Любовний Гороскоп Лев на 2017 Рік

З настанням року Півня ставні і впевнені в собі Леви не стануть витрачати великих зусиль на завоювання вподобаного людини, однак при цьому будуть вести себе розкуто і легко, дозволяючи доглядати за собою і домагатися себе. Необхідно зазначити, що відносини, як такі, що цій людині на початку року потрібні не будуть, однак любовна гра їх приваблює і якщо знайдеться гідний опонент, здатний заінтригувати цієї людини і розкрити для Лева нові грані задоволень, цей чоловік із задоволенням пустить свій корабель по хвилях любові.

Ezolog.ru говорить про те, що перебуваючи вдома або поруч з коханою людиною Лев не буде дозволяти собі інтрижок і флірту, але лише він залишиться один або ж відправиться в іншу країну, як в ньому стануть прокидатися тваринні інстинкти і бажання завойовувати і володіти партнером. В цьому році дуже важливо контролювати Лева, не відпускати далеко від себе, проте не намагатися силою утримати його поруч, так як ефект вийде абсолютно протилежним.

Друга половина року дуже підходить для важливих рішень і довгострокових планів, що стосуються особистих взаємин. Тут Лев може зважитися поміняти своє життя і кинути партнера заради нового почуття, проте зважаться на це лише одиниці. Набагато частіше Леви будуть вирішуватися на зміцнення своєї родини, а значить буде робити цілком правильні кроки, то є рішення про вінчання або закладі дитини.

Варто сказати про самотніх Левах, які більшу частину року проведуть одні, не впускаючи в своє серце інших людей. Ці особи будуть почувати себе комфортно в такому стані, проте на кінець року вони відчують потяг до людини, можливо новому знайомому, колеги або партнера по бізнесу. Зірки не радять змішувати бізнес і любов, так як в цьому випадку є великий ризик зупинитися в своєму розвитку і отримати чимало заздрісників.


Залишити відгук