Любовний Гороскоп Телець на 2017 Рік

Одиноким особам знаку Телець з настанням 2017 року варто стати більш відповідальними і серйозними якщо вони хочуть справжньої любові і серйозних відносин. У першому півріччі у цих людей погано буде виходити будувати відносини, а все через несерйозність і безвідповідальність самого Тільця. Він може забувати про свою кохану людину, більше часу приділяти друзям або ж своєму хобі, бути егоїстичним і вимагати до себе підвищеної уваги. Все це не дозволить парі розвиватися разом, а тому другу половину року багато Тельців проведуть одні.

А ось більш старші та досвідчені представники цього знака Зодіаку, які гостро відчувають самотність, стануть робити все, щоб добитися вподобаного людини. Нерідко ці Тельці будуть робити спроби відвести з пари невільного людини і розбити сім’ю. Робити це можна лише у разі своїх щирих відносин до партнера і серйозних планів на майбутнє з ним разом. В іншому випадку, награвшись, Тельці можуть просто кинути свого партнера, за що той його прокляне.

Не все гладко і в сімейних парах осіб цього знака та їх партнерів. Ця людина часто буде тягнутися до своєї другої половинки, намагатися зміцнити і покращити взаємини, тоді як партнер стане нехтувати таким ставленням, сваволити, приймати рішення всупереч Тельцю і всіляко ігнорувати цієї людини. Таке ставлення може змусити Тельця в депресію і змусити відчувати себе нелюбом. Важливо мати почуття гордості та не плачем, а рішучими діями звертати увагу на себе коханої людини. Зірки радять проявляти більше рішучості і незалежності, стежити за собою, щоб подобатися всім оточуючим, тоді і партнер почне помічати Тільця і потягнеться до нього.


Залишити відгук