Любовний Гороскоп Діва на 2017 Рік

Власницькі відносини прокинуться у сімейних представників знаку Діва вже в перші місяці нового року. Ці особи будуть дуже гостро відчувати настрої партнера і припиняти будь-які спроби його поглянути на бік або фліртувати з іншими представниками протилежної статі. Однак робити це Діви будуть не грубо, забороняючи і постійно контролюючи. Ezolog.ru говорить про те, що в цей період особи знаку Діва будуть вельми делікатні і попереджувальні, вони огорнуть свою другу половинку такою любов’ю і турботою, стануть більш вправні в любовній грі, будуть притягувати партнера в ліжку, повністю заповнивши собою простір навколо коханого. Партнер у цьому випадку просто перестане захоплюватися іншими, все більше чаруючись Дівою.

На відміну від сімейних Дів та осіб, які перебувають у відносинах, самотні представники цього знаку Зодіаку будуть не такі успішні і передбачливими. Цих людей буде дуже легко обдурити, так як закохавшись, вони просто втратять голову від кохання і будуть сліпо вірити кожному слову партнера, який буде нахабно користуватися цим. Не виключено навіть варіант, коли партнер стане користуватися всіма благами Дів і жити за їх рахунок, а то й використовувати цих особистостей в своїх підступних планах. Обман може розкритися ближче до кінця року, завдавши величезну душевну травму Дівам і змусивши цих людей розчаруватися в щирих і чесних відносинах.

У цілому, рік Дівам доведеться прожити неоднозначний, а значить, не варто сліпо довіряти тому що говорить і робить кохана людина, щоб не розчаруватися в результаті. Крім того, варто бути більш винахідливими і розкутими, щоб партнер тягнувся до вас і відчував до вас інтерес, а не використовував в якості «запасного аеродрому». Лише в цьому випадку в кінці року Діви зможуть сказати, що вони абсолютно щасливі, люблять і коханими.


Залишити відгук