Любовний Гороскоп Ваги на 2017 Рік

М’якість і навіть слабкість характеру з приходом року Півня можуть проявляти представники знаку Терези. Справа в тому, що вже навесні ці особистості стануть незвичайно привабливі, з-за чого будуть піддаватися флірту і залицянь з боку представників протилежної статі. Більш того, небезпека цього періоду полягає в тому, що деякі Ваги можуть піддаватися тиску чи шантажу, так як розпалені представники протилежної статі будуть бажати близькості з ними. Зірки не радять замовчувати проблему, а звертатися в правоохоронні органи або, хоча б, ділитися переживаннями з близькими людьми, які обов’язково допоможуть.

Астропрогноз дає зрозуміти, що самотні особистості даного знаку Зодіаку будуть надто боязкими і скритними, що не дозволить їм зізнатися у почуттях з’явився в їхньому житті людини. Цілком можливо таким чином Ваги втрачають шанс стати щасливими і відчути насолоду від любові вже на початку року, однак перебороти себе цим людям буде непросто. Зірки говорять про те, що затягуючи з визнанням такі особистості можуть і зовсім втратити шанс на створення пари.

Невільним особистостям знака Ваги в 2017 році чекає непроста розмова з коханою людиною. Справа в тому, що Терезам є в чому зізнатися своїй другій половинці, є в чому покаятися і за що попросити вибачення. Цих людей буде мучити совість, однак зізнатися потрібно делікатно, щоб партнер зрозумів і пробачив свого коханого. Для цього підійде романтичну вечерю, краще далеко від дому, де-небудь на курорті, де обстановка найбільш розташовує до одкровень і такого роду визнанням. Лише в цьому випадку можна бути впевненим в тому, що партнер зрозуміє Ваг і пробачить цій людині всі його гріхи.


Залишити відгук