Любовний Гороскоп Риби на 2017 Рік

Рік Півня для представників знаку Риби легким бути не обіцяє, причому більшість проблем особистості даного знаку Зодіаку створять собі самі. 2017 говорить про те, що сімейні люди навесні можуть відчути пристрасть до іншої людини, з-за чого будуть випробовувати муки совісті по відношенню до свого партнера.

У першому півріччі життя Риб буде суцільною низкою пристрасних зустрічей і розставань, проте з приходом літа від цієї людини вимагатимуть ухвалити конкретне рішення, яке дуже засмутить Риб. Більш того, літо може виявитися самим непростим місяцем для людей цього знаку, особливо якщо друга половинка дізнається про любовні пригоди цієї людини. Є ймовірність, що в підсумку Риби можуть і зовсім залишитися одні без свого партнера і без нової пристрасті.

Більш якісно і цільно буде протікати життя у Риб, які вступлять в 2017 рік самотніми. У цих особистостей з’явиться пекуче бажання любити і бути коханими, а також завести сім’ю. Можна не сумніватися, що ці особи не упустять шанс на своє щастя і можуть повести кохану людину з пари або навіть з сім’ї. Хочеться відзначити, що закохані Риби будуть на рідкість натхненними, а значить креативними і готовими на різні дурниці.

Існує ймовірність, що в другій половині року Риби можуть поїхати разом зі своїм коханим чоловіком за кордон на постійне місце проживання. Більше того, восени Риби мають всі шанси зробити пропозицію своїм коханим і не отримати відмови. А в кінці року ці особи можуть дізнатися про швидку появу на світ їх загального дитинку. Можна не сумніватися, що з цієї пори життя більшості представників знаку Риби круто зміниться. Ці особи стануть більш відповідальними і рішучими. З цих людей обов’язково вийдуть чудові чоловіки і дружини, батьки або матері, а значить, рік Півня для Риб не пройде даремно.


Залишити відгук