас цієї весни! Вона пошле людству можливість перепочити від нескінченних проблем і фінансових катаклізмів. Всім, хто не вірить, що життя може йти настільки рівно і позитивно, варто якомога швидше позбутися від скепсису. Він буде абсолютно не обгрунтований, адже в ту мить, коли природа радіє сонцю, теплу і загального підйому, безглуздо шукати в тому, що відбувається підступи. Радійте весняному сонцю, закохуйтеся, з оптимізмом дивитеся на світ, і він відповість вам добротою і позитивом!

І максимум цього травневого позитиву, що, власне, не дивно, зосередиться на особистому фронті. Переважна більшість людей в кінці цієї весни проженуть геть зайву скромність, скутість і напускне пуританство. Такої кількості нових романів, як в травні 2017 року, світ давно не бачив! Нові пари будуть з’являтися як гриби після дощу, і всі вони будуть об’єднані спільною рисою – просто блискавичним розвитком. Звичайно, багато закохані, злегка протверезівши від своєї палкої любові, незабаром зрозуміють, що це зовсім не любов, а так, миттєве захоплення. Але, треба зауважити, що багато пар, які склалися в травні 2017 року, проіснують дуже довго, аж до декількох десятиліть. Чому? Гарантією значного любовного «стажу» для цих пар стане спорідненість душ і спільність інтересів.

Про спорідненість душ у травні задумаються і ті, хто вже досить давно перебуває у відносинах. Травневий романтизм голосно постукає у ваші двері, хочете ви того чи не хочете! Вам доведеться його впустити у своє життя, одразу після чого ваш сімейний уклад придбає нові форми. Ви вже забули про те, як приємно «шаленіти» разом зі своєю другою половинкою? Що ж, у травні ви напевно згадайте про те, як приємно, тримаючись за руки, гуляти під місяцем, босоніж бігати по калюжах або, зібравши всіх друзів, грітися біля багаття і голосно співати пісні під звуки гітари.

Звичайно, в кінці цієї весни нам з вами доведеться знайти час і на справи, пов’язані зі своїми фінансами. До речі, у багатьох людей фінансові справи в травні 2017 різко ступнуть в гору, немов продовжуючи успіх минулого місяця! Якщо ви з тих сміливців, які, грубо ризикнувши, вклали всі вільні кошти у власний бізнес, гороскоп на травень 2017 напевно вас дуже порадує. У фіналі весни ваш бізнес почне зростати, причому це зростання буде мати приголомшливі масштаби. Пройде всього кілька тижнів, і ви будете здивовані, наскільки стрімко збільшилася клієнтська база вашого підприємства, а разом з нею зріс дохід вашої фірми.

Якщо ваш бізнес вже успішно проіснував кілька років, і ви деякий час тому всерйоз задумалися про інновації, травень 2017 року ідеально підходить для проведення великих реформ. Ваше підприємство тільки виграє після того, як ви зміните його асортимент, логотип або рекламний слоган. Правда, такі складні заходи слід довірити фахівцям в галузі рекламного бізнесу. Вклавши кошти в оплату професійних послуг, ви придбаєте впевненість у тому, що ваше підприємство не загубиться серед собі подібних.

Всім, хто дуже далекий від бізнесу і є співробітником якогось підприємства, травень не принесе нічого дивного. Ваш службовий обов’язок не зазнає будь-яких змін (спектр ваших обов’язків не збільшиться, але і на надбавку до зарплати розраховувати вам все ж не варто). Зате травень допоможе вам нормалізувати свої відносини з колективом колег, а також знайти серед цих людей друзів і однодумців. Якщо ви досить давно виношуєте якусь бізнес-ідею (творчий проект або щось подібне), не бійтеся поділитися цими думками з товаришами по службі, яким ви повністю довіряєте. Статут жити за графіком «аванс-зарплата-рідкісна премія», ваші колеги з радістю погодяться відкрити для себе ще одне джерело доходу. Загалом, ви на крок станете ближче до втілення своєї сміливої мрії, і це виявиться для вас чи не найбільш знаковою подією травня.


Залишити відгук